ביקורת ספרותית על אדום החזה - המפקח הארי הולה #3 מאת יו נסבו
ספר בסדר דירוג של שלושה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שבת, 12 בנובמבר, 2011
ע"י Segmany


נתחיל מהדברים הטובים. "אדום החזה" הוא ספר מותח מאוד. פשוט לא יכולתי, בטח שלא בחצי השני שלו, להוריד אותו מהיד. הוא מאורגן בצורה של תסריט. אני ממש יכול לדמיין את הסרט שיחברו מהספר הזה. הוא מסודר לפי סצנות, עד כדי כך שפרק בספר יכול לקחת חצי עמוד.

לעומת זאת, מצאתי את הספר מבלבל לחלוטין ב100 עמודים הראשונים. הסיפור קפץ מתקופה לתקופה ומנושא לנושא. הרבה מאוד דמויות לא ראשיות הוצגו בו, עד שלעיתים מצאתי את עצמי מתבלבל בין הדמויות. אישית, אני חושב שזה יכל להיות ספר מצויין, לו רק היו מצמצמים אותו ומסדרים אותו מעט שיהיה כתוב במו ספר ופחות כמו פרק בCSI.

הסוף של הספר חיפה מעט על ההתחלה המבלבלת ועל הפרקים הלא קשורים ואהבתי בעיקר את העובדה שנתנו לקורא את המידע לגבי אירועים מסויימים מבלי שדמות המפתח, הארי, יודע עליהם - גם עם סיום הספר. זה משאיר טעם של עוד.
10 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
אפרתי (לפני 7 שנים ו-7 חודשים)
גם אני אהבתי את הספר מאוד, ומסכימה איתך לחלוטין בביקורת. כקוראת מכורה של אינספור ספרי מתח וספרים בכלל, מצאתי את עצמי מבולבלת לגמרי בפרקים הראשונים שעוסקים בעבר. נאלצתי לקרוא אותם פעמיים לפחות כדי להבין מי הוא מי ומה הוא מה. חבל שלא העירו לנסבו על הבעייה הזאת, כי אני בטוחה שיש אנשים שהרגישו די בהתחלה שהם מאבדים את הצפון.

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ