תקציר הספר
מסוכן לעמוד בלב המעגל — כך מגלה גבע כץ, מעצב רגשי שחיי הרגש שלו רחוקים מלהיות מעוצבים, החולק דירה עם תמר, החברה הכי טובה שלו, ורק רוצה למצוא אהבה ולחיות חיים רגילים. אבל גבע, תמר וחבריהם אינם רגילים. הם שייכים למיעוט של בעלי כישורים מיוחדים, שונים, אחרים. כולם משתמשים בשירותים שרק הם יכולים לספק, אבל אף אחד לא באמת רוצה אותם בבית הקפה שלו, בשכונה שלו, במדינה שלו. הם מנסים לא להתבלט, להוריד את הראש, להבליג, אבל כשכת של קיצונים שקוראים לעצמם "בני שמעון", מתחילה לרדוף אותם, הם כבר לא יכולים לשתוק.
גבע וחבריו מוצאים עצמם במוקד העימות, וכשהחול בשעון מתחיל לאזול, יש להם זמן קצוב לעצור את הרצח הבא ולשנות את העתיד, לנצח.
לב המעגל הוא רומן פאראנורמלי רב קסם, שמצליח לשלב בחן לא מצוי בין רומנטיקה אורבנית לעלילת מתח רבת תהפוכות, ולהעמיד גיבורים אנושיים מאוד ועל-אנושיים כאחד.
לב המעגל הוא הרומן הראשון של קרן לנדסמן, אמא, רופאה מומחית לאפידמיולוגיה ובריאות הציבור וחובבת ספרות ספקולטיבית — בסדר חשיבות משתנה. ספרה הקודם, אסופת הסיפורים "שמים שבורים", זכה בפרס ״גפן״.
קרן חולקת את חייה עם שני ילדים, בנזוג, חתולה וענני אבק.


רשימות קריאה בהן מופיע לב המעגל
גיבורות ששמחתי להכיר | אלעד בן 46 מאשקלון רשימת הקריאה עודכנה שלשום

רשימת המשאלות (פנטזיה ומדע בדיוני) | oshi21 בת 31 מקרית נטפים רשימת הקריאה עודכנה לפני 6 ימים


פרסומתהתחילה לקרוא לפני שנה ו-1 חודשים


קרן לנדסמן (סופר על המוקד)
קרן לנדסמן היא אמא, רופאה וסופרת. כאמא, היא מגדלת שני כוחות טבע הרסניים במסווה של ילדים מתוקים ומבריקים. כרופאה היא מומחית באפידמיולוגיה, שמעדיפה לחקור מה יחסל את האנושות כולה, ולא רק אנשים בודדים וכותבת את הבלוג "סוף העולם – מבט מהיציע". כסופרת היא כותבת סיפורים שהתפרסמו בש... המשך לקרוא
לקט ספרים מאת קרן לנדסמן
שם הספר
שמים שבורים
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של קרן לנדסמן


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ