תקציר הספר
סיפור על משפחה, על כסף, סחר בבני אדם, רוע אנושי ועל נשים שמנסות לשרוד.

הילד במזוודה הוא ראשון בסדרה: שני ספרים נוספים כבר ראו אור שהשלישי מות הזמיר עומד לצאת בארה"ב בנובמבר הקרוב.

השילוב של לינה קוברבול ושל אגניטה פריס הפתיע רבים: לינה קוברבול היא הג'י.קי רולינג של דנמרק וסידרת הפנטסיה שלה לנוער מוכרת מיליוני עותקים בסקנדינביה וברחבי העולם. היא סיפור הצלחה מחויך שמפזרת אהבה והומור בקרב מעריציה המרובים.
אגניטה פריס היא סופרת מכובדת, עטורת שבחי הביקורת, צינית ומסוגרת.

הכל החל מתמונה שסרבה לעזוב את תודעתה של לינה. בדמיונה עלה ילד, עירום, כלוא במזוודה שהושארה בתא שמירת חפצים בתחנה המרכזית של קופנהגן. במהלך אירוע ספרותי פגשה את אגניטה והבינה כי השילוב ביניהן עשוי להיות הפתרון לשחרר את הדימוי המטריד ממוחה.
דמותה של נינה בורג, עובדת בארגון סיוע הומינטרי, הפכה לחברתן המשותפת ודרכה יכלו השתיים לספר את הצד האפל והרקוב של ממלכת דנמרק. על הזנות הפורחת, על המהגרים מארצות מזרח אירופה שנאלצים להשתמש בה כנקודת מעבר ועל הקלות הבלתי נסבלת בה מוכרים נשים וילדים.
התוצאה הסופית של שיתוף הפעולה היא מה שניו יורק טיימס ריווי כינה "חמלה כובשת לב עם דמויות שאפשר להאמין ולהזדהות איתן... יד אלוהים שנותנת אגרוף בבטן." שהעניק לספר את פרס המותחן של השנה. הוושינגטון פוסט היה פיוטי פחות וכתב "מרגע שהתחלתם לקרוא לא תוכלו לעצור- כאילו חייו של הילד תלויים בכך שתצליחו לקרוא מהר ככל האפשר..."


רשימות קריאה בהן מופיע הילד במזוודה - נינה בורג #1
הרשימה החמה | רונדנית בת 52 מגבעת שמואל רשימת הקריאה עודכנה לפני 8 שעות

רשימה | רוןש בן 68 מחיפה רשימת הקריאה עודכנה שלשום


פרסומת©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ