תקציר הספר
שֶפּ נֶקר חוסך זה מכבר ל"חיים שאחרי" – מפלט אידילי בעולם השלישי, שבו יכלכלו אותו חסכונותיו עד סוף ימיו. את פקקי התנועה בכביש המהיר בין ברוקלין לקווינס יחליפו הפעולות "לדבר, לחשוב, לראות ולהיות", ושינה מספקת. כששפ מוכר את העסק שלו תמורת מיליון דולר, נדמה שחלומו עומד להתגשם, אבל גלניס - אשתו זה עשרים ושש שנים - ממציאה אינסוף סיבות לדחיית הנסיעה. וכך, יום אחד שפ מודיע שהוא עוזב לאי בטנזניה, איתה או בלעדיה.
לגלניס, שבדיוק חזרה מבדיקה רפואית, יש חדשות בשבילו: הוא לא יכול לעזוב כי היא זקוקה לביטוח הרפואי שלו. אך הפוליסה שלהם מכסה רק חלקית את עלות הטיפולים, והחיסכון למען "החיים שאחרי" מידלדל עד מהרה.

עד כאן הוא רומן חורך ואכזרי בכנותו על נישואים שעומדים במבחן ומתחזקים אל מול מחלה קשה, המתבררת כהזדמנות בלתי צפויה לרוך ולאינטימיות מחודשת.

ליונל שרייבר היא מחברת רבי המכר הבינלאומיים חייבים לדבר על קווין והעולם שאחרי יום ההולדת, כלת פרס אורנג' לשנת 2005. ספריה תורגמו לעשרים וחמש שפות. היא מתגוררת בלונדון.

"שרייבר - סופרת המחוננת בעט נוקב ומשעשע - גורמת לנו לבחון מחדש שאלות קיומיות בסיסיות, כמו כמה באמת שווים החיים האלה שלנו." וושינגטון פוסט


רשימות קריאה בהן מופיע עד כאן
הרשימה החמה | רונדנית בת 52 מגבעת שמואל רשימת הקריאה עודכנה לפני 18 שעות

קראתי ואהבתי | עפרה בת 61 מראש הנקרה רשימת הקריאה עודכנה לפני 4 ימים


פרסומתהתחיל לקרוא לפני 5 שנים ו-9 חודשים


התחיל לקרוא לפני 5 שנים ו-10 חודשים


ליונל שרייבר (סופר על המוקד)
Lionel Shriver (born Margaret Ann Shriver, May 18, 1957) is an American journalist and author. She was born in Gastonia, North Carolina, into a deeply religious family - her father is a Presbyterian minister. She changed her name at the age of 15 from Margaret Ann to Lionel because she didn't like the name she had been given, and as a tomboy she felt that a conventionally male name fit her better. She was educated at Barnard College, Columbia University (BA, MFA). She has lived in Nairobi, Bangk... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ