תקציר הספר
זכרו אותי אחרי לכתי" – מילים אלו מקבלות לפתע משמעות חדשה לגמרי.

בעיר השוכנת בין העולם הזה לבין העולם הבא, לכל התושבים יש דבר אחד משותף - הם כולם מכירים את לוֹרה בּירד. ומה שחשוב מזה, היא מכירה אותם.

זמנה של לורה הולך ואוזל. שלושה שבועות חלפו מאז היא ושני עמיתיה מצאו את עצמם באחד המקומות המבודדים ביותר על פני האדמה. שניים מהם יצאו להזעיק עזרה, ולורה נשארה נטושה במרחב הקפוא של אנטארקטיקה, אינה מודעת לחשיבות שבהישרדותה. האם ההיסטוריה הקצרה של לורה תגיע לקצה?

ובינתיים עוד ועוד אנשים שהלכו לעולמם לאחרונה מגיעים אל העיר הזאת עם כל יום שחולף, וימשיכו לשהות בה רק כל זמן שיישארו בזיכרונם של החיים אבל ההיסטוריה של המתים קצרה. לכל אחד הסיפור שלו לספר, אך לכולם זהו המסע האחרון, המסמן את תחילתה של הרפתקאה מופלאה. הקשר בינו לבין המסע של לורה ילך ויתפענח לאיטו.

קווין ברוקמייר חי בארצות הברית. הפרק הראשון של הספר ההיסטוריה הקצרה של המתים הופיע ב"ניו יורקר". עם צאת הספר הוא הפך לרב-מכר, וזכויות ההסרטה שלו נקנו על ידי האחים וורנר. עד כה הוא תורגם ל-11 שפות."מקורי להפליא. קווין ברוקמייר מעלה באוב את המתים במופע לוליינות מבריק, מחריד, חכם ואנושי לסירוגין.", וושינגטון פוסט

"כמו חורחה לואיס בורחס, אבל ריאלי", לוס אנג'לס טיימס
רשימות קריאה בהן מופיע ההיסטוריה הקצרה של המתים

אופיר - כתרי
פרידריך וילהלם מדר
7 ספרי ילדים ונוער ב100 שקלים | יאיר ספרים בן 35 מ רשימת הקריאה עודכנה לפני 7 שעות

ספרים שרוצה לקרוא | חגית בת 46 מנתניה רשימת הקריאה עודכנה לפני 9 שעות


פרסומת©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ