נקרא ב 2018 גלית בת מראש העין
הדפסה:
» כפסיפס תמונות
» כטבלת טקסט
» כטבלת תמונות וטקסט

» לרכישת ספרים מהרשימה
רשימת הקריאה הינה אישית.
מכילה 425 ספרים.
גררה 620 צפיות.
עודכנה לאחרונה לפני 4 חודשים.

מה דעתך על הרשימה?
בת
ראש העין
משום מה אי אפשר לערוך את הגדרות הרשימה אז אני רק אציין ****ספוילרים*****
בת
ראש העין
משום מה אי אפשר לערוך את הגדרות הרשימה אז אני רק אציין ****ספוילרים*****
בת
ראש העין
משום מה אי אפשר לערוך את הגדרות הרשימה אז אני רק אציין ****ספוילרים*****
בת
ראש העין
משום מה אי אפשר לערוך את הגדרות הרשימה אז אני רק אציין ****ספוילרים*****
בת
ראש העין
טוב כמה אפשר להיות מקוריים סביב גבר פוגש אשה הם מתאהבים חתונה?
בת
קרית אתא
אויש, הסופרות רומנטיים האלו הן פלגיאטוריות מדרגה א'. הספר אובססיה מזכיר באופן חשוד למדי איזה מותחן שקראתי לא מזמן. אני צריכה להיזכר....
בת
ראש העין
תודה, אני משעשעת את עצמי
בת
ראש העין
מה השאלה ?
בת
קרית אתא
שאפו על הסקירות הקצרות ליד כל ספר. צחקתי :)
בת
קרית אתא
רומנים רומנטיים - נחשב או לא נחשב ? זאת השאלה.

1. No middle name - Jack Reacher #22 / Lee Child
כמו שצויין בתרגום העברי, חביב ,עבור מעריצי ג'ק בלבד.
2. The midnight line - Jack Reacher #22 / Lee Child
3. אביר קיץ - תיקי דרזדן #4 / ג'ים בוצ'ר
סוף סוף מרפי יודעת
4. אדון האחוזה / סנדרה בראון
מאכזב,גיבור שיכור ואוויל כמובן בתולה
5. אהבה בליגה הבכירה - כדור בסיס #2 / קייט סטיוארט
ספר שני בסדרה כנהוג במקומותינו-אנדי ואפריל חברים של רייף ואליס מספר מספר אחד נפגשים במסיבת האירוסין כי שניהם שושבינים. אנדי מחלים משברון לב ענק כשהאישה בה היה מאוהב +הילד שגידל מגיל צעיר עוזבים לאטלנטה אז הוא משתכר ואפריל מסיעה אותו הביתה ובדרך הוא שופך את הלב ומוציא ממנה הבטחה שכשתתאהב תתן לגבר לעבוד קשה שלא תתפשר ולא תמכור בזול. אפריל אחרי פרידה מחברה ב15 שנה האחרונות ,הוא לא היה שם בשבילה כשהחבר הכי טוב שלה גיסה הבעל של תאומתה נהרג בתפקיד. ובכלל הוא היה משעמם ושתלטן .ועם זין קטן. אז היא מייד מתאהבת באנדי רק שהוא לא זוכר כלום מאותו לילה.ידה ידה , סקס לוהט יש לו זין ענק , חם קר חם קר היא מנסה להתרחק כי ברור לה שהוא לא אוהב אותה , מופע של הבחורה עם הילד .חתונה.
6. אהבה כלואה / איריס ג'והנסן
עוד אחד בשרשרת מותחנים לכאורה בעולם המופרך שהמציאה לה הגברת ג'והנסון,
7. אהבה ללא גבול - מועדון הספר הטוב - סדרת הזהב # / נורה רוברטס
אחרי שהתחלתי אותו היה לי ברור שכבר קראתי ,אבל זה לא היה מסומן והשם לא נשמע כמו משהו שקראתי ,אז עברתי על 129 הספרים שרשומים בסימנייה על נורה רוברטס וגיליתי שבשנת 2000 הדפיסו את זה מחדש תחת השם גבולות מסוכנים.Boundary lines זה השם באנגלית. ואכן קראתי אותו...השנה. וזה גם ממש לא משהו. היא מנהלת חווה אחרי מותו של סבא שלה יש סכסוך היסטורי עם השכנים ,הוא חזר לנהל את החווה של אבא שלו מישהו גונב לה כבשים,ידה ידה שוכבים ידה ידה מצהיר אהבת נצח,היא לא מאמינה ,ידה ידה ,כן מאמינה מצהירה. חתונה. לא בתולה אבל גם לא מסופקת. לילה אחד שבגללו היא לא סומכת על גברים.
8. אהבה מדומה - שתי אחיות תאומות החליטו לשחק באהבה / סנדרה בראון
לא עומד בציפיות, סתמי, כמובן שאחת סקסית ומשחקת עם גברים השנייה מדענית בתולה,מתחלפות ,אי הבנות
9. אהבה מעולם אחר - לי-סאן-טר #3 / ג'והנה לינדסי
מגוחך,מנסה להאדיר את קבלת האחר והשונה אבל יוצא מדכא שוביניסטי וגזעני. אבל העוול היותר גדול הוא שהספר הזה גורם לכל מתנגדי המד"ב בטענה שאלו קישקושים עם חלליות להוכיח צדקתם ובגדול. בערך 50 עמוד של ממבו ג'מבו שבא לנסות ולאשש את העולם והתרבות שהיא המציאה, אם זה היה ספר מד"ב הייתי נוטשת אותו כבר אחרי שני עמודים. דמויות שטוחות לגמרי,חייזרים עם שיטות השאה שפועלות רק על גברים, הרשע שרוצה אותה לעצמו, החתיך שמחליט שהם נשואים וחוטף אותה לארצו בלי לשאול אותה ובלי שהיא תתמרמר אפילו פעם אחת,שום פרידה או הסברים לחברים ולמשפחה - והיה זמן לזה. אפילו תיאורי הסקס לא מלהיבים. אה כן בתולה. ברור, ומסתבר שזה עניין חוצה יקומים, זה מאד חשוב גם לחייזרים.
10. אהבה קטלנית - בלייר ו וואיאט #1 / לינדה האוארד
שנון, מקורי ,מצחיק. גיבורה מלבבת עם פה גדול שמתחילה כמו פרחה מצויה וממשיכה כאישה דעתנית,אינטיליגנטית ,עצמאית ומעוררת חיבה. הסיבה לפרידה הראשונית מטומטמת בעיקר אחרי כל הבילד אפ - מזלזל באינטיליגנציה, אבל פתרון תעלומת מי מנסה לרצוח את בלייר נעשה בטוב טעם .יש המשך
11. אהבה קשוחה / סנדרה בראון
לילה פיזיוטרפיסטית מדהימה משתכנעת לטפל באדם קאוונו הרשע שהיא מתעבת. הוא אחרי תאונה ובנתיים משותק,לא ברור מה פשר השנאה ולמה הוא קורא לה זנזונת. זה סוג של המשך ל"פנטזיה" שהיה גרוע גם הוא וסיפר על אחותה. בכל אופן היא מטפלת בו ותוך יום הוא מגלה סימני התקדמות במקביל הוא גועלי וגס ושולח ידיים. בעיקרון חשתי אי נוחות בגלל חוסר המקצועיות .באמצע צצה אקסית עם תירוץ קלוש שמפריעה קוראת לה משרתת וכל מיני התנהגויות ממש לא בסדר ,היא מתפוצצת ואז הוא טוען שהוא רק בחן את האקסית, כדי להוכיח שהיא גולד דיגר ,קלוש. בסוף מסכימה לשכב איתו שנייה אחרי שהיא גומרת הוא מסלק אותה ,אחרי לילה של בכי היא מחליטה שזו הייתה חרדת ביצוע ומנסה לפתות אותו כל היום ,הוא מתעצבן, מריבה ,שמח ,בסוף שוכבים ,הפתעה ...הזנזונת בתולה. (הודיעה לו חצי שנייה קודם לכן הוא קרא לה שקרנית והיה ברוטלי ואח"כ נזף בה שלא אמרה לו) לאחר לילה של נוקי נוקי היא בורחת בלי הסבר בלי פתק בלי להודיע לאף אחד. אחרי שלושה שבועות הם נפגשים אחרי הלידה של אחותה . היא ברחה כי...אין לי מושג .איזה קשקוש על זה שלא יאהב אותה אחרי שיקום על הרגליים או משהו. חתונה.
12. אהבת אמת / קרול בק
ג'סי ומלון חברים טובים, הם כותבים יחד בטלה נובלה וכאשר בתסריט מחייב את החזרתו של הכוכב שנטש לפני שנתיים ועזב את ג'סי לאנחות ,מלון מחליט לעזור לה לשמור על גאוותה והם מעמידים פנים של זוג מאוהב. אי ההבנות הצפויות ידה חתונה.
13. אובססיה - רומן / נורה רוברטס
מותחן רומנטי מוצלח,בגיל 11 היא מגלה שאבא שלה הסוטה תופס נערות תמימות ומתעלל בהן במרתף מתחת לאדמה,היא משחררת בחורה והולכת אתה לשריף. לאחר שנים, משהו דומה קורה
14. אולי הפעם - יהלום גדול (גברים לוהטים) #3 / לורן בלייקלי
וויאט (התאום של ניק ממיסטר או) נגר אמן מאוהב בנטלי הוזרת/מנהלת אדמינסטרטיבית/סמנכ"ל יח"צ אבל יש לו עקרונות. וגם ניסיון רע עם אקסיות שמנסות להרוס את העסק. אז הוא מתאפק חצי שנה ואז הם נוסעים לוגאס והוא לא מתאפק ארבע או חמש פעמים (שדווחו) וגם מתחתן אתה. הקונפליקטים זעירים מופרכים ונפתרים תוך שני דפים. בכל זאת ספר מתוק ,משעשע ולא לוקח את עצמו יותר מדיי ברצינות.
15. אוצר גורלי / סנדרה בראון
למה לכל הרוחות מרשלים ממשרד האוצר מקימים חמ"ל בבית של אשתו של מועל במנוסה? אחרי מה הם עוקבים ולמה צריך כזה צוות כולל הקשוח שמסתובב שם כל היום ושיטות החקירה הקשוחות שלו כוללות נשיקות על סף אונס? גם אלמנה ,גם מאורסת וגם בתולה? מזל שלא גם בהריון אה,טוב,בעצם.
16. אורה הכפולה - (תרגום מיכאל דק) / אריך קסטנר
מענג כמו בכל פעם שאני קוראת.
17. אחותו של צייד המכשפות / בת' אנדרדאון
תיאור מוחשי,חזק ונוגע של של מצב הנשים במאה ה15 וה 16 .תלות מוחלטת בגבר,כל גבר שהוא,משרתת בכל גיל יכולה למצוא את עצמה מותקפת מינית. אם היא נכנסת להריון היא תזרק לרחוב, אם אין לך בוס אז יש לך אבא או אח או חם ואם אין איזה גבר אז את נופלת לנטל על הקהילה ויש סיכוי שתוכרזי מכשפה-רוב הקורבנות היו נשים ללא תמיכה,ללא גב משפחתי חזק,או מעמד. לאליס גבורת הספר שאך זה התאלמנה אין שום רכוש משלה והיא תלויה לגמרי ברצונו הטוב של אחיה הצעיר,מתיו. מתיו ילד עם המון בעיות ופנים מכוסות כוויות גדל להיות גבר מריר ,קפדן,צדקן תאב כח ואכזר. הוא במסע צלב מטעם עצמו לביעור הסביבה הקרובה והרחוקה ממכשפות. ומי שהוא החליט כי היא מכשפה- הוא יוכיח זאת. זו כמובן לא הפעם הראשונה שאני קוראת על משפטי המכשפות אבל בכל פעם אני נדהמת מחדש איך אנשים קבלו את הנימוקים הללו. הסוס שלי מת כי היא הסתכלה עליו עקום. הילד חלה כי היא מלמלה משהו לא הייתה שום דרך בעולם להנצל אם מישהו שוחר רע החליט שאת מכשפה. העניין הזה של פטמה שלישית. ומבחן הטביעה - אם את צפה את מכשפה וצריך להרוג אותך אם את טובעת אז לא היית מכשפה. העינויים,הסבל, כליאה של קרובי משפחה, אפילו ילדים קטנים (לא מזמן סיימתי גם את רוקחת הרפואות מסיילם) הספר כתוב היטב ,זורם ,קריא,מייצר אהדה ,אבל הסוף חטוף כל כך. אחרי כמה חודשי כליאה בעליית גג היא יוצאת חונקת את אחיה נוסעת ללונדון ולארה"ב,כלומר למושבות. עוד אין ארה"ב ב 1654. מלחמת האזרחים ברקע אבל לא ממש משפיעה. אולי במובן של פריעת הסדר הקיים. ערעור של שלטון החוק. המניעים של מתיו לא ברורים דיים,איך נפל מרום מעמדו לא ברור.
18. אי החלומות / סנדרה בראון
זבל מביך,מתנהג כמו משהו מתחילת המאה הקודמת,מלא בסטראוטיפים גזעניים
19. אילוף של לב סוער / נורה רוברטס
ג'ובילט - איזה שם מונפץ- היא מאלפת אריות בקרקס נודד. היא נולדה בקרקס יתומה מגיל 5 כשההורים שלה נשרפו למוות. מנהל הקרקס מאמץ אותה,ועכשיו הוא מת ומוריש את הקרקס לבן שלא ראה 30 שנה אבל אסף גזרי עיתונים עליו, הבן שלא בא ללוויה כי חשב שזו תהיה צביעות .היא שונאת אותו. לא ברור למה לא היה קשר עם אבא שלו כי אמא שלו לא שנאה אותו ולא את הקרקס פשוט זה לא התאים. הקרקס נודד חצי שנה אז בהחלט היה זמן לאבא לבקר. לא משנה . הסיפור מתמקד רק בה,כמעט אין מאפיינים שלו. הם בדרך למיטה -ליטרלי -כשהאריה החביב עליה גוסס ("ארי זה אריה בעברית")היא מזריקה לו, הוא מחבק אותה תומך בה באבל ,נותן לה כדור שינה, ובלילה כשהוא מסתכל עליה הוא קולט שהוא מאוהב בה לכן מרגע זה הוא קר וגועלי,במשך כמה חודשים היא נאבקת באהבתה, אריה פוצע אותה והוא מאבד את זה כועס עליה מרוב פחד ולא מחבק אותה. עוד כמה חודשים של קר יותר וגועלי יותר, מביא את אמא שלו לביקור ומעביר לה את הקרקס, היא לוקחת את הזמן ואז נוסעת לשיקגו לומר לו שהיא לא יכולה לקבל את הקרקס ושהיא מוכנה להיות פילגש שלו למרות שלא ביקש ולמרות שהוא לא אוהב אותה,צחוקים הכל מתברר, על צד החיוב (והמקסים) אחרי שהצהיר על אהבתו היא מציעה לו נישואים, כל התמונה היא בדיוק כמו שנכתבה באלפי ספרים אחרים רק הפוך (היא -רוצה להתחתן אתך וללדת כמה ילדים,הוא - זה טיפה פתאומי היא - אני אתן לך רגע לחשוב על זה אבל אני כבר יכולה לומר לך שלא אקבל תשובה שלילת הוא - נראה שאין לי הרבה ברירות) אהבתי, היא גם מטפלת באגרוף בשיכור מטריד (מצחיק ספר שני ברציפות שזה קורה וגם הוא היה מ 83) על הצד השלילי - מאד- כל הספר עושים עניין מהקריירה שלה מכך שאילוף זה החיים שלה, שהיא לא רוצה, לא מסוגלת, לא יודעת, לעשות שום דבר אחר. היא אוהבת את זה ומאד טובה בזה. הקונפליקט הוא שהם באים מעולמות שונים הוא לא חולם לבקש ממנה לוותר על החיים שלה ולכן לא מצהיר על אהבתו,כי לא יעלה על הדעת שהוא יוותר והרי אין שום פשרה באמצע. ואיך הסופרת פותרת את הדילמה? הבחורה הדעתנית, העצמאית, שלא מפלרטטת ולא משחקת ויודעת מה היא רוצה,באה ומציעה לו סקס כשהיא חושבת שהוא לא אוהב אותה ונישואין כשמגלה שכן : עוזבת הכל לגמרי .מיד. בלי שום מחשבה,דיון,ערעור או הרהור.
20. אין עשן בלי אש / סנדרה בראון
ה״סוד״ ( היה ברור לי ממש מהרגע הראשון) ה״ נורא״ ( יאללה , בחייאת גם בתחילת המאה זה לא היה כל כך נורא) שהיא מסתירה במחיר כל כך יקר , ז׳אן ד'ארק ממש. ואמא שלו שבעצם יודעת את האמת ומתאנה לה? מה ההגיון? היא צריכה לטפח אותה על מנת שלא תחשוף את הסוד המביש. והעיתונות? כן , בטח קונים ככה את הסיפור ואף אחד לא בודק הלאה. והבעל ? איש תככים שכזה מוכן להשלח לגלות? את אף אחד מהגיבורים ( הכה מעונים ,סובלים,שותקים בגאון מקריבים) אני לא מחבבת במיוחד, קבלו מה שמגיע להם על זה שהם כאלה אידיוטים. אבל יפה שהיא חיסלה את כל המתנגדים בצורה מוחלטת והשאירה את זוג לצעוד אל השקיעה ללא שום רגשי אשם
21. איש השלג - המפקח הארי הולה #7 / יו נסבו
נו בחייאת יו, הגזמת כבר לגמרי,אפילו ג'ק ריצ'ר לא היה מגיע לכאלו הישגים (מצד שני ג'ק לעולם לא היה מאבד ככה אצבע)
22. אל עצמה - עיונים ביצירתה של גלילה רון פדר / שי רודין
23. אל קו ההתחלה - להתחיל מחדש #3 / טרי טרי
האחרון בטרילוגיה. רוב התשובות נענות והגענו אל המנוחה והנחלה. כצפוי טויסט על גבי טוויסט. האמת , לא מבינה לגמרי את הסיפור ואת הרציונל מאחוריו. ההסברים קצת חלושים. אסטריד רצתה אמצעי לחץ על מי שהפך להיות ראש הממשלה גרגורי -שאין לו שום תפקיד בסיפור עד האפילוג- אז חטפה והסתירה את בתו סם. שהייתה בכלא אבל עם עניים כל כך אופיניות אף אחד לא חשד אף פעם וכלום לא דלף, נכנסה להריון ונרמז כי בשל אונס - למה אף אחד לא מדבר על האבא? אז אני מבינה שהיה לאסטריד נוח לשים את הילדה במקום בשליטתה אבל מה בדיוק היה העניין עם ניקו ? עם דני?(אבא של לוסי) ואם אפשר היה לנטר אותה בכל שנייה בגלל השבב אז איך היא עשתה את כל הדברים שעשתה?למה צריך בכלל לרדוף אחריה? למה היה חיוני להשתמש דווקא בה ? חסרים ילדים עם יכולות אמנותיות? למה טורי כל כך שונאת?ובלי שעברה שום התניה? איך איימי פתאום נהייתה אינטיליגנטית ? לאן נעלם אבא(הבעל של סנדרה?) הפתרון בעקרו נשמע לי קצת מאולץ ועם נימוקים חלשים. גם ההעלמות של בן מהבמה. אבל כמו קודמיו כתוב היטב ברהיטות עם גיבורה חזקה אמיתית אמיצה ואנושית ,רק שבאמת התבלבלתי כבר מכל השמות. בשורה התחתונה ,עומדת בגאווה בשורה אחת עם משחקי הרעב.
24. אל תשלח פרחים / סנדרה בראון
ריצ'ל אלמנה עם שני ילדים מופרעים מגיעה לאתר קמפינג רק כדי לגלות הפסקת חשמל ומוצאת מקלט אצל פירס ידה ידה יןפי של סקס ידה ידה סוד נורא ואיום ידה ידה,נפרד ממנה,ידה ידה חוזר כמו בובל'ה אבל שוב עוזב, רודפת אחריו הסוד הנורא מתגלה :***אוליי****יש לו מחלת דם נדירה ולא הפיכה. חתונה. הרבה יותר מוצלח מקודמו זרועות האהבה שמספר על החבר הכי טוב של בעלה שמתארס איתה אבל מאוהב בחברה הכי טובה שלה מהקולג' והיה צדקני מוסרני וקשקשני. אז שלא תתבלבלי, גם פה זה צדקני ואידיוטי - תגיד כבר שאתה גוסס או שאתה מחכה לתשובה או שעוד שבועיים תהיה פנוי הכל עדיף על ההתנהגות המטופשת הזו.
25. אמנות מפתה / קרול מורטימר
אפשר לחשוב שמדובר בעלמה ויקטוריאנית ענוגה לפי כמות ההחוורות וההתעלפויות כולל אחד בנקודת מפתח על מנת שהגיבור ישא אותה על כפיים. כולל הקאה כולל השמדת כוס ויסקי
26. אנה קארנינה [כרך א] - סיפריה לעם #460 / ל.נ טולסטוי
מאד נהנית לקרוא,בהחלט קלאסיקה, רק מה , בכלל לא מה שציפיתי.
27. אנה קארנינה [כרך ב] - סיפריה לעם #461 / ל.נ. טולסטוי
28. אסון יפהפה - יפהפה #1 / ג'יימי מקגווייר
נו טוב, דעתי על אסון מהלך השתפרה, עכשיו הסיפור והמוטיבציות הרבה יותר ברורים,היא פחות זונה הוא פחות מטורף. עדיין האלימות מוגזמת מעבר לכל פורפורציה. דווקא תיאורי המין מינוריים. היא בתולה.
29. אסון מהלך - יפהפה #2 / ג'יימי מקגווייר
חוץ מזה שזה סיפור היסטרי ולא ברור ,הבחורה יוצאת זונה וכלבה, המריבות ללא מניע ברור,יש קרעים ופערים בעלילה ,הוא אלים בכל הזדמנות אפשרית והיא נוטשת אותו בתרגיל מכוער חוץ מזה - נחמד. וגם - ראבק ,11 שנה מסתערב? היא לא יודעת כלום ו 11 שנה לוקח לתפוס את הגנגסטר שמכריח ילדה בת 19 לפרוע חוב הימורים לא שלה? עדכון - אחרי שקראתי את אסון יפהפה הדברים התבהרו. צריך לקרוא לפי הסדר מסתבר. עדיין לא נפתרה התהיה למה בספרים אחרים טענו שהנסיעה השניה לווגאס והחתונה היו מזימה של אבי לטשטש את הקשר -איך? הם טסו יום אחרי-השריפה.
30. אפליקציה של פרידות - הסדרה החדשה #597/2014 / איימי קרסון
הנטר היה סוכן אף בי איי ביחידת סייבר גר עם עיתונאית 3 חודשים ביום שחזר עם טבעת היא הסתלקה וגם פרסמה כתבה עם הדלפות. חשדו בו ניקו אותו אבל הוא התפטר והקים יחד עם חבר שלו חברת אבטחה. אחרי 7 שנים יש אפליקצייה שמאד מעצבנת את קרלי -אפליקציית זריקת בן זוג בסמס.קרלי שהיא בלוגרית מתעמתת איתו בשידור . מתחתנים. מה ששונה. שניהם מצהירים על אהבה וזה מה שמביא לפרידה כי הם לא סומכים אחד על השני מספיק .או משהו. כמובן שזה לקח בערך שבוע.
31. אצילות מחייבת - טרילוגיה: כלות בתולות, בעלים יהירים #3 / ליין גרהאם
מולי הענייה לא מצליחה להתפרנס מהאמנות שבה עשתה תואר-קדרית - אז היא ממלצרת בקייטרינג וגרה בדירת חדר אצל חבר.אמא שלה הייתה שרלילה ומתה כשהייתה בת תישע סבתא שלה לקחה את אחותה אבל היא בגלל שלא הייתה חוקית נמסרה לאומנה,אז היא לבד,וגם אמא שלה לא אהבה אותה. ליאנדרו דוכס ובנקאי מאד עשיר וסנוב אלמן ומוצק להתחתן, נפגשים בארוע ,שיכורים מציקים לה הוא מגן עליה חוטף מכה מתנשקים במרפסת ,הוא מתקרר בעלת הבית מעליבה אותה וגם מתלוננת למעביד שלא מגן עליה,מציעה לו טרמפ (אהבתי את הנימוק ללמה האוטו ורוד)כשהמונית לא מגיעה.מפיל את הארנק,עולה אחריו שוכבים בתולה לא אמרה.מציע לה פילגשות היא נעלבת.אחרי שבוע וחצי הוא בא לבדוק' אם היא בהריון ועוד פעם רבים אבל היא בהריון ומסכימה להתחתן איתו כי היא לא תתן לילד שלה לעבור את מה שהיא עברה,עו"ד מציעה לה המון כסף כדי לא להתחתן היא מסרבת, לא מספרת לו,שתלטן ,רודני, שוכב איתה במטוס אבל לא בליל הכלולות ולמחרת הולך לעבודה. אין ירח דבש אמא שלו עויינת ומנטרלת אותה מהכול.בחודש שישי הולכת למסיבת יומולדת של גיסתה שמנהלת רומן עם מנהל העבודה שלו פאפארצ'י הוא מאשים אותה במקביל היא מגלה את חצי אחותה האבודה משכבר שנשואה לטייקון יווני ש ב מ ק ר ה הוא גם אחיה למחצה ויש עוד אח רוסי כמדומני ובתמצית - גיבורי שני הספרים הקודמים. הם באים לאסוף אותה במסוק יש לה משפחה הכל נחמד אחרי שבוע הוא בא גילה מה אמא שלו עשתה אחותו התודתה מסתבר שרעייתו הראשונה הייתה לסבית הם רבו והיא ברחה ומתה אז הוא מאד נזהר מרגשות. מאד חיבבתי את הגיבורה שיש לה פה גדול היא לא נרתעת ממנו מתווכחת,עומדת על שלה,יש לה המון כבוד עצמי והיא גמדה מתולתלת.
32. ארוסה ללילה - מילס אנד בון #492/2012 / טריש מורי
לא בתולה,יש לה תינוק.השיגה אותו מרומן חד פעמי עם גבר שהתגלה כנשוי ולא משלם.זה היה בין הפגישה הלא ממומשת הראשונה שלהם להיום.הקיצור שום ניסיון אבל לא בתולה מזכירה וירטואלית שלו,
33. אש וגשם - מקנזי - בלקת'ורן #1 / אליזבט לאואל
ללוק היתום יש חווה בחלק נידח של הרוקי,לפני 7 שנים הגיעו קאש וקרלה לא ברור למה,קרלה הייתה בת 14 ונורא יתומה ועצובה ולוק שימח אותה והיא התאהבה בו ובגיל 18 אמרה לו את זה והוא במקום לדחות אותה בעדינות הדגים לה תוקפנות מינית, היא ברחה ממנו מושפלת - כי הוא לא אוהב אותה בחזרה-והתרחקה ל 3 שנים. עכשיו היא בת 21 וסיימה את התואר וחוגגים לה יומולדת וקאש "מפסיד" בקלפים בישול ארוחות לכל הקיץ אז היא באה לחווה .ללוק יש תאוריה סבתא שלו שנאה את החווה,אמא שלו קבלה התמוטטות עצבים ואחכ הסתלקה עם אחותו בת ה 7 (הנה ספר ההמשך שקראתי כבר)לכן הוא יצטרך לבחור בין רעיה וחיי משפחה לחווה,ואין אישה שווה כזו,חוץ מזה שהיא צעירה והיא אחות של חבר שלו,אז הוא גועלי.כל הקיץ. אז דודה קאש עושה תרגיל ולא מגיע לחופשת קמפינג ושולח את לוק במקומו והם שוכבים-בתולה-ובבוקר הוא עושה פרצופים ומודיע לה שהם מתחתנים כי אולי היא בהריון-הוא קלט שהיא דיממה,ארוע נדיר ביותר בז'אנר-היא מסרבת.הם חוזרים הוא ממשיך להיות גועלי.ביום האחרון היא מפתה אותו,מודיעה לו שהיא אוהבת אותו וכשיתאפס שירים טלפון,10 שבועות עוברים והיא בהריון בלי טלפון יוצאת שוב לקמפינג - קאש דואג להדליף את המידע- לוק המבוהל דוהר לשם,לא ממש ברור מה מבהיל אבל מה זה משנה,יש לו הארה,מתחתנים. חביב למעט הדרמה וההיסטריה סביב המהלכים שלהם,הכל גרנדיוזי ,רע הכי בעולם,כאב קורע קרביים,אורגזמה בכוכבים,ידה.
34. אש וקרח - בוכנאן - רנהארד #7 / ג'ולי גארווד
מסתבר שזה הספר השביעי בסדרה. לא התפעלתי, שום בשר,שום להט.סיפור ארוך ומפותל על אבא שלה לוחם הצדק ש כל רשויות החוק רודפות אחריו וכל הזמן קוראות לה לחקירה אודותיו,ואיך כשהתבגרה הפסיקה לקחת ממנו כסף(למה ???) והאיש הקדוש הזה לעולם לא עושה שום דבר לעזור לה כשעוצרים אותה. כשהייתה בת 9 (!!) חקרו אותה ואיימו עליה ורק אח של חברה שלה שבעצמו היה בן 20 הציל אותה.לא,היא לא התאהבה בו.יש לנו 3 חברות סופי,ריגן שנשואה לאלק בוכנאן וקדי שמאוהבת קשות באח של ריגן -איידן,חוץ מזה יש עוד שני שוטרים,שוטר בדימוס והשותף החדש של אלק ג'ק מקליסטר,כול אלה מהווים פוטנציאל לשאר הספרים אני בטוחה. אז סופי רואה את ג'ק חצי דקה ,מתווכחת איתו חצי שעה וכבר הוא אצלה בבית ומייד הם כבר במיטה. תערובת לא עקבית של סמרטוט ודעתנית עומדת על שלה. היא עיתונאית בעיתון קטן עם בוס גס רוח אבל עם לב טוב וקולגה סלזי וחטטן.מטרידן אמיתי אבל אף פעם היא לא מעמידה אותו במקום או מתלוננת. מראיינת את ויליאם ונותנת לו לקשקש לה 3 שעות משעממות שהיא לא מפיקה מהן כלום למרות שזה ראיון שהוא יזם וביקש. סוג של מקור מתקשר אליה מאלסקה ,היא לא חושדת לא בודקת ונותנת לו לפלרטט אתה ולהזמין אותה לארוחה. בעימות עם הייורש של ויליאם הוא דופק לה סטירה והיא נותנת לו בחזרה אגרוף כשמתמחה בחדר מיון גוזרת לה את הדולצ'ה וגאבנה היא מתפרעת עליה אבל כשהיא תוקפת אותה עם דברי בלע על אבא שלה היא סותמת. כל הגברים בחייה מנהלים אותה שומרים עליה מפקחים עליה,היא מביעה התנגדות סמלית ואז מוצאת איזו הצדקה לעשות מה שהם דורשים. אנחנו נדרשים להאמין לרומן בינה לבין ג'ק בלל כמה צחצוחי חרבות לא שנונים במיוחד,בגלל שהוא חושב שהיא סקסית והיא חושבת שהוא מדהים אז הופה אחרי שבוע הכרות הם במיטה .לא שיש בזה רע אבל זה לא אמין ששניהם מאוהבים ככה כל כך מהר. עלילת המתח מפגרת. ויליאם הולדן רוצה שיסקרו אותו מנצח במירץ ה 25 שלו ,כאמור הקשקש לה 3 שעות ואז לא מופיע למרוץ ואז אחרי כמה ימים מוצאים רגל שלו עם כרטיס ביקור שלה בגרב שלו באלסקה ומתקשרים אליה.דוב אכל אותו. בנתיים היא מגלה שחשבון האינטרנט והטלפון שלו נותק וטוענים שהוא יצא מן הארץ.בין כל פרק למישנהו אנחנו מקבלים קטע קצר מיומן של חוקר שעוקב אחרי זאבים קולגה שלו פיתח איזו תרופה מוצלחת הם עושים ניסויים בזאבים.עוברים לויליאם ורוצחים אותו היא "מחטטת יותר מדיי"- ממש לא.אז נהסים לרצוח אותה.מה שמצדיק שג'ק ידבק אליה. אין רומן- רק סקס ומעט- אין מערכת יחסים.נוסעים לאלסקה שוב מנסים לרצוח אותם ג'ק יורה בכולם. חוזרים,הוא לא בקשר ולא מדבר היא חיה עם זה כי יש לה אבא. חוטפים אותה מרביצים לה ג'ק מציל אותה.חתונה.לא בתולה.
35. את עולמי - משפחת סטרטון #2 / ג'והנה לינדסי
גיבור לא מלהיב, סיפור עם פוטנציאל ,ביצוע לא משהו והעימות הסופי - מאכזב חשבתי שיהיה מערבון משמח הייתי אמורה להתענג על היפוך התפקידים אבל הביצוע גרוע
36. אתה הבא בתור / גרג הורביץ
37. באהבה כמו בשנאה / כריסטינה לורן (כריסטינה הובס ולורן בילינגס)
ממתק חמוד ומענג
38. באושר ובעושר - רביעיית הכלות #4 / נורה רוברטס
הסיפור של פרקר, היה כיף כל הסדרה הזו.
39. בבית / הרלן קובן
בסדר... העיקר שוין (ומיירון) חזרו
40. בגידה מפתיעה - מילס אנד בון #539/2013 / שרה מורגן
חלק מטרילוגית מלירדרים יוונים מטורללים. התחתן איתה בגלל שנכנסה להריון מפילה ושומעת בבית חולים את שני המיליארדרים האחרים מדברים על זה שהוא לא אוהב אותה רק מאוהב ברעיון המשפחה.
41. בגידה סודית - הסדרה החדשה #689 / אליזבט פאואר
היא ואמא מוכרות בדוכן בגדים אמא מחפשת אהבה ,חד הורית היפית מוצאת את אהבת חייה אבל אחיינו החשדן מפתה את ריווה היא מספרת לו מעשיות כולל זה שהיא לוקחת גלולות שוכב איתה ומגלה שהיא בתולה (היא בת תעשרה והוא בן 24)עושה לה סצנה גועלית כולל האשמה במזימה זדונית והצהרה שלא תבוא לבכות לו אם תכנס להריון הדוד זורק את אמא שלה ואחרי שנה וחצי מת אמא הדכאונית מתה מאובר דוז וריווה עם הילד מתפרנסים בקושי.אחרי חמש שנים דמיאנו רואה אותה באקראי ופמתח תוכנית מורכבת לקרב אותה אליו בעילה של עבודת עיצוב הוא מציק לה קצת.מוכיח לה שהיא קלה להשגה והוא לא.מגלה את הילד מציע לה נישואים היא לא מסכימה הוא מביים לה איזו הצגה מורכבת שמשמעה דחייה שבסופה הוא מציע שוב נשבע לאהבת נצח.חתונה.
42. בדידותם של האלים / לואיס לאמור
קראתי כמה פעמים מהתיכון ועד היום בכל פעם ציפיתי למשהו אחר ואוכזבתי,יכול היה להיות מערבון מוצלח ואיכשהו זה נהרס, המון נאומים והטפות רוחניקיות משובצות בספר סתם ככה באמצע הכלום מישהו סוטה מנושא השיחה ומתחיל לנאום על הקשר בין האדם לטבע או משהו,זה נקרא כמו הטפה צדקנית וזה מעצבן.
43. בוער ולא נשרף - משפחת מקנזי #1 / אל קייסי
ספר חמוד,צחקתי בכיתי, היה כיף אנדי עו"ד קפוצת ישבן מבוסטון (?)עם עבר קשה שכולל אמא מוכה על ידי שלל חברים אלימים כולל אחד שהוציא את זה עליה מה שגרם לה להבין שהיא לגמרי לבד ולהכין תכנית אב לחיי אושר שבה היא דבקה מאז. נוסעת למסיבת רווקות בווגאס עם שתי חברות קולג' אווילות. בדרך הארוס שלה זורק אותה בסמס כי נסעה בלי הסכמתו, הן משתכרות בלי הכרה היא נתקלת במאק הקאובוי שבא למסיבת רווקים של אחיו הקטן שופכת עליו יין מהמרת בשבילו וזוכה לילה מאמממם היא מתעוררת בלי זיכרון ואחרי שנתיים(!) - בהן הסתכסכה עם החברות והמזכירה עקב אירוסין לבחור דוחה - מגלה שנישאה למאק. היא נוסעת לחוה באורגון(?) כדי להשיג ביטול מתאהבת במקום ובמשפחה , הוא מאוהב בה - אחרי שהשלים עם כך ששכחה את הלילה והטלפון נפל לאסלה ולכן לא באה קודם,מה שלא מסביר למה הוא לא עשה שום דבר לאתר אותה במקום לשבת בפינה בשקט ולזעוף- הארוס בא לעשות מהומה ומגיע בדיוק לקרב חתולות. היא כל הזמן מתעלפת הבחורה הזו. ברדלי ומאק הולכים מכות .חתונה הסתייגויות - מעט כי זה באמת היה כיף,המשפחה המקבלת שלו, האח העוין(חשה פה פוטנציאל לסיפור המשך כי איאן לא התחתן בסוף. הארוסה שמעה ש"מישהו" נעלם לכל הלילה ושכב עם מישהי, היא לא ידעה מי כי מאק השביע אותם לסודיות משום מה והחליטה שזה ארוסה וכנקמה ניסתה להתחיל עם מאק שסיפר לאואן שבור הלב שהפסיק להיות ארכיטקט ונשאר בחווה),הנחישות שלה לעזוב לא ברור למה. ו...שנתיים? מה שכן - הוא מצהיר על אהבה מהתחלה ולא משנה את דעתו.
44. בזרועותיו של גבר זר - מילס אנד בון #451/2011 / ליין ריי האריס
חושך שלג אבודה ובודדה אויויויוי לא סתם רוסי אלא נסיך (??) מציל אותה!אחות שרלילה איזו מזימת קונספירציה, מה קרה לכל היוונים/ספרדים /ערבים? איך רוסים נהיו פתאום על תקן זר כהה ומסתורי?
45. בטבעת זו / אמנדה קוויק
אדיוטי כהרגלה. אלק סיפור בלשי,אלק תעלומה אלק מסתורין.
46. בית העירייה הישן / רוברט רוטנברג
איזה כיף זה קנדה!
47. בלי שם אמצעי - כל הסיפורים - ג'ק ריצ'ר #22 / לי צ'יילד
ערך מוסף מסויים.למיטיבי לכת וחובבים מושבעים בלבד
48. בן ערובה / אליזבט לאואל
חלש. חוטפים לה את הילד כי אבא שלו -בנפרד - שלא שווה כלום,הקריב אותו כקרבן.
49. בעידן האהבה והשוקולד - הבכורה - הבכורה #3 / גבריאל זווין
סוף הטרילוגיה. מוצלחת למדי ,יופי של רעיון ששוקולד מחוץ לחוק. אניה ווין חוזרים זה לזה וגם זה נחמד. סה"כ אהבתי.
50. בעיני רוחה / לינדה האוארד
סוויני ,ציירת מתחילה לראות רוחות מה שמכריח אותה לעבור לניו יורק שם גם יש רוחות אבל אותן היא לא מכירה. חוץ מזה רמזורים אוהבים אותה וכל הזמן יש ירוק ותמיד היא מוצאת חנייה וכל הצמחים שלה פורחים בלי הפסקה.אבל לה קר כל הזמן, יש לה אפיזודות של ציור מתוך שינה והתקפות קור.גם הסגנון שלה משתנה והיא לא בטוחה שלטובה הורים לא מתפקדים מה שגורם לה להסתגר חברתית ורגשית, היא מציירת מוות של מוכר נקניקיות שהיא מכירה ומחבבת, יום שהיא שומעת שקנדרה בעלת הגלריה ובעלה ריצ'ארד בהליכים היא פתאום נהיית מודעת אליו, יש לה מוסר אז הם לא שוכבים לפחות שבוע ,כלומר עד הערב שקנדרה נרצחת, ריצרד התגרש ממנה כי הפילה בלי לספר לו .לזה שהיא הייתה שרלילה הוא מודע מזה שנים אבל הוא נדר את נדרי החתונה . אבל הפלה לא הייתה בנדר. אז הוא פנוי רגשית ויהיה חוקית עוד כמה ימים. בנתיים קנדרה צריכה כסף וריצ'ארד לא נותן לה אז היא סוחטת סנטור ונרצחת.כשבמקביל ריצ'ארד מתגלה כבקבוק חימום אנושי ורק הוא מצליח לחמם את סוויני - בלי לנצל את המצב מיינד יו - אז קנדרה נרצחת ומסתבר שסוויני ציירה את זה במהלך השבוע ורק לאחר הרצח היא ציירה את הפנים שלה ככה שידעה מי נרצחה אבל עדיין לא מי הרוצח. כמובן מנסים לרצוח אותה ,פעמיים פעם אחת ריצ'ארד מציל אותה פעם אחת היא את עצמה. מתחתנים. מותחן חמוד, סביר בדרכו, הרומן לא משתלט על העסק וגם אינו מוגזם סה"כ גיבורים חמודים ונלבבים. לא נמרח ובלי טוויסטים מוגזמים. ממש לא בעיה לנחש מי הרוצחים אבל זה נחמד.
51. בקצב הלב - טרילוגיית נרגש #1 / קולין הובר
לייקן עוברת דירה עם אמא ואחיה לאחר מות האב, מתידדת ומחבבת את בן השכנים שיש לו אח שמתחבר עם אחיה , אך אויה החתיך הוא מורה שלה היוכלו לממש אהבתם? ועוד אחרי שאמא שלה מגלה ?
52. בת-זוג לערב אחד - מילס אנד בון #520/2012 / שרה קרייבן
מרין מפוטרת אחרי שבעלה של הבוסית שלה תוקף אותה. היא מוצאת מקלט בדירה שאחותה סדרה לה רק כדי לגלות שזו דירת חברה וג'ק תופס אותה במקלחת וכמובן מאשים אותה בכל מיני עברות.וסוחט ממנה ליווי למסיבה על מנת שיוכל להניח את דעתו של הלקוח שאינו מחזר אחרי אשתו. הם מוזמנים לסופ"ש הרעיה גועלית הם שוכבים ובבןקר הרעיה עוד יותר גועלית ומשכנעת אותה שהוא ריחם עליה לכן היא מתנכרת ומתרחקת ואחרי חודש היא בהריון -הוא מעלה את הרעיון ומביא ערכת בדיקה- מתחתנים היא לא מסכימה לשיגע בה כי היא תשפיל את עצמה הוא חושב שעשה לה משהו בלילה ההוא שהגעיל אותה ומתיסר אבל לא מנסה להתנהג נורמלי -הייתה בתולה ד.א- בחודש שמיני ושלושת רבעי כשהיא הולכת עם חמותה למסעדה הרעיה והבוסית לשעבר מתנפלות עליה ומכפישות היא מתמוטטת ומפילה רוצה להתגרש. אחרי חודש הוא בא ומתעקש והופה פתאום הם מסוגלים לדבר,הכל טוב.
53. בתה של פנדורה - רומן מתח רומנטי / איריס ג'והנסן
למייגן יש כוחות מיוחדים היא מכחישה אותם מאז שהייתה עדה לרצח אימה,ניל שהיה אמור לשמור עליהן והתאהב בה - נכשל.היא מאומצת ע"י פיליפ שמעמיד פנים שהוא דוד שלה.אבל בעצם הינו חלק מאיזו חברה קונספירטיבית שמגנה על האנושות או משהו, גם ניל.עכשיו מייגן גדולה ורופאה ושומעת קולות והפושע ההוא רודף אחריה כדי להשיג איזה ספר. מייגן בלייר, יתומה שראתה את אימה נרצחת אבל לא זוכרת שגודלה על-ידי מי שמעמיד פנים כי הוא דודה פיליפ ולמעשה מועסק על ידי אישיות מסויימת , היא רופאת ילדים באטלנטה, השומעת קולות , ניל גריידי, שהוא סוכן ממשלתי סמוי, מגיע לבחון את כוחותיה המיוחדים של מייגן. היא לא זוכרת אבל אותה ואת אימה רדפו בגלל אותן יכולות בדיוק . וכעת הרוצח של אימה מחפש אותה.כרגיל קשקשני ארכני ולא ממש מרתק,
54. בתולת הים - העיירה פילבקה #6 / קמילה לקברג
איך מספר 6 ? ואיך אני לא זוכרת כלום חוץ מאריקה הולכת וחוזרת?
55. גאוותה של המלצרית - מילס אנד בון #530/2013 / שרון קנדריק
גאה מדי להקנות השם האנגלי Too Proud to be Bought זארה נטשה את הלימודים כדי לטפל בסנדקית שלה שמתה, עכשיו בחובות, מתפלחת למסיבה כדי להציג שמלה שעצבה חברה שלה והיא בעצם מלצרית! ניקולאי המיליארדר -שבעצם היה המטרה מלכתחילה -מתעניין כי היא בורחת,היא מאבדת בטחון,רוקדים, טרמפ, נשיקות, מסתלקת באמצע ,ברגל, הוא שלח מעקב,דואג שתגיע למלצר במסיבה שלו ומציק לה, כי ברור שיש לה מזימה לגזול את כספו ,אז הוא מציע לה עבודה במלצרות בצרפת.היא מגיעה כי ממש חייבת כסף, הוא רודף אחריה, היא מתחמקת, הוא מסלק את האורחים והצוות כאחרון המטרידים, שוכבים על שולחן המטבח.הוא מקצר את הסופש כדי שלא תתאהב בו ומשאיר לה צ'ק ענק אותו היא קורעת ואחכ מנתקת לו את הטלפון כשהוא מתקשר.אז כמובן הוא חייב להביס אותה ואת התשוקה שלו ,בסוף הם חיים יחד ואז היא עוזבת אחרי מריבה על סגירותו הרגשית ,הוא מחזיק מעמד שבועיים ובא אליה אחרי שפתר איזה אישיו עם אימו המתה ,היא משתכנעת לחזור אליו ולהיות מאהבת אבל מתעקשת להמשיך למלצר,ואז יש איזו תמונה עם שחקנית והיא משתמשת בזה לפוצץ ,הוא נעלב והולך למסיבה ,היא רצה אחריו ומצהירה על אהבתה קבל עם ואולם והוא לא מגיב,היא בורחת ,רודף אחריה, מסביר את עצמו (היה בהלם,אסור לחשוף רגשות) חתונה. היא לא הייתה בתולה. וגם לא נכנסה להריון. התמונה באולם - משפילה ומיותרת.
56. גבולות מסוכנים - Harlequin # / נורה רוברטס
כמו שכתבתי ב " אהבה ללא גבול ":אחרי שהתחלתי אותו היה לי ברור שכבר קראתי ,אבל זה לא היה מסומן והשם לא נשמע כמו משהו שקראתי ,אז עברתי על 129 הספרים שרשומים בסימנייה על נורה רוברטס וגיליתי שבשנת 2000 הדפיסו את זה מחדש תחת השם גבולות מסוכנים.Boundary lines זה השם באנגלית. ואכן קראתי אותו...השנה. וזה גם ממש לא משהו. היא מנהלת חווה אחרי מותו של סבא שלה יש סכסוך היסטורי עם השכנים ,הוא חזר לנהל את החווה של אבא שלו מישהו גונב לה כבשים,ידה ידה שוכבים ידה ידה מצהיר אהבת נצח,היא לא מאמינה ,ידה ידה ,כן מאמינה מצהירה. חתונה. לא בתולה אבל גם לא מסופקת. לילה אחד שבגללו היא לא סומכת על גברים.
57. גבר מבוקש במיוחד - מילס אנד בון #533/2013 / מירנדה לי
חביב, חוץ מהקונפליקט שהוא אידיוטי.
58. גבר מושלם / לינדה האוארד
למעשה מותחן בלשי עם טוויסט בסוף, הרומן נורא חמוד, הם זוג מתוק,שנון מלבב חבל רק שכל החברות שלה צריכות למות,מה שכן , נחמד למצוא גיבורה בשלה עצמאית ועם בית משלה בעצם כשחושבים על זה כל סיפורי הגיבור הוא שוטר שלה - מתוקים ומצחיקים.
59. גורלה של מספר 10 - בני לוריאן #6 / פיטקוס לור
הלפני אחרון בסדרה, סה"כ קליל וקריא ונחמד,יותר מדיי ספרים ויותר מדיי פיתולים וממש אבל ממש לא ברור מה היה דחוף להרוג את שרה.מה שהוציא לטעמי את כל החשק מהעניין.ואת האחרון קראתי רק בגלל האינרציה
60. גילוי מאוחר - כרך א' - גילוי מאוחר #1 / נורה רוברטס
61. גילוי מאוחר - כרך ב' - גילוי מאוחר #2 / נורה רוברטס
62. גילויים מפתיעים - מילס אנד בון #568/2013 / קת'י ויליאמס
נו,שוב בת הכומר התמימה מן הכפר אל העיר הגדולה לא יודעת להתלבש אבל כשכן עושה את זה - וואו.
63. גינת בר / מאיר שלו
64. גירושין אכזריים - מילס אנד בון #405/2010 / מגי קוקס
טרה ומקסן (??)נשואים שלוש שנים הוא שקוע בעבודה אובססיבי לגמרי ומשאיר אותה לבד הסקס יופי אבל חוץ מזה הוא כל הזמן בעבודה ,היא אומללה אז הפתרון הראוי - לריב אתה להסתלק,לחזור למחרת לארוז את כל הדברים לעזוב את הבית ולשלוח לה צ'ק גדול ואחרי חצי שנה כשהצ'ק לא נפדה לשלוח עוד אחד לא לשים לב שגם ההוא לא נפדה,להתגעגע מרות לשקוע עוד יותר בעבודה לא לישון כמעט במשך חמש שנים אבל למצוא את הזמן להיות עם מישהי שאיתה הסקס לא משהו אבל להחליט להתחתן איתה אחרי שאבא שלו - שאותו טרה לא פגשה כי למק לא היה זמן לעשות את ההכרות - נפטר וזה גרם לו לרצות ילדים אז הוא מחפש את טרה לקבל גט. טרה גילתה שהיא בהריון אחרי שהסתלק ,לידה שקטה בחודש שישי, הפסיקה לרקוד והלכה לעבוד אצל הדודה שלה בעיירה כפרית בחנות עתיקות.על ההתחלה היא מתעלפת - לא אכלה.מק מרים אןותה שתי שניות אחכ שומע על התינוק מזדעזע מייד זורק את הבחורה איתה חשב להתחתן והולך להציק לטרה שתתן לעניין צ'אנס,ידה ידה היא נזכרת בעצם שגם היא לא הייתה נחמדה ולא תמכה בו ולא באה לארועים והוא לא התלונן אף פעם,דודה שוברת את הרגל הוא לעזר רב דודה מוצאת חבר,רואים את האקסית(כמובן רזה מדיי,מרושעת נורא - לא יפה! היא המסכנה שהשקיעה שנים במי שהבטיח להתגרש והבטיח חתונה אבל לא קבלה אפילו התנצלות אחת)היא בהריון. הבחורה לא מפסיקה להתעלף,אפשר לחשוב שאנחנו במאה ה19.
65. גלגמש המלך - מדע בדיוני # / רוברט סילברברג
סילברברג כהרגלו ארכני קשקשני שוביניסטי ולא מאד מעניין. סיימתי רק בגלל שכל הזמן חשבתי שאוליי סוף סוף אני אמצא הצדקה לשם הזה שלו, אז לא ,שוב מצאתי הצדקה לדעתי עליו. הדבר היחיד המוצלח שהוא עשה - עריכת "מד"ב הטוב שבטוב"
66. גן-עדן לוהט / סנדרה בראון
שורת סטראוטיפיים דרומיים, חלש מאד.שוב "סוד" נורא ואיום הפעם זה אבא שלה ההומו.
67. גנבת הבורבון / טיפאני רייס
גנבת דעת. סיפור גרוע,מופרך ,פורנוגרפי לא במובן המיני ממש לא ראוי לכל הסופרלטיבים. מאכזב מאד
68. גשר אחרון הביתה - סדיקאהן #12 / איריס ג'והנסן
שוב נציג החברה ששומרת על העולם - מגן על אלמנה בבית מבודד.
69. דחף סוער - שלגי – Harlequin Romance # / נורה רוברטס
תיירת ביוון. מעמידה פנים.טפשי. כריכה מכוערת וגם פעם שלישית או רביעית עם הדוגמנית הזו והתסרוקת הזו
70. דמעות של בגידה - Harlequin #139/2003 / לינדה האוארד
אז סוזן אלמנה מזה חמש שנים. היא שקטה ואצילית ושומרת על יחסים טובים עם גיסה וחמותה, ואז מופיע קורד וכל החדר משתתק ותכף פרסטון גיסה הולך איתו מכות .אז היא מרגיעה את העימות והוא חושב שזה הגיוני לנשק אותה,ללקק אותה ,לנשוך לה את האוזן וכל זה על רחבת הריקודים. אח"כ הוא מתעצבן שהיא לא נענית מכחישה את המשיכה ואומרת לו די, היא פריג'ידית,וטיזרית ופחדנית. אבל בעיקר שקרנית כי עם פרסטון היא שוכבת. פרסטון הנורא שאותו הוא בא להרוס. המשפחה הכה משפחתית נטשה אותו וגרשה אותו לפני 14 שנה כי חטא חטא נורא. הוא נתפס עם אשת איש, היא התגרשה והם עזבו נישאו ואחרי שנה היא מתה משברון לב כי לא עמדה בניתוק מחברים וילדים ,וזו אשמתו. ופרסטון הציק לה ואמא שלו ניהלה את העליהום נגדה ,שני רשעים. בנתיים פרסטון ואמא שלו גנבו ממנו את חלקו בעסק וגם זייפו את חתימתו ועכשיו הוא ינקום. ואתה? זה רק סקס. לא רוצה לעייף את עצמי. היא בסוף נכנעת שוכבת איתו עושה עניין מזה שלא יספר לה כלום כדי שלא יחשוש שתבגוד בו אז הוא נעלם לשבוע בלי להתריע, בלי להפרד ובלי להתקשר באמצע, זו דרכו לממש את לא לומר לה כלום היא כמובן מאוהבת בו מהשנייה שהסכימה לשכב איתו אבל לא אומרת,וכשסוף סוף כן אומרת אז הוא מתיחס לזה כאל תרגיל וגם דורש שתבחר בינו לבין פרסטון (שאיתו הוא בטוח שהיא שכבה למרות שאמרה לו כמה וכמה פעמים שלא ואז הגיבה כמו בתולה כשחדר אליה אחרי 5 שנים ללא סקס רק אז הוא האמין)הוא סוחב אותה, גורר אותה, דוחף אותה, מעיז אותה , מרים אותה, מושך אותה ובאופן כללי אלים ותוקפני, גם הסקס. חמותה רוצה שתנצל את מיניותה ותרגל - סכסוך גדול - היא לא זונה -ואז הולכת וכמעט שוכבת אתו- וחמותה מרוצה - וכמובן הוא שומע - מנצל את ההזדמנות להשמיץ אותה עוד קצת ומסתלק. בסופו של דבר הוא מתחיל תהליך של הרס החברה, היא נורא דואגת ,פרסטון פותר את הבעיה בכך שהוא נעלם מתוך הנחה שהיא תרוץ אליו והוא לא יהרוס את החברה *שלה* אבל היא עובדת כל כך קשה אויויויוי, לא ישנה ולא אוכלת ויורדת חמישה קילו בשבוע. ומוכרת את כל הונה .חתונה.לא לפני ששניהם נתקעים בטורנדו קטן.
71. דספרדו / ג'ודי גיל
למה השם המטומטם והלא קשור לכלום?זרקה עליו עציץ חרציות.... הוא אלרגי לחרציות...גועה בשירים במרפסת (פלא שחטף עציץ)
72. דעות שליליות - מילס אנד בון #429/2011 / סוזן נאפייר
ACCIDENTAL MISTRESS- לשם שינוי השם בעברית הגיוני ונכון והקורי מונפץ לגמרי סבא של אמילי גידל אותה כי ההורים שלה היפים מצילי עולם ,הוא רטורטור והוא כבר זקן והיד שלו רועדת העוזר ששכרו רמאי, לא עובד טוב, גונב כסף ובורח (אחרי שהתארס איתה)אז כדי להציל את המוניטין של סבאל'ה אמילי מעמידה פנים שהיא שרלילה מסוממת ומתגנבת למסיבה בבית שבו יש עבודה שלא טופלה כראוי,היא מחליפה אותה ובדרך מתנגשת באיתן המאד מאד מאד בז לה. מתקנת את היצירה ומחליפה חזרה בטענה שהיה משלוח שגוי. אחרי שנתיים סבא מת ,היא כמעט מתה בשריפה שחיסלה לה את הסטודיו ואת הבית והחבר הטוב של סבא שלה עוזר לה. ופתאום מי מופיע אם לא אחיינו העויין אית'ן. בדיוק כדי לשמוע אותה אומרת לו שהיא אוהבת אותו,ידה ידה הם כמעט שוכבים בדשא ובאותו ערב הוא יוצא עם מישהי לבלט... אמילי מגלה שפיטר חושב שהיא נכדתו האבודה ולזוועתה בגיל 26 היא מגלה שהיא מאומצת. אחרי שיחה עם הוריה היא מגלה שלא ספרו לה כי אמא שלה הייתה מסוממת שמתה באינדונזיה ואבא שלה היה אנס עלום. פיטר מאוכזב אבל משנה את הצוואה מתוך רגשי אשם על מה שעולל לה,אמילי מתעצבנת, בעיקר כשאית'ן נכנס לקראת הסוף, צועקת קצת ובורחת .אחיו שמצא אותה מיללת עוזר לה להתחבא בבית שלו וגם מלשין אז כשאיתן בא וכועס עליה שהניחה מה יחשוב(כאילו לא חשב את כל זה קודם לכן) הם כמובן שוכבים, לא לגמרי ברור אם היא בתולה או לא, הוא אפילו שואל ברגע האמת אבל היא לא עונה .המספרת זורקת כלאחר יד ולמחרת כי אמילי הודיעה לו שאוהבת אותו והוא לא הגיב. אבא שלו הרג את עצמו ואת אמא שלו בטיסה פזיזה שאית'ן היה אמור להיות בה אז כמובן שהוא סגור וחושש שלא לדבר על ארוסתו הנבלה שנטשה מייד. ידה ידה חתונה. אחרי שהיא מגלה שהוא שילם במקום הביטוח וגם שלח את העובדים שלו לתקן את הבית ומביאה לו במתנה כד שהיה של סבא שלה. והוא כל כך מעריך שהוא קולט שפחד להודות באמת והוא מאוהב.
73. דרישותיה של כלה מפתיעה - מילס אנד בון #494/2012 / אבי גרין
שוב אייריס ג'והנסון מושפעת מלורנס איש ערב סאמיה שומעת אותו מדבר עליה ועל הנישואין כהכרח ,
74. דרך הרשע - קורמורן סטרייק #3 / רוברט גלבריית ( ג'יי. קיי. רולינג)
אז גם ג'יי קיי רוצה טלנובלה... ועוד עם קליף האנגר, בחייאת נו, לא מגיע לבלש המיוסר (שכל כך מזכיר את דירק ג'נטלי) קצת נחת בחיים? ולמה מגיע לרובין הדביל התככן?
75. דרכו של ג'וד - חוק #1 / לורי פוסטר
76. דרכו של מרפי - חוק #2 / לורי פוסטר
77. האוויר שהוא נושם - אלמנטים #1 / בריטני ס' צ'רי
הוא אלמן ואב שכול , היא אלמנה ואם לבת 5. רומן חמוד מתוק וכואב,רגיש במידה ,גורם לך לדמוע בלי סחטנות זולה.הגברת יודעת לכתוב,רק מה. בעשרים העמודים האחרונים זה הופך לספר מתח מהזן הטוויסטי וזה ממש לא לעניין. ושלוש שאלות - איך לכל הרוחות הוא נוטש ילדה בת חמש לכל כך הרבה זמן, מה המטרה של הפתקים הטיפשיים - הרי הם מתחזקים את האהבה שלה? ולמה אי אפשר היה למצוא עילה יותר סבירה לחזרה שלו?
78. האוליגרך המפתיע - מילס אנד בון #465/2011 / שנטל שאו
79. האוצר הנסתר / איריס ג'והנסן
הממ... מתחיל טוב ומאבד גובה מאד מהר.באופן לא מפתיע הגיבורה כלל לא נפגעת מהשובה האכזר (למעט פגיעה פסיכולוגית לא מאד הגיונית ובסה"כ מבריאה תוך יום ורבע)הפסיכולוגיה של הנבל לא ברורה ולא הגיונית, משחקי הריגול קצת ילדותיים מצד אחד ומאד גרנדיוזים מצד שני.(מפוצץ בית חולים שלם, יודע לאן פונו החולים לפני הפיצוץ אבל לא מצליח לתפוס את הגיבורים, לא ביעד ואפילו לא בהליקופטר שברח שניות ספורות קודם לכן - לירות עליהם בתת מקלע הוא יודע,לפוצץ בית חולים שלם יודע ,אבל להביא איזה RPG קטן לא עלה בדעתו) הוא מצליח להשיג את מספרי הנייד של כולם אבל אף אחד מהם לא שוקל לרגע לנתק או לזרוק אותם, הקיצור - קשקוש סמי טכנולוגי ובתירוץ קלוש של מציאת אוצר.
80. האוצר של משפחת מנוס - טרילוגיית נחוצים: הביליונרים הראויים ביותר בעולם #1 / פני ג'ורדן


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ