צור קבוצה חדשה קבוצות קוראים

שיווק רשתי חברתי
קבוצה ציבורית
מאצמצע מאה העשרים, צומח לו בעוצמה ובהתמדה שוק של מיליארדי דולרים, המייצר מיליונרים בסיטונאות ובמהירות בלתי רגילה. וכל היופי,בשוק הזה. שהוא לא מצריך מהנכנסים עליו סיכונים גדולים. הוא מבוסס על WIN WIN. כאשר הלב של העסק הזה, הוא התפתחות אישית ורכישת מיומנויות חדשות, בהשקעה כמעט אפסית. אוניברסיטה מדהימה של החיים עם שכר למוד הפוך. ככל שלומדים ורוכשים יותר מיומנויות ומעבירים את זה לאנשים אחרים, כך הרווחים של הלומדים, הולכים וצומחים. כנסו ליו טיוב תכתבו בחלון חיפוש "מצטרפים ומצליחים" ותבינו במה מדובר!
סיפורת צבאית
קבוצה ציבורית
ספרי היסטוריה צבאית על כל היבטיה: היסטוריה מלחמתית, מצביאים גדולים בהיסטוריה אסטרטגיה צבאית וטקטיקה מלחמתית. גישות היסטוריות, חברתיות, כלכליות פוליטיות בניתוח הגורמים לפריצת מלחמות. בוא נתמקד בעיקר בעת החדשה, מהסכם ויסטפליה 1648 ועד ימינו אנו. כמו כן בוא ננסה שלא לערב בדיונים ויכוחים פוליטיים, בעיקר בכל הקשור לפוליטיקה ישראלית. נדבר על מלחמות ישראל, אבל לא רק. אפשר להכניס לרשימה מלחמות א- סימטריות ולפתוח דיון מעניין בשאלה האם צבא רגיל יכול לנצח במלחמה נגד אירגונים צבאיים לא ממשלתיים. לדוגמה מלחמת ויאטנאם? ממלחמת קוריאה, המלחמות האמפריאליסטיות באפריקה. מה עשו הנחתים האמריקנים ב1801-1805 במרוקו? את מי הם חיפשו שם? למה הנחיתה במפרץ החזירים נכשלה?, והאם קנדי היה כזה גדול במשבר קובה. בקיצור אין סוף נושאים בתחום ההיסטוריה הצבאית. מחכה לתגובתכם. טוביה
היסטוריה
קבוצה ציבורית
קבוצת דיון על ספרים, מחקרים וסוגיות בהיסטוריה.
מוסיקה
קבוצה ציבורית
כל מה שקשור למוסיקה, מכל הסגנונות, הסוגים והז'אנרים - כאן. כל שוחרי המוסיקה מוזמנים.
VS
קבוצה ציבורית
אז... פתחתי את הקבוצה בשביל לעשות דיון בנוגע לשני אנשים\ספרים\סרטים או כל דבר אחר, נגיד- עד עצם היום הזה VS שרלוק, ובתגובות אתם עונים. כמו כן, תתייחסו אל הקבוצה הזאת כקבוצה בה אתם יכולים לשאול שאלתו, של- מה דעתכם על בן אדם מסוים (בן אדם מפורסם בבקשה, שלא יהיו פה דברים אישיים, כמו מה דעתכם על אור המדהים היפה והחתיך שלא מהעולם הזה). תהנו :)
צ'אט
קבוצה ציבורית
אם בא לכם לדבר עם מישהו בזמן אמת במקום לשלוח לו הודעות, זה המקום המתאים! מעט"ח לנו! עברנו 638 דיונים ויש לנו 161 חברים בקבוצה!
ריק ריירדן !
קבוצה ציבורית
לכל אוהבי הספור ריק ריירדן! גיבורי האולימפוס פרסי ג'קסון מבוך העצמות משפחת קיין והאלים המצריים
סקרים
קבוצה ציבורית
אחרי שראיתי בכל פורום ובכל קבוצה יש לפחות ארבעה סקרים שונים. היה נראה לי שצריך קבוצה מיוחדת בשביל זה. אשמח אם תכנסו ותביעו את דעתכם.
ספרים - רומן רומנטי
קבוצה ציבורית
לכל האנשים שאוהבים ספרות רומנטית. לכל אלא שרוצים למכור, להחליף, לקנות ספרים של רומן רומנטי.
דם האולימפוס!
קבוצה ציבורית
היי אנשנשושים(ואו מילה ארוכה) אוהבים לקרוא פרסי ג'קסון? זאת הקבוצה בשבילכם! אז בואו לצחוק ולחפור על הספרים הכי טובים ביקום! מנהלות הקבוצה- נוגה,תות ונטע.
קבוצה לדברים לא קשורים ומחשבות
קבוצה ציבורית
לאור זה שעברו כמעט שנתיים מאז פתחתי את הקבוצה, ולאור זה שאף פעם לא ממש אהבתי את התיאור קבוצה שלה, אני כותבת כאן משהו חדש. זו קבוצה של פריקות, לזה ייעדתי אותה במקור. ומאחר שאני קונטרול פריק, היה לי מאוד חשוב במשך הרבה זמן שאנשים ישתמשו בה למטרה שייעדתי לה. אבל אנשים העדיפו להשתמש בה בתור קבוצת ספאם, לפעמים, או כמו "סייף ספייס" בפעמים אחרות, או כמו תחליף לפורום דברים שכתבתי או כמו בור שנועד לזריקת רעיונות אקראיים או קבוצה של דיונים מטופשים שלא מתאימים בשום מקום אחר, ולאט לאט הבנתי משהו. שזה לא בשליטתי. שמהרגע שיצרת קבוצה אתה "שולח את לחמך מעל פני המים", ושמה שאנשים יחליטו לעשות בה לא נתון לבחירתך. זה כמו שיר שאתה כותב וכל אחד מפרש בצורה שונה. למרות שאתה התכוונת לזה בצורה מאוד ספציפית. ככה זה. במשך הרבה זמן זה הפריע לי, אבל אני מניחה שפשוט אצטרך לקבל את זה. אז הנה היא, הקבוצה לדברים לא קשורים ומחשבות, דלק"ו שלכם, והיא שלכם באותה מידה שהיא שלי, אפילו שלא תמיד רציתי להודות בזה. חבל לי מעט למחוק את התיאור הקודם, כי הוא היה זכר לכמה מגוחכת הייתי כשרק נרשמתי, לפני שהאוסומיות שלכם השפיעה עליי, אבל מצד שני... *קוראת את זה שוב* כן, זה חייב לעוף. כמו שבארני סטינסון אומר - "New is always better". שלכם, נוף :)
זהירות! ספר גרוע לפניך!
קבוצה ציבורית
בקבוצה זו תזהירו את הקוראים התמימים מספרים שלא שווים זמן.
לקרוא תיגר
קבוצה ציבורית
סטגדישש;) בינתיים המטרה היא שכמה שיותר יצטרפו המשחק הולך ככה- מישהו מכריז על הספר הכי ____ (מוזר/ מצחיק/ ירוק/..) הוא מביא הוכחה ע"י הסבר/ ציטוט שמוכיח בעיניו שזה אכן הספר הכי___ מי שרואה יכול להסכים איתו או לקרוא עליו תיגר בכך שמביא הוכחה שהפר אחר הוא הכי ___ מי שלא קורא תיגר שופט איזה ספר הכי___ מקווה שמובן... חוץ מזה אפשר גם לשתף כאן כל דבר על ספר/ ציטוט.. מה שבא לכם.. אשמח אם תעזרו להוסיף אנשים.. ככל שיהיו יותר הדיונים יהיו מעניינים יותר מוזמנים לעזור עם תמונה לקבוצה:) פרשתי לדוקים
מחזור כישור הזמן!
קבוצה ציבורית
שמתי לב לשני דברים. אחד, קשה למצוא אנשים שקראו את הסדרה או את חלקה. השני, שאין פאנדום לדבר המדהים הזה (לפחות שאני הצלחתי למצוא). אז הנה פתרתי את שתי הבעיות! הכנסו נא וחפרו נא עד ייפלו האצבעות, ואז תמשיכו עם האף.
ציטוטים יפים מתוך ספרים
קבוצה ציבורית
יש כאלה קטעים שחייבים לרשום, כי יש בהם המון חוכמה, או שהם סתם מגניבים, כאלה שחודרים לנשמה, וסתם כאלה שמרימים גבה.. אז במקום לרשום ביומן תרשמו כאן כייף לשתף וכייף להזכר
מיראקולוס ליידיבאג
קבוצה ציבורית
אז מכיוון שדי השתלטנו על קבוצת הפאנגירלס, חשבתי שזה מצדיק קבוצה משל עצמו. כן, וגם העובדה שהתחלתי לראות את זה ואני אובססיבית נורא בקלות לדברים ואני צריכה מקום לשתף את זה עם היקום. אז כן מיאו (ולא אכפת לי שראיתי רק שישה פרקים. שאש)
מחשבים
קבוצה ציבורית
זו קבוצת תמיכה למתקשים במחשבים, לצריכים עזרה כלשהי. מהורדות למיניהם ועד ל"הצילו! המחשב שלי קורס!"... זו קבוצה למבינים בנושא, למתעניינים בנושא, לרוצים לעזור, או סתם לאלו שאוהבים לדעת. קבוצה לוירוסים והפלות אתרים. קבוצה ללמוד קיצורי מקשים מגניבים. קבוצה להכיר אתרים וערוצים במחשבים. קבוצה למידע לקניית מחשבים ואביזריהם. קבוצה ל.. בעצם כל מה שקשור ואתם רוצים. הקבוצה לא חייבת להיות פעילה כל הזמן, אבל היא כן צריכה להיות מועילה. מקווה שאחליף את התיאור המשעמם בהזדמנות הקרובה. בלנ"ד, אשתדל להעלות פעם בשבוע מדריך מועיל למחשב, על תוכנה מעניינת, או כל דבר אחר שאחשוב למתאים. מוזמנים לתת לי הצעות. וכמובן מוזמנים ללמד גם אותי. לשאלות, טענות, מענות ובקשות - תפנו לדלק"ו. ~~ פרסי ;) ~~
בית האדס
קבוצה ציבורית
כל מי שרוצה לדעת או להעביר פרטים על הספר החדש של ריק ריירדן -בית האדס- מוזמן, אפשר גם להעלות רעיונות מה יקרה בספר (להמשיך אותו לבד...) המלצה: כל מי שאוהב דמיוני ומיתולוגיות זאת הסדרה בשבילו, גם פרסי גקסון מתאים אבל זה פחות או יותר אותו הדבר. :) :)
הארי פוטר
קבוצה ציבורית
מועדון המעריצים של הארי פוטר. על הארי, הרמיוני, רון ודראקו.
קבוצת הצדק!
קבוצה ציבורית
לכול מי שיש לו חוש צדק מפותח, ושם לב שהרע תמיד סובל ולפעמים על לא עוול בכפו. זו הקבוצה בשבילו!
ניקו די אנג'לו המושלם ברמות!!
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב או לא אוהב את ניקו די אנג'לו להירשם לקבוצה! (חחח..) אז אממ כן עקב שהקבוצה הזאת גוססת אז בבקשה בבקשה,בואו נחייה אותה(כי להאדס\פלוטו יש עומס יתר *חחח..*) בעניי ניקו הוא דמות אדירה וזה היה בערך הדבר הכי טוב שהטרול עשה(להמציא אותה). אז כן! ניקו מושלם(גם אם הוא גיי!)(להיות גיי זה לא רע! זאת דרך חיים)
בית הלילה
קבוצה ציבורית
קבוצת בית הלילה- על מסומנת, נבגדת, ושאר הספרים שעדיין לא תורגמו לעברית אתם מתקרבים לגיל 16, תיזהרו! זה קרה לזואי רדבירד וזה יכול לקרות גם לכם. יום אחד כשעמדה במסדרון בית הספר היא סומנה והפכה בן רגע לערפדית צעירה "היא גורמת לך לחשוב שהיא טובה, אבל זה לא נכון. לא כל מה שמואר הוא טוב, ולא כל מה שאפל הוא רע." <
צבע טרי # הביקורת הסודית
קבוצה ציבורית
צבע טרי הוא יריד שנתי לאמנות עכשווית. פרויקט הגלויה הסודית מתקיים ביריד ובמסגרתו מוצגות למכירה במחיר אחיד עבודות אמנות מקוריות של אמנים ותיקים וצעירים, בעילום שם. רק לאחר הרכישה יגלו הרוכשים מיהו האמן. אני, שונרא החתול, מציעה לקיים יריד וירטואלי שכזה בסימניה, שבו יוצגו ביקורות ספרותיות בעילום שם. מי שירצה להשתתף ביריד ישלח את הביקורת שלו לחבר בקבוצה אשר יפרסם אותה בקבוצה בעילום שמו של המחבר. בכותרת ההודעה יופיעו שם הספר ושם הסופר ואחר כך תופיע הביקורת. חברי הקבוצה יצטרכו להעריך מיהו המבקר ולכתוב כך: לדעתי זו ביקורת של... חושחש הבלש. ההוגה, החוזה, המייסדת, הנשיאה, ראש הקבוצה, המנכ"ל, המזכ"ל, הרמטכ"ל, המפכ"ל, יו"ר הדירקטוריון ויו"ר אגודת הידידים של הקבוצה היא שונרא החתול.
סידרת ספטימוס היפ
קבוצה ציבורית
כאן תכלו לדבר ולישאול על סדרת ספטימוס היפ! סדרת פנטזיה מעניינת במיוחד. תהנו!
מה קורה במחנה? ~מגזין~
קבוצה ציבורית
היי חבר'ה! שבוע טוב :) והנה המדורים : היי חבר'ה!! לא הייתי כאן הרבה זמן!! אבל יש לי חדשותתת! חברות שלי מכינות גרסה של דם האולימפוס,בגרסה שלהן - ארס ואפרודיטה מתאהבים,לארטמיס יש בת,אתנה מתאהבת בזאוס וזאוס מתאהב באלה המצרית,בסתת. ווהו! ואני כמובן רוצה לספר לכן על התחפושות שלי, בפורים אני אתחפש ל.... תנחשו! רמז- תאומה של אל המוזיקה! נתראה בקרוב (או ברחוק..) סיוון! המלצה על סרט : הרץ במבוך,עכשיו בקולנוע..! תות מקליד/ה : רגע רגע רגע WTF?! תשלחי לי את הפרק הראשון מובן! :) ואני יודעת : ארטמיסססססססססססססססססס XD ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מדור תות - שאלום אנשימו! D: (וכן, הא' בכוונה, בעיות? פנו לניקס, היא כבר "תסדר" אתכם ^-^) ארררררררר למה למה הלימודים האלו משגעים לי את השכל?! תקולל חוק חינוך חובה! וגם את ניקס ("את חייבת ללמוד, את לא יכולה להתאמן כל היום") ני ני ני ני ני ני -_- רציני, תגידו לי עכשיו בכנות, מה הייתם מעדיפים? לנשק גורגונה או לעשות עוד פעם אחת שיעורי בית עם המפלצות הקטלניות ביותר שידועות לאדם מדעיכס ומתמטיקיא -_- אם תשאלו אותי אני הולכת על הגורגונה! (יו הרקולס, תן לי את המגן!) טוב לקצת חדשות אולימפיות (הא הא הא סיוון, בת קופידון גונבת לך את התפקיד, ת-א-כ-ל-י-!) : המקורות שלי מסרו לי שמתפתח לו משולש אהבה קטנטן בין אפרודיטה-הפייסטוס-ארס. אתמול בדיוק הודלפו לאתר של חדשות האולימפוס תמונות של אפרודיטה וארס... (אני מעדיפה שלא לפרט בכל זאת יש כאן ילדים...) כשהפייסטוס ראה את זה הוא כבר הכניס לארס כמה מכות הגונות אויש זה היה מגיע לו כבר מהרגע הראשון ;) אז... שבוע טוב אנשים לא משנה איפה אתם ^-^ (מחנה, בית, פנימיה, בית מעצר לקטינים... אותו דבר (;) ~לזכרה של ביאנ'ה (כי מישהו *שיעול שיעול* כוח מסתורי ועליון *שיעול שיעול* מחק את זה ועכשיו החזרתי)~ *קרדיט לנטע* http://youtu.be/Du2XXVENofc נ.ב : לא אכפת לי מה תגיד על התמונה דרקמנדור (גו גייז!) היא מו-שלמת אז בשם האלים תעשה סיבוב בסלונה וטרטרוס ותן להתפאנגרל בשקט! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מדור נוגה- שלומלומים!(לפחות אני לא אומרת הייוש*~*) מכירים את זה שאתם אומרים על מורה שהיא מעצבנת ואז אתם פוגשים אותה ואומרים שהיא ממש נחמדה? זה כל כך מה שקרה לי*~* טוב בנתיים הולך לי אחלה לא אם הילדים בכיתה(הו אני אף פעם לא יחבב את המוגבלים האלה).... אני מתכוונת להשקיע השנה יותר בלימודים וזה אומר שאני יתחבר לפה פחות...(טוב נו כיתה ה' וזה אומר מייצבים ו...מייצבים ועוד מייצבים....) אז....(הו אני אוהבת נקודותXD) בייביים! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ נוגה מקליד/ה : סורי נטע מחקתי לך הכלXD אפשר שריון וחרב וזברה עם כוחות על קסומים? תות מקליד/ה : סורי נוגה, השאלתי אותם לפרסי ^-^ (הוא אמר שהוא רוצה לעשות הפתעה לליאו *~* אוליי זה לא היה רעיון כל כך טוב...) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מדור נטע. תות. באמת? מילא ריינה אבל יש תמונות הרבה יותר יפות ממנה! היא נראית כמו בראץ! (נוגה, את חושבת על מה שאני חושבת?) בכל מקרה- היייייי הסרטון שתות הביאה, והערוץ? הם שלי. כן.... נוגה החליטה לפרוש ואני לייזית בשביל להחליף תמונה+שם. מי אוהב את ליאו? -מיליוני אנשים מרימים ידיים- אז הוא שלי, נא להתרחק נא. יש לכם בעיה עם זה? טוב תות היא לא בת התערובת היחידה בעולם זה. (יאאא ארטמיס וטרטרוס! וכן, אני יודעת שזה לא הגיוני בעליל) תות מקליד/ה : החלטתי שמעכשיו המקליד/ה יהיה כמו טוקבקים, ונטע, נסי את להבין ב12 בלילה שנשארנו עם אותה תמונה כבר שבועיים ולמצוא תמונה נורמאלית של ריינה בלי ג'ייסון ברקע -_- וכן הללו את שלושת בנות התערובת היחידות בעולם!!! (התשתחוו!) חחחחחח סתם סתם :) אגב נא להתאגד עם לפידים ליד הבית שלי. אני לא מתה על ליאו ולא רוצה שהוא יהיה אהבת חיי הנצחית ^-^
תיכון לילה
קבוצה ציבורית
אומיגד!!!! אף אחד עוד לא עשה קבוצה לסדרה הכי מדהימה בעלום! אז הנה !עשיתי קבוצה לכל האנשים הבורים שלא יודעים מה זה תיכון לילה!הספר הכי מדהים בהיסטוריה!
בית משפט לסופרים, הוצאות ומתרגמים
קבוצה ציבורית
תמיד יש את הסופרים שפשוט חייבים לרצוח... זה הזמן להעמיד אותם לדין.
סיפור בהמשכים
קבוצה ציבורית
מישהו כותב התחלה של סיפור ומישהו מוסיף שורה ומישהו ממשיך וכן הלאה...
בדיחות גרועות
קבוצה ציבורית
מכירים בדיחות אבא כאלה, שהן כל כך עלובות שזה מצחיק? שתפו! יש כניסה לבדיחות מכל הסוגים, כולל בדיחות קרש, בדיחות שואה, בדיחות תינוקות (ז'אנר של הומור שחור שחברה שלי הכירה לי), בדיחות טוק טוק ובדיחות מנורה. העיקר שזה יהיה על הגבול של פתטי.
פרסי ג'קסון המדהים
קבוצה ציבורית
הקבוצה הזאת היא לכל אדם באשר הוא שם שאוהב את פרסי ג'קסון. נ.ב. כל אדם אשר לא אוהב את פרסי ג'קסון אין לו טעם בספרים. תירשמו לקבוצה פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז .........
we are (fan)girls and we love doing ASDFGHJKL
קבוצה ציבורית
דן חתיך כאן-->> בכל מקרה זאת קבוצה שנועדה לפריקות פאנגירליות על רגעים חמודים/יפים/מרגשים/עצובים/מתסכלים אתם מוזמנים לדבר פה על כל פאנדום שהוא, אז יש סיכוי לספויילרים. קחו את זה על אחריותכם ובינתיים KEEP CALM AND FANGIRL ON כי זה המקום!
בני לוריאן
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב את הספר-סרט מוזמן להצטרף לקבוצה. כאן תוכלו לדון על הספר, לכתוב דעות ולהתעניין
מימד 72 - משחק תפקידים
קבוצה ציבורית
דו"ח מצב: תקופת עבודות. ~ההרשמה פתוחה כל הזמן~ *נא לא לפתוח דיונים* כל תיאור המשחק נמצא באתר הזה: http://demention72.wix.com/demention72#!about/cjg9 ~ הדמויות ~ Lich דמות1- שם: מאדליין (מאדי) גיל: 15 מין: נקבה מראה: שיער שחור עד הכתפיים, עיניים כהות ודיכאוניות, שפתיים דקות, נמוכה ורזה, עור בהיר יחסית, היא מסתובבת עם בגדים שחורים לרוב וכובע גרב אדום. אופי: אנוכית, סרקסטית, שקולה, מחושבת ובעלת ביטחון עצמי. מעדיפה להיות עצמאית ושונאת לקבל פקודות מאחרים. היא טיפוס שנכנע לכעס שלה, ובגלל זה נכנסת הרבה פעמים לצרות ותגרות. היא מהירת מחשבה, ערמומית, חמומת מוח ובעלת לשון חלקלקה. לרוב היא מתנהגת בשחצנות, אגואיסטיות ואלימות כלפי אנשים, אבל יש בה צדדים שקטים. מאדי מאז ומעולם הייתה שקרנית מצוינת, נערה נחושה, ומעולם לא הסירה את עיניה מהמטרה. רקע: מאדליין נולדה לזוג הורים ואח קטן. בהיותה בת שנתיים אביה נעלם מנסיבות לא ידועות ולאחר שלוש שנים של חיפוש ללא קצה של חוט, המשטרה סגרה את התיק. בינתיים אמה של מאדליין התחתנה עם אביה של ליאה (נטוטו) כאשר הן היו בנות שלוש, וכך הן נהפכו לאחיות חורגות. כאשר מאדליין התבגרה, היא החלה לחפש אחר אביה שנעלם- אך לא קיבלה תמיכה מצד המשפחה ונאלצה להספיק את חיפושיה. מאדליין תמיד הייתה נחשבת ל"בוגרת", היא תמיד הייתה עומדת על שלה ואף פעם לא מתנהגת בילדותיות. לרוב היא הייתה מתבודדת עם עצמה, תמיד היה ניתן למצוא אותה יושבת לבדה בחדר עם ספר ביד או מוזיקה. חמש שנים לאחר מכן, אחרי שמאדליין כבר התרגלה לאחותה ולחייה בתוך המשפחה החדשה, היא קיבלה עותק חינם של המשחק מימד 72. דמות2 - כינוי: מאדי מין: נקבה מראה: https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/004/699/743/large/julia-razumova-bryna-storvajken.jpg?1485617823 שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 21, לב"ן רמה 27, בישול רמה 6, מלאכה רמה 5, ביגוד רמה 5 פריטים/חיות/כלי נשק- חרב עץ, גרזן חד ידני(רמה2), סכין ציידים, 3 סכיני הטלה(רמה2), חרב רגילה(רמה9), רובה נשיפה, חץ וקשת, אקדח(רמה5), קטאנה, רובה קטן, רדאר (קולט מפלצות), תרסיס חומצה, מראת החפצים, שלושה סוגים של פצצות. סך הכול כסף: 11975 ₪ נטוטו דמות 1- שם: ליאה מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער כחול חלק, עור בהיר יחסית, עיניים אפורות בהירות, רזה, גובה ממוצע, אוהבת להתלבש כמו פריקית (רק שהיא יודעת לא להגזים עם התסרוקות ועם ה.. אממ.. מתכות) ובחיים לא תתפסו אותה בלי אייליינר שחור מסביב לעיניים. אופי: מעדיפה להיות הילדה הכי פריקית באזור, שונאת קטעים מביכים, מצחיקה, לא נפגעת בקלות, אבל לפעמים פוגעת באנשים בלי להתכוון, ובאופן מפתיע גם דיי חכמה, ואסטרטגית מעולה. רקע: בבית הספר שלה היא נחשבת לילדה הכי פריקית שקיימת, אבל זה לא ממש מפריע לחיי החברה שלה. היא מאוד בררנית בבחירת החברים שלה, אבל בכללי לא צוחקים עליה יותר מדי (בהתחשב באיך שהיא מתלבשת). כשהייתה בת 3 אבא שלה התחתן עם אמא של מאדליין (ליץ'). היא ממש טובה עם מחשבים – האקרית ברמה ממש גבוהה, ומכורה למשחקי מחשב. הייתה בוחנת בטא של המשחק ביחד עם אחותה, ולכן הן מכירות אותו ממש טוב, וגם קיבלו שני עותקים של המשחק בחינם. דמות 2 כינוי: דומינו דול (DominoDoll) – אבל אתם מוזמנים לקרוא לה פחות או יותר איך שבאלכם (רק אל תגזימו כן? אם משהו לא ימצא חן בעיניי זה לא ייגמר טוב). מין: נקבה מראה: http://4everstatic.com/pictures/674xX/cartoons/anime-and-fantasy/anime-girl,-purple-hair-195617.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 9, לב"ן רמה 10, בישול רמה 8, ביגוד רמה 5, מלאכה רמה 5, בני לוויה רמה 6. פרטים/חיות/כלי נשק- חרב חד ידנית, קרוסבואו, ספר בני לוויה אנוביס דמות 1- (שם:אנוביס (לאלה שרוצו לדעת את שמי האמיתי סורי לא היום מין: זכר גיל:14 מראה: שיער שחור, עיניים חומות, מטר ושישים סמ, שוקל 55 קג לא שרירי,חסר עגילים או קעקועים אופי: ידידותי, נחמד, לא ממש חכם אבל לא טיפש, שומר רוב הזמן על קור רוח, הוא לא נפתח לאנשים בקלות אבל הוא כן ידבר איתם, פשוט לא עליו. הוא קשה הבנה, הוא צריך שיגידו לו דברים בצורה מלאה, הוא מאוד אופטימי. רקע: טוב אז מכיוון שאני גיימר, שמעתי על המשחק והחלטתי לקנו אותו לניסיון. לא שיחקתי במשחרים כאלו בעבר וחשבתי שיהיה נחמד לשחק אז לקחתי כסף מהכופת חיסכון חזיר שלי וקניתי. דמות 2 כינוי: paladin4fun מין: נקבה מראה: http://data2.whicdn.com/images/23414449/large.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 2, לב"ן רמה 6 פריטים/חיות/כלי נשק- ספר בני לוויה, חרב רגילה. סך הכול כסף: 5130 ₪. דרקמנדור דמות 1- שם: רייס מין: זכר גיל:14 מראה: שיער שחור פרוע ,עניים חומות, גובהו ממוצע לגילו, בדרך כלל הוא נוטה ללבוש בגדים שחורים או כהים, הוא לובש מכנסי טרנינג ובדרך כלל מסתובב עם סווצ'ר שחור עם כובע על הראש. אופי: אינו סבלני, מתנהג קצת בילדותיות, אוהב להילחם, הוא לא בדיוק האדם שאפשר לקרוא לו "נורמלי", לעיתים מאוד רחוקות מביע שמחה, קשה לא להתחבר לאנשים חדשים אבל כשהם חברים/מכירים טוב הוא חבר טוב, אדיש ויש לו בעיות זעם. רקע: יש לו חבר טוב אחד ושניהם מאוד אוהבים משחקי online, הם משחקים ביחד המון. הוא מגדל בבית עורב שחור ,אין לו אבא, ויש לו אחות גדולה. יום אחד, הוא נכנס לחנות עם חברו הטוב וקנה את המשחק מימד 72 ומאז חייו השתנו. דמות 2- כינוי: קרייטוס -(kratos) מין: זכר מראה: http://images5.fanpop.com/image/photos/26100000/Rin-Okumura-ao-no-exorcist-26178121-1440-900.jpg שיעור גיל: (ילד/ה, נער, בחור/ה, איש/ה, זקן/ה): נער סקילים : לב"ן רמה 7, קסם רמה 9, בני לוויה רמה 4 פרטים/חיות/כלי נשק- ינשול, 2 חרבות עץ, ספר בני לוויה, חולצה, רדאר (קולט מפלצות), תרסיס חומצה, חרב רגילה, מראת החפצים, העין של הבוס, הלב של הבוס, שלושה סוגים של פצצות, פטיש קרב (רמה 8) סך הכול כסף: 2405 ₪ פולו(הדמות מתה) דמות 1- שם: מייקל מין: זכר גיל: 16 מראה: שיער חום קצר, עיניים כהות ודיכאוניות, עור די שזוף, גבוה ורזה, הולך עם ביגוד כהה רוב הזמן. אופי: ביישן, מופנם, מסתיר בתוכו עולם שלם של מחשבות, מתבודד, דיכאוני. רקע: כשהיה קטן טסו הוא ושני הוריו לביקור משפחה בצרפת, המטוס נקלע לסופה והתרסק. מייקל היה בין הניצולים היחידים, הוא איבד את ההורים שלו, ומאז הוא גר עם דודה שלו בצרפת ולא מרבה לדבר עם הסביבה. הוא החליט לנסות להיות ההפך הגמור ממנו במשחק החדש שקנה. דמות 2 כינוי: תום מין: זכר מראה: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/60/6e/e3/606ee3469bc4d2f08bb4d6249f4e9cc2.jpg שיעור גיל: נער סקילים: תעופה רמה 4, קסם רמה 2 פרטים/חיות/כלי נשק- ג'ינס, חולצה. סך הכול כסף: 6550 ₪ יאיר שם: דניאל רוזנצוייג מין: זכר גיל: 19 מראה: נער בלונדיני חיוור, עם עיניים כחלחלות, יש לו רווח בין השיניים וצלקת על רגל ימין, הוא לרוב לובש צעיף אדמוני ומעיל חום, או מעיל שחור, הוא נער וגבוה. יש לו משקפיים אדומות ואף גדול, יש לו גם חתך מעל עין ימין, הוא קיבל את זה מתאונה במטבח עם סכין, מאז זה כך. אופי: לוקח את המושכות לידיים, לא בדיוק הכי מנומס, הוא לא שקט ולא יפחד להגיד את דעתו. הוא מתחבר במהרה והוא חכם ביותר. הוא לא פחדן ולא אמיץ, כלומר שהוא לא יפחד לצאת מהאזור הנוח שלו, אבל הוא לא ינסה דברים קיצוניים מדי. הוא מאוד צנוע ודי אדיש. לא אוהב חיות. רקע: דניאל רוזנצוויג, בן 19, הוא נולד בלונדון לזוג הורים עשירים, אך גם מרוחקים, הם לא הראו לו יחס, פינוק ובטח שלא אהבה, הוא גדל בחלק הצפוני בלונדון, בבית גדול ועצום, כשהיית נכנס אליו היית חוטף סחרחורת, ושלא נדבר על תחושת המבוך האין סופית והבדידות שאין לברוח ממנה, היה לו אומנת זקנה, אך היא לא הייתה חביבה, היא הייתה מקטרת ומעבירה את הזמן בקריאת ספרים, הוא עדיין לא אוהב אותה, למרות שהיא הייתה מלמדת אותו כל יום ביחד עם בית הספר, הוא למד ממנה המון, היא חכמה ביותר. יום אחד הוא ראה את המשחק במחשב והחליט לקנות אותו. "כל יום הוא טיפה, ויש כל כך הרבה טיפות שיש מונסון, מונסון, שאי אפשר להתחמק ממנו" דמות 2 כינוי: בראיטוס/איקן מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRuyukBiAzxaJEBFj2H_Z5EKHrDiq1M8OwKeT6os0jLGXC2EDta שיעור גיל: נער סקילים: קסם רמה 12, לב"ן רמה 2 פרטים/חיות/כלי נשק- דרקון קטן, גריפון אור, רדאר (קולט מפלצות), תרסיס חומצה, מראת החפצים, שלושה סוגים של פצצות. סך הכול כסף: 4330 ₪ ניימלס(הדמות מתה) דמות 1- שם: ליאן ג'סטובסקי, אבל אנשים פשוט קוראים לה אל-ג'יי. (שם משפחה רוסי ברמות, אני יודעת, אבל זה לא כאילו שהיו לי רעיונות טובים יותר) מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער חום חלק שלרוב אסוף ברשלנות מתחת לכובע גרב שחור פשוט, עיניים ירוקות חסרות ייחוד, שפתיים דקות, עור כהה. לובשת לרוב בגדים רפויים ובעלת מראה רשלני כללי. אופי: גיימרית ומכורה רשמית לleague of legends, אוכלת הרבה ג'אנק פוד ועסוקה יותר במשחקי המחשב שלה יותר מאשר במציאות. היא מצליחה לא רע בלימודים אבל הייתה יכולה להצטיין אם רק הייתה מנסה, והמורים כבר העירו לה על זה. היא לא מהטיפוסים שילכו לכנסים של משחקי מחשב או כל אירוע חברתי גדול במציאות אפילו אם הוא מכיל אנשים שיש לה איתם נושאי שיחה משתפים. היא מעדיפה לנהל שיחות מאחורי המסך, עם המיקרופון והאוזניות שלה. היא לרוב עניינית וישירה, היא לא מתחצפת או מתחכמת כי היא לא רואה בזה טעם. היא רגילה להיות בשליטה ומתעצבנת כשלא פועלים לפי פקודתה. רקע: היא גדלה במשפחה נורמטיבית מהמעמד הבינוני בשיקגו, אבל הם לא תמיד שמים לב אליה, אלא יותר עסוקים בדאגה לדודה השתיינית בצד השני של העיר. כשהם הביאו אותה הביתה כדי לטפל בה, אל ג'יי הסתגרה בחדרה והתחילה לשחק ביותר ויותר משחקי מחשב. היא בת יחידה. היא קיבלה את מימד 72 כאשר ניצחה בתחרות אונליין. להלה. דמות 2 כינוי: סיביר (sivir) מין: נקבה מראה: THIS GURL - http://hdw.eweb4.com/wallpapers/32276 שיעור גיל: בחורה סקילים: לב"ן רמה 2 קילר דמות 1- שם: ג'ייס. מין: זכר. גיל: 16 מראה: שיער בצבע בלונד, חזק (שרירי), גבוה (בצורה נורמלית), עיניים בצבע הים והשמים, לבוש בג'ינס קרוע, וחולצת מעצבים של לקוסט, וחתיך אופי: נוקמני, חכם, שקרן מצוין, אכזרי ונאמן אך ורק לעצמו. רקע: בא ממשפחת עשירה, חולה על משחקי מחשב, ביום הולדת שלו ההורים שלו קנו לו בתור מתנה משחק מחשב. דמות 2 כינוי: דואורדון. מין: זכר. מראה: http://cache.desktopnexus.com/thumbseg/1262/1262688-bigthumbnail.jpg שיעור גיל: (ילד/ה, נער/ה, בחור/ה, איש/ה, זקן/ה) נער סקילים: בני לוויה רמה 2, קסם רמה 4, לב"ן רמה 2 הערות: *הדמות השנייה היא אלף אפל בגלל זה יש לו את צבע העור האפור. פריטים/חיות/כלי נשק- רדאר (קולט מפלצות), חרב עץ (רמה6), חרב רגילה. סך הכול כסף: 6400 ₪ זאבה דמות 1- שם: הייזל שטייניץ' מין: נקבה גיל: 16 מראה: שער בצבע לימון שקט, עור יחסית בהיר ועיניים כחולות אפורות בגוון כסף מותח. מין כחול כסוף כזה. היא לובשת בדרך כלל מעילים שענקיים עליה בחורף וג'ינס ובקיץ סתם ג'ינס וחולצת טריקו פשוטה. הגובה שלה ממוצע, אפילו מעט נמוך. אופי: היא אוהבת לכבוש כובעים וג'ינס. בעיקרון האופי שלה שקט, היא תולעת ספרים קטנה. במשחקים, האסטרטגיה לללחימה בקרב פנים ופנים זה בדרך כלל לתקוף מהר ולא להשאיר לאויב מקום להתקפה ואז להוריד אותו בנוק אאוט. רקע: יש לה אח גדול שהוא גיימר והוא שכנע אותה להתחבר למשחק הזה. יש לה שתי אחיות תאומות קטנות שגם הן תולעות ספרים. יש לה כלב-זאב מעורב בצבע אפור בכל הגוונים והיא אוהבת חיות. דמות 2 כינוי: nira6607 מין: נקבה מראה: http://cdn.playbuzz.com/cdn/28f57a72-d50c-4a80-82f0-638e3aa9d682/ae181e12-d40f-46be-8d13-35409aa6cc6f.gif שיעור גיל: 16 סקילים: לב"ן רמה 11, קסם רמה 6, בישול רמה 4, בני לוויה רמה 6 פרטים/חיות/כלי נשק- ינשול, 2 דביבונים, 5 פיקסים, 2 פוקס בירד, דרקון קטן, גור אריות, 6 סכיני הטלה(רמה5), מוט(רמה10) 2 חרבות עץ, 2 חרבות רגילות(רמה1), סכין ציידים(רמה1), שוט(רמה4)לוויה, רדאר (קולט מפלצות), תרסיס חומצה, מראת החפצים, שלושה סוגים של פצצות. סך הכול כסף: 3550 ₪ מטריקס דמות 1 שם: צ'סטר קלארק מין: זכר גיל: 16 מראה: יש לו שיער שחור מתולתל, עיניים בצבע ירוק חזק, מבט ערמומי, לא שמן אבל גם לא רזה, עור חום בהיר, לובש נעליים ישנות, ג'ינסים קרועים וטי-שרטים. נראה די מוזנח. אופי: יש לו כישרון להתחבב על אנשים, שנון, נחמד ומתחבר לאנשים למרות שהוא לא יהסס לגנוב מהם. בדרך כלל אנשים סולחים לו. קר רוח, שקרן מעולה. מקבל את החיים בקלות, לא מתרגש יותר מדי מהר רקע: המשפחה שלו מאוד ענייה ולכן הם גרים בברונקס. גדל בין פושעים, ומהם למד לגנוב ולשקר. אחת הדמיות האהובות באזור, גם על התושבים וגם על השוטרים באזור. בכיתה ב' הוא הפסיק את הלימודים אז מעבר לכתיבה וקריאה + חשבון בסיסי אין לו הרבה ידע. הוא אף פעם לא הבין מה כזה כיף במשחקי מחשב, אבל כשהוא ראה את "מימד 72", הוא ממש התלהב, והחליט לנסות. דמות 2 כינוי: chester (אמרתי, גיימר הוא לא) מין: זכר מראה: http://freedwallpaper.com/wp-content/uploads/2014/12/final-fantasy-game-images-computer-collection_375061.jpg שיעור גיל: נער סקיל: מלאכה רמה 5, בני לוויה רמה 10, קסם רמה 6, לב"ן רמה 5, בישול 1 פריטים/חיות/כלי נשק- ספר בני לוויה, שלושה סוגים של פצצות. סך הכול כסף: 7922 ₪ ארן דמות 1- שם: ג'ונתן בראון. מין: זכר. גיל:17. מראה: שיער חום קצר, פרצוף חלק מלא הבעה. אופי: טוב בפתרון בעיות, בעל חשיבה הגיונית. נחמד אל אנשים ומשתדל לא לנטור טינה, יש לו מעט כושר מנהיגות, אבל הביישנות שלו הורסת את זה לפעמים. כשהוא מתמסר לפרוייקט אופעולה, הוא יכול לפעמים להשקיע בזה את כל כולו. רקע: נולד ביישוב באנגליה ועבר עם הוריו ללונדון שם יש להם דירה נחמדה, הוא הראה התעניינות ויכולות בלימודים ולומד פיזיקה, מתמטיקה ומעט מחשבים בבית ספר טוב. את הזמן החופשי שלו הוא התחיל לבזבז על משחקי מחשב בשנים האחרונות. כששמע על מימד 72 הוא קנה את המשחק מיד. דמות 2- כינוי: ג'ון או _JOHN11_ מין: זכר. מראה: http://the-darkness-rider.deviantart.com/art/John-bigger-593403348 שיעור גיל: בחור. סקילים: תעופה רמה 11, לחימה בכלי נשק רמה 11, בני לוויה רמה 1. פריטים/חיות/כלי נשק- חרב עץ, מגן יד, ספר בני לוויה, 6 סכיני הטלה, סכין ציידים, משקפת, חרב אירופאית דו צדדית, רדאר (קולט מפלצות), מראת החפצים, תרסיס חומצה, שלושה סוגים של פצצות. סך הכול כסף: 5921 ₪ גרייס(הדמות מתה) דמות 1 שם: איימי מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער חום אסוף, עיניים כחולות, עור בהיר ומנומש, גבוהה, חלשה יחסית, לובשת בעיקר חולצות V ארוכות וחלקות בצבעים שונים וג'ינסים לבנים או כחולים, נועלת נעלי ספורט רוב הזמן. אופי: אמיצה, סרקסטית, חוצפנית, פיקחית מאוד, חזקה, חדורת מטרה, רגישה, פלרטטנית, בעלת ראייה אסטרטגית, אופטימית, מתחשבת, מופנמת ובהחלט לא תמימה. רקע: איימי אוהבת אומנות. היא אוהבת לצייר, ומשתתפת בחוג פיסול. יש לה אחות קטנה ושני הוריה גרושים - היא גרה אצל אבא שלה. כמו רבים אחרים, היא לא חובבת משחקי וידאו, אך אחד מחבריה הבודדים הזמין אותה אליו ואתגר אותה לשחק. כנראה שהוא אבד במשחק, כי איימי לא מצאה אותו שוב. דמות 2 כינוי: נייט מין: נקבה מראה: http://www.fullhdwalls.com/wp-content/uploads/2014/06/free-fantasy-desktop-wallpaper-downloads-4.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: מלאכה רמה 2 דריה(הדמות מתה) דמות1- שם: מיקה מין: נקבה גיל: 14 אופי: ביישנית, רגישה, חכמה, מתוחכמת, מצחיקה, ידידותית, מתחשבת, סקרנית, שנונה. מראה: שיער בלונדיני ארוך וחלק, עור חיוור מעט, עיניים כחולות כהות, רזה מעט, גובה ממוצע, שפתיים דקיקות, אף סולד, לבושה בדרך בבגדים פשוטים. רקע: נולדה לזוג הורים ואחות קטנה, מיקה תמיד נהגה להתעסק בעיצוב כללי, בהיותה בת 12 הוריה של מיקה שלחו אותה ללמוד לנגן על צ'לו, על אף שהיא לא רצתה בכך. שנה לאחר מכן, הוריה של מיקה התגרשו ומיקה החליטה להישאר עם אביה כאשר אחותה הקטנה הלכה עם אמה. כשמיקה הגיע לגיל 13 וחצי, אביה התחתן ואמה החורגת של מיקה הביאה לה את המשחק מימד72. דמות 2- כינוי: דריה מין: נקבה מראה: http://7-themes.com/data_images/out/70/7010548-anime-girl-love.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 3 פריטים/חיות/כלי נשק- ---- סך הכול כסף: 7000 ₪ די אנג'לו(הדמות מתה) דמות 1- שם: סוזן בלאנק(אבל תקראו לה סוזי אם אתם לא רוצים לגמור בתור אוכל לחתול שלה) מין: נקבה גיל: 14 מראה: שיער ערמוני מתולתל עד מעט לאחר הכתפיים, עיניים בצבע ירוק זית, לחיים מלאות ועור בהיר. בד"כ היא לובשת ג'ינס ארוך וטישרט. אופי: דעתנית, חברותית מאוד-מסוגלת להתחבר כמעט לכולם. מסתגלת במהירות למקומות חדשים, שחצנית, סקרנית, אגרסיבית, פזיזה. רקע: בת יחידה, ההורים שלה עובדים במחשבים בחברת מכירות לכל העולם והם כל הזמן טסים בגלל העבודה. לפעמים שניהם טסים באותו זמן ואז היא נוסעת לישון אצל סבתא שלה עד שההורים שלה חוזרים. מבלה את רוב היום שלה במשחקי מחשב, היא די מצטיינת בלימודים אך לא משקיעה בהם יותר מדי מאמץ. הדבר היחיד שהיא משקיעה בו יותר ממשחקי מחשב הוא משחק עם החתול שלה- קארל. והדבר שהיא הכי אוהבת בעולם הוא לשחק במשחק מחשב עם קארל על הברכיים. היא הזמינה את מימד 72 חודשיים לפני הגעתו, ברגע ששמעה עליו אך ההורים שלה החליטו -כמובן- לטוס ביחד בדיוק שהמשחק היה אמור להגיע, לכן היא נסעה לסבתא שלה ולא היה אף אחד בבית בין ארבע לשמונה לחתום על המשחק, שהייתה אצל סבתא שלה גילתה שהכי מוקדם שהיא יכולה להזמין משחק חדש הוא לעוד חודש, לכן, נאלצה לחכות חודש להגעתו. דמות 2 כינוי: טינקס (tinx) מין: נקבה מראה: http://www.smithvilleschooldistrict.net/Page/854 סקילים: קסם רמה 1 שיעור גיל: נערה פריטים/חיות/כלי נשק- ---- סך הכול כסף: 7000 ₪ הורוס (הדמות מתה) דמות 1- שם: נועם מין: זכר גיל: 13 מראה: גבוה, רזה, שיערו קצר ושחור, עיניו ירוקות עזות, צווארו קצר באופן משונה, שפתיו רחבות, עורו חיוור מעט, כפות רגליו גדולות ורגליו רזות וארוכות כגובהו. אופי: מתעצבן מהר, אוהב ללמוד, לא אוהב לעסוק בספורט, לרוב ידידותי, מרדן, עומד בקלות במצבי לחץ, שתלטן, לא אוהב לקבל פקודות מאחרים. רקע: נולד לזוג הורים שהתגרשו שבועיים לאחר לידתו, אמו של נועם לקחה אותו איתו וטסה לגור איתו בלונדון על מנת להתרחק מהעבר עם גרושה. בהיותו בן 10 אמו של נועם נרצחה ולאחר מכן הוא עבר לגור אצל דודו שקנה לו בתור עידוד את המשחק מימד72. דמות2- שם: הורוס מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMyCC12t1B917NFWQAPv2Ic6wk26pCv83lIAw7uNZS91G0AGSdeQ שיעור גיל: נער סקילים: קסם רמה 1 פריטים/חיות/כלי נשק- ---- סך הכול כסף: 7000 ₪ חסה סטורמאגדון סמית' דה חצילוב(הדמות מתה) דמות 1- שם: קייג' (היא בטוחה שזה שם איום) מין:נקבה גיל: 16 מראה: שיער חום כהה וארוך, פוני קצר שבדרך כלל אסוף מאחורי האוזן, עיניים גדולות ואפורות, עור חיוור תמידי, תמיד עם עיפרון שחור בעיניים, כתם לידה בצורת X על הכתף, גבוהה ורזה אבל לא מאוד, משקפיים עבות עם מסגרת שחורה, לובשת בדרך כלל לובשת ג'ינס קרעים וטי שירט שחורה.אומרים לה שהיא יפה אבל היא לא חושבת ככה. אופי: מאוד נאמנה לחברים הוותיקים שלה אך קשה לה להתחבר לאנשים חדשים, נוטה להיות קשה עם טעויות שלה ושל הזולת, צינית,נקמנית, בעלת חשיבה אסטרטגית, תמיד משיגה מה שהיא רוצה, שקרנית טובה, יכולה להיות נחמדה כשבא לה, לא אוהבת ילדים קטנים, אוהבת אנשים מבוגרים, לפעמים הולכת לאיבוד במחשבות ותהיות, לפעמים יכולה להיות קצת ביץ', חושבת שהיא לא מספיק טובה, קנאית. רקע: קייג' גדלה למשפחה עשירה ומפונקת מאוד. בסך הכול עד גיל 12 החיים של קייג' היו כמו של כל ילדת שמנת רגילה, עד שאחותה הגדולה לוסי נרצחה במועדון לילה ע"י חבורת שיכורים. מאז קייג' לא חזרה להיות מי שהייתה פעם. היא הפסיקה לבטוח באנשים, הפסיקה לרכוש חברים והסתגרה בבית כשהדבר היחיד שהיא בוטחת בו הוא המשחקים שלה. וחתול המחמד שלה, פאזי. ההורים שלה קנו לה את מימד 72 בתור מתנת פיוס לאחר אחת המריבות הבלתי פוסקות שלהם. דמות 2 כינוי: סוויפט מין: נקבה מראה: תמימה למראה, עור בהיר, שיער ארוך שנע בין גוון חום בהיר לכתום עם פס לבן ודק שמשתשך לאורך כל השיער, עיניים גדולות ירוקות שנוטות להיראות עצובות גם כשהיא שמחה, גבוהה ורזה, קעקוע של שמש בירך השמאלית, גם לה יש עיפרון שחור בעיניים בקביעות, גם לה יש כתם לידה בצורת X על הכתף, סיכה בצורת עלה שאיתה אסוף השיער תמיד. או בקיצור- http://gallery.yopriceville.com/var/albums/Fantasy/Beautiful_Fantasy_Elf_Fairy_Wallpaper.jpg?m=1399676400 שיעור גיל: בחורה סקילים: לב"נ רמה 1 פריטים/חיות/כלי נשק- ---- סך הכול כסף: 7000 ₪ Stingray דמות 1- שם: מרי מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער שחור מתולתל שעובר במקצת את הכתפיים. יחסית אליה, הוא די ארוך, כי היא די נמוכה. יש לה עור מעט כהה, אבל עיניים כחולות משום מה. בעובי ממוצע. השרירים היחידים שאצלה בכושר הם שרירי כפות הידיים, בגלל אחיה שמכריח אותה לנסות איתו את כל משחקי המחשב והאקס בוקס שלו. אופי: נחה. היא לא אוהבת לעשות יותר מדי, לכן היא נופלת קורבן פעם אחר פעם למזימות אחיה המאלצות אותה לשחק איתו. מצד שני, כשהיא חייבת לעשות משהו, היא תחרותית ושתלטנית. בחיים לא תודה בהפסד או בחולשה, למרות שהיא מודעת לחסרונותיה. מתחכמת ומחוכמת, אם כי לפעמים המחשבות מאיטות אותה. מסוג האנשים שמעדיפים לחשוב לפני שהם קופצים לפעולה. רקע: יקולל מי שהמציא את הסבתות! מאז שנולדה ונקראה על שם סבתה מרי (עם פתח בהתחלה) חיה לא השתפרו יותר מדי. אחרי חמש שנים נולד לה אח קטן מעצבן והלימודים רק הלכו ונהיו קשים יותר. אה, היא גם הסתפרה, מתישהוא. המשחק אצור היה להגיע למחרת, אבל הוא הגיע קודם, כשהיא השתחררה מוקדם מבית הספר. אין לה יותר מדי עניין בחיים, בניגוד לאחיה שזכה בכל דבר אפשרי. לכן היא החליטה, בזמן שהוא נמצא בעוד אחד מהחוגים שלו, להיכנס ראשונה למשחק החדש שלו כדי להתאמן ולנצח אותו לפחות פעם אחת. דמות 2 כינוי: מליסה מין: נקבה מראה: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSH8EnuwZaOtrMmcYV0eckljtdnq-QyDIzr6a9iPEtCVoXtxTE8 שיעור גיל: בחורה, אבל כיוון שמשחקת אותה נערה היא משוחקת כמו נערה. סקילים: קסם רמה 4 פריטים/חיות/כלי נשק- רדאר (קולט מפלצות), תרסיס חומצה, מראת החפצים. הכול כסף: 7000 ₪ קרטר (הדמות מתה) דמות 1- שם: טום מין: זכר גיל: 12 מראה: נמוך, רזה, שיערו קצר וחום, עניים שחורות, צוואר ארוך, שחום, כפות רגליו גדולות, רגליים ארוכות. אופי: רגוע, אוהב ללמוד, ידידותי, מתחבר בקלות, נלחץ במצבים לא נעימים, אסטרטגי, לא אוהב לשלוט באחרים. רקע: נולד להוריו כבן יחיד, אך אמו נהרגה בתאונת דרכים. אביו התחתן עם אישה אחרת, שטום לא הצליח להסתדר איתה. עקב כך אביו קנה לו את המשחק בשביל להרגיע את המצב. דמות2- שם: קרטר מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9hQ2_aMp1ZCuYfQcZvbBVGYrvaYwDjmLOqF_ObzdzjsoK5SS6Gw שיעור גיל: נער סקילים: תעופה 2, קסם רמה 4 פריטים/חיות/כלי נשק- ---- תאליה~~ דמות1- (הדמות במציאות המשחק) שם: ליאל, אבל כולם קוראים לה לילי (ולא, זה לא השם שלי ) מין: נקבה גיל: 15 מראה: גובה ממוצע, די רזה, שיער ארוך בצבע חום בהיר וקצת מתולתל, עיניים אפורות-ירוקות , הולכת תמיד עם בגדים סגורים.. אופי: די שקטה, אבל כזאת שכולם מכירים, רוב הזמן מסתגרת בבית, היא די חכמה ואוהבת חיות, היא לא מתעצבנת כל כך בקלות, אבל כשהיא כן, היא יכולה להתחיל לצעוק ולהיות ממש תוקפנית. היא מפחדת מדברים כמו גובה, אבל לא מחיות, גם אם הם יהיו ממש תוקפניות.. רקע: יש לה 3 אחים (בנים),אבא ואמא חולים רוב הזמן והיא מטפלת בהם, האחים שלה החליטו לקנות לה משחק מחשב כדי שגם היא תהנה קצת... דמות 2- כינוי: לילי מין: נקבה מראה: http://www.siz.co.il/my.php?i=h2wew2zjxyym.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: לחימה בכלי נשק, קסם רמה 3 פריטים/חיות/כלי נשק- ---- סך הכול כסף: 7000 ₪ צ'קיטה(הדמות מתה) שם: דיאנה מין:נקבה גיל: 17 מראה:פנים חיוורות עיינים כחולות וגדולות ג'ינג'ית עם שיער ארוך וחלק.לובשת בדרך כלל בגדים רחבים שגדולים עליה בלפחות 3 מידות,עגילים על כל עצם האוזן ועל התנוך בשתי האוזניים.רזה ונמוכה אופי: אופטימית, חובבת אקסטרים, אאוטסיידרית מתוך בחירה, אוהבת לטייל, חשדנית, תמיד תדאג לאחרים אבל עדיין תסמוך רק על עצמה, מנהיגה ומשתעממת בקלות. רקע: טיילה עם הוריה בכל הודו,וכמעט בכל אפריקה ודרום אמריקה וכשטסה לטפס על האמיליה נפלה ושברה את הרגל. וכפיצוי על כך הוריה קנו לה את מימד 72. עד גיל 12 חיה בניו יורק עם משפחתה של אביה והוריה. ובלי שום התראה מוקדמת הוריה ארזו את הדברים שלהם והחליטו לעבור לסן דייגו,ועד היום היא לא יודעת מה קרה בעיניהם, מה שהופך אותה לחשדנית וסומכת רק על עצמה. בגיל 14 עברה תאונת דרכים כשבאוטו: חברתה הטובה ביותר ואמה של החברה. היא היחידה ששרדה התאונה ומאז הוריה שלחו אותה לפסיכולוגים עקב זה שחשבו שהיא הפכה לסגורה מאז התאונה אבל דיאנה חושבת שהם פשוט מפחדים לדבר איתה מאז. דמות 2- הדמות בתוך המשחק מחשב: כינוי: אקספרנסה מין:נקבה מראה: https://i.ytimg.com/vi/ihfbyoXiT5M/0.jpg שיעור גיל:נערה סקילים: קסם רמה1 פריטים/חיות/כלי נשק- ---- סך הכול כסף: 7000 ₪ היוש אני פדופיל (דמות קפואה) דמות 1- שם: סתיון מין: בן גיל: 12 מראה: שיער חום, עיניים ירוקות, כחוש ושזוף, תמיד קצת מלוכלך מהעבודה. לובש מכנסיים חומים ואת החולצת האחידה של הדואר. אופי: שתוטניק, וטיפה מעצבן אבל הוא מפצה על זה שהוא חכם, נחמד ויודע לומר את הדבר הנכון ברגע הנכון. מנהיג מלידה. רקע: אבא שלו מת שהיה ממש קטן, יש לו 4 אחים קטנים ואימא שלו לא מצליחה לפרנס את כולם, לכן הוא עובד במקום ללכת לבית הספר. הוא לומד בערב ומצטיין בלימודים תמיד אמרו לו שיש לו פוטנציאל לא מומש. החברה היחידה שלו הייתה דניאל, אבל היא מתה. הרופאים אמרו שכנראה היא התעסקה עם משהו חשמלי והתחשמלה. היא הורישה לו הרבה כי היא ידעה על המצב הקשה של המשפחה שלו ובאופן כללי היה לה הרגל לעדכן את הצוואה שלה כל הזמן. והדבר הכי עצוב הוא שההורים שלה לא היו בהלוויה שלה. היא הורישה לו את המשחק מימד72, למרות שלא התחילה לשחק בו. הוא הגיעה שבועיים אחרי ההלוויה, יחד עם שאר הארגזים. הוא החליט לנסות את המשחק בשביל לנסות לשכוח ולקבל קצת חופש מהחיים העלובים שלו - שהוא אף פעם לא מתלונן עליהם. דמות 2 כינוי: פיטר מין: זכר מראה: http://www.2all.co.il/web/sites/campaigns/Cat_115413_(55).jpg שיעור גיל: נער סקילים: לחימה בכלי נשק פריטים/חיות/כלי נשק- ---- סך הכול כסף: 7000 ₪ ריצ' רצ':) דמות 1- שם: ניקי גיל:16 מין: נקבה מראה: שיער חום מתולתל, עור כהה למדי, עיניים ירוקות, גבוהה. אופי: פסימית, לא מחייכת הרבה,גרועה בלהסתיר את מה שהיא מרגישה, די צינית, רגישה בכל מה שנוגע לאמא שלה, מצבי רוח משתנים בקיצוניות, היפאראקטיבית קצת. רקע: ההריון שלה היה לא מתוכנן אז מיד כשהיא נולדה אמא שלה ברחה לארץ אחרת והתחילה קריירת משחק מצליחה, היא נשארה עם אבא שלה. היחסים בינה לבין אבא שלה טובים, עם אמא שלה היא לא שומרת על קשר בכלל וכשהיא רואה תמונות או איזכורים שלה בעיתונים היא זורקת אותם לפח. יום אחד, ניקי חזרה הביתה ומצאה את הדוד שלה (אח של אבא שלה) יושב על הספה ולידו קופסא גדולה... כמובן שהיה שם את המשחק "מימד72" אז היא התלהבה ומיד התחילה לשחק. דמות 2 כינוי: ניקי מין: נקבה מראה: http://4.bp.blogspot.com/-3wVrfF8FCGE/Ta8ZmtU3J5I/AAAAAAAAB7g/gxu6Lu0iDuo/s1600/Music-Girl-anime-wallpaper.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: לב"ן רמה 3, קסם רמה 3, מלאכה רמה 1 פריטים/חיות/כלי נשק- תרסיס חומצה, מראת החפצים. Brandil(הדמות מתה) דמות 1: שם: צ'ארלי. מין: זכר. גיל: 15. מראה: גבוה, רזה יחסית, מעט חיוור, בעל שיער ארוך (עד הכתפיים) בצבע חום בהיר, עיניים חומות כהות אשר בוהות לתוך נשמתך. הולך לרוב עם נעלי ספורט, ג'ינס, וחולצה ארוכה בצבע רנדומלי. אופי: מופנם, לעיתים מעט אדיש בלי להבין שהוא עושה זאת, יצירתי, מנסה לא לבלוט, חכם וחד מחשבה, סבלני, ביישן, נאמן, קשה לו להתחבר עם אנשים, וגם להיפתח, יגן על אהוביו בכל מחיר. רקע: צ'ארל נולד לזוג הורים צעירים, אך הוא אינו זוכר אותם. בגיל שנתיים, גבר אשר ברח מבית החולים לחולי נפש, פרץ לביתם וירה בשני הוריו, ולאחר מכן בעצמו. לאחר המקרה, הועבר צ'ארלי למשגחם של משרד הרווחה, ולאחר מכן- לבית היתומים על שם ד"ר נייג'ל הסוורפ. בבית היתומים, הרבה מהילדים הציקו לו על היותו שונה, ו"מוזר", אז את רוב זמנו העביר בהקשבה למוזיקה (אחד האספקטים הכי חשובים בחייו) ולקרוא ספרים. ילדות קשה עברה על צ'ארלי, והוא נכנס לדיכאון עמוק. הוא התחיל ללכת לפסיכולוג, מה שלא עזר, כי הוא פשוט הרגיש שבכל מפגש פשוט קודחים וחותכים וחופרים לו בתוך הנשמה ללא רצונו. הוא לא רצה לחיות. בלילה שבו הוא החליט לגמור עם זה, מישהי עצרה אותו. ילדה חדשה שהגיעה אל בית היתומים, לילי שמה. "למה?" היא שאלה ברכות. שאלה אחת. למה. למה. אז הוא הסביר לה. הוא הסביר לה למה. הסביר הכל. לאחר שסיפר לה, היא נגעה בידו, ואמרה "הכל יהיה בסדר". ומאותו רגע צ'ארלי ידע שהכל יהיה בסדר. הוא אהב אותה. היא היתה היחידה שהבינה. היא הגנה עליו. הגנה עליו מהעולם שבחוץ. הוא סיפר לה כל דבר. הוא סמך עליה. והיא? היא היתה שם. תמיד. שהיה עצובת שהיה שמח. היא לא ניסתה לפתוח אותות כמו כל הפסיכולוגים והתרפיסטים הארורים ההם. היא נתנה לו. לבד. והוא אהב אותה. ו... העולם לקח גם אותה ממנו. זו היתה תאונה, הם אמרו. תאונה. אוטובוס. מוות. אבל הפעם? הפעם הוא כבר היה קשה כמו אבן. לא ראו עליו כלום. הוא לא בכה דמעה אחת. אבל בפנים? הוא היה מת מבפנים. מת. מת. מת. הוא ניסה לשכוח הכל. אבל הוא לא הצליח. הוא עבר ברחוב שבה היא מתה, מאות על גבי מאות פעמים. כל יום. ואז... יום אחד, מודעה אחת משכה את תשומת ליבו בזמן שעבר הוא ברחוב הראשי. "מימד 72, המציאות מתערבת עם הפנטזיה". הוא חשב שזה היה... מסקרן. הוא נכנס לחנות אשר בחלון הראווה שלה היתה כתובה ההודעה. היה שם עותק ניסיון. הוא נכנס למשחק, ו...נסחף אל תוך העולם המופלא והמסוכן של מימד 72. דמות 2: כינוי: Brandil מין: זכר. מראה: http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=12906285 שיעור גיל: נער. סקילים: קסם רמה 11, לב"ן רמה 2. פריטים/חיות/כלי נשק- רדאר (קולט מפלצות), תרסיס חומצה, מראת החפצים. סך הכול כסף; 7000 ש"ח (דמות מתה)Just a girl דמות 1- שם: שרלוט מין: נקבה גיל: 13 מראה: שיער שחור חלק וארוך, עיניים שחורות וגדולות, תמיד הולכת עם בגדים כהים וצמודים, נמוכה, עור בצבע מוקה. אופי: רעה, מרושעת, פסימית, ממורמרת כמו רווקה זקנה בת שישים - אך למרות זאת מתחברת בקלות. פלרטטנית. אמנם יש לה את כל התכונות הרעות האלו, אבל היא נאמנה מאוד וחברת אמת רקע: הייתה לה משפחה מושלמת. כולם אהבו אותה והיא אהבה את כולם, עד גיל חמש (עלתה לכיתה א). כולם שנאו אותה בגלל אופייה הבוגר. בכיתה ז היא הלכה ברחוב והחליקה, ומדליין וליאה עזרו לה לקום (תחילתה של ידידות מופלאה!). הן היו מודל החיקוי שלה (כמו האחיות שמעולם לא היו לה). לפעמים היא אוהבת לשחק באנשים, אבל אף פעם לא משהו רציני. דמות 2- כינוי: שדונית קטנה (שישי בקיצור) מין: נקבה מראה: https://www.pinterest.com/pin/411375747184217480/ עיניים צהובות, הגובה וצבע העור אותו דבר, תמיד לובשת מין כובע פעמון אדום אם אוזני חתול (אדום כהה כמובן!) אוזניים מחודדות טיפ טיפה. סקילים: קסם רמה 4, לב"ן רמה 1 פריטים/חיות/כלי נשק- רדאר (קולט מפלצות). קיריטו דמות 1- שם: לין מין: זכר גיל: 17 מראה: שיער שחור, עיניים שחורות ורפויות המביעות אדישות, חולצה שחורה מכופתרת ומכנסיים ארוכים. אופי: חסר רגש – אפילו שהוא טיפה אנוכי, מאוד קשה להגיע לו ללב, הוא בוגדני, חכם, אך מנצל את החוכמה שלו לדברים לא טובים. היות והוא חסר רגש, הוא גם הגיוני מאוד ולא עושים שטויות בגלל כעס או אהבה (אפילו אנוכיותו לא משפיעה בדרך כלל). רקע: נולד לאבא יפני ולאמא אמריקאית, ושני הוריו מתו כשהיה בגיל צעיר. לאחר מכן מישהו אימץ אותו והחל לגדלו. בבית הספר הוא תמיד היה מנודה בחברת התלמידים וכולם תמיד שנאו אותו. כדי להוציא את העצבים שלו הוא למד השלכת סכינים ובכיתה ח' הוא התאהב במישהי. הם היו זוג ואחרי כשנתיים היא מתה מסרטן. כתוצאה משרשרת הסבל של לין הוא עזב את רגשותיו ואפילו כיבה אותם, כלום לא עניין אותו והוא התחיל להתרכז רק בעצמו. בשלב מסוים בחייו הוא נפתח לעולם המחשבים ולמשחקי המחשב וקנה את משחק התפקידים מימד72. דמות 2- כינוי: דני מין: זכר מראה: http://static.diary.ru/userdir/1/8/3/9/1839943/58248807.jpg שיעור גיל: בחור סקילים: לב"ן רמה 13, קסם רמה 2 פריטים/חיות/כלי נשק- חרב עץ, 10 סכיני הטלה, 2 חרבות, סכין ציידים. סך הכול כסף: 5700 ₪ איילת דמות 1- שם: סמנתה מין: נקבה גיל: 16 אופי: אדישה,פסימית, ממורמרת, שקטה, בעלת מוח מפותח,אוהבת לראות אנשים כועסים (ולהכעיס אותם) מראה: נמוכה מאוד, עור חיוור, שיער חום מתולתל -גלי, עיניים חומות גדולות רקע: גרה בשכונת פרוורים ירוקה ונחמדה,משפחתה עשירה יחסית. היא בת יחידה. אובחנה מגיל 5 כילדה מחוננת, אך למרות זאת לא ממש משקיעה בלימודים, יודעת הרבה עובדות שאף אחד לא מודע לקיומן. מומחית במיוחד בנגינה על קלרינט- התחילה לנגן בגיל 4, מאז זה הדבר היחיד שמעניין אותה באמת. נוהגת להסתובב רק עם אנשים שמבחינתה מספקים לה תעסוקה (לרוב מערכת היחסים מסתיימת בריב- מה שגם מספק לה תעסוקה).כשהיא לא מנגנת על קלרינט/בודקת תאוריות חדשות/ מסתכסכת עם אנשים/ מתמרמרת על העולם היא אוהבת לטייל בחורשה שליד הבית שלה-אוהבת טבע באופן כללי. החליטה לנסות את המשחק בגלל שרצתה לצאת קצת מהחיים השגרתיים והמשעממים להרפתקה חדשה אל הלא נודע! דמות 2- כינוי- ריזו מין:נקבה שיעור גיל:16 מראה: http://demention72.wix.com/demention72#!rizo/cuyq סקילים: קסם רמה 13, לב"ן רמה 15, ביגוד רמה 5, מלאכה רמה 7. חפצים: 10 סכיני הטלה וחץ וקשת. סך הכל כסף: 4,300 מטבעות. NO N@ME דמות1- שם: יורישי האנג' גיל: 17 מין: זכר מראה: רזה, שיער שחור ארוך שצבוע בקצוות לירוק, עור שזוף, עיניים חומות כהות, רזה. אופי: מופנם קצת, שקט, חכם, חובב צילום וצפרות. רקע: האקר מחשבים, יש לו אח גדול שלימד אותו תוכנה. אחיו נכנס למשחק לפניו כדי לבדוק אותו ונתקע שם. יורושי מקווה לחלץ אותו מהמשחק הזה. דמות2- כינוי: ukyo מין: זכר מראה: http://img165.poco.cn/mypoco/myphoto/20120305/12/46321972201203051225533184699896544_074.jpg שיעור גיל: גבר סקילים: פריטים/חיות/כלי נשק- סך הכול כסף: 7000 ₪ נוגי (Noogi) דמות 1 – שם: זולא מין: נקבה גיל: 16 מראה: קצת שחומת עור, עיניים חומות, שיניים צחורות, אף סולד, שפתיים מלאות, חיוך מושלם. יש לה שיער ארוך ושופע, גלי – נוטה למתולתל חום עם קצוות שרופים. נמוכה (1.55) וקצת שמנמנה. אופי: מסתורית , מופנמת, נוטה להתבודד, די דיכאונית בעלת בעיות נפשיות, בוגרת לגילה, חסרת סבלנות, מבינה עניין וגיימרית. רקע" יתומה, אומצה ע"י אמא שלא מתייחסת אליה, חסרת משפחה וחברים, בילדותה עשו עליה חרם, וכשהתבגרה התרחקו ממנה כי חשבו שהיא מוזרה ומהוות איום. אחרי שהיא שמעה שאנשים נתקעו במשחק "מימד72" היא רצתה להצטרף כדי לברוח מחייה. דמות 2 – כינוי: אריזונה (Arizona) מין: נקבה מראה: שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 1. The old gods דמות 1 - שם: ג'וני גודבוי טיילר מין: זכר גיל: 17 מראה: שיער שחור מעט קצר לא מסודר, גובה גבוה מעט מהממוצע, עיניים שחורות, עור בהיר, לבוש בבגדים פשוטים טי שירט, מכנסיים קצרים וקרוקס רוב הזמן אופי: ביישן במקומות או בין אנשים לא מוכרים אבל כשעושים משהוא שהוא מבין בו הוא לוקח את השליטה לידיים ויכול להיות די שתלטן, אוהב לבלות לבד אבל מאוד חכם וטוב בפתירת בעיות (לא לטעות בגלל הביישנות), אם הוא מכיר את האנשים הוא מתנהג מאוד בחופשיות ואומר מה שעולה לו לראש, קשה לעצבן אותו אבל כשהוא מעוצבן הוא רוצה לשבור דברים ולחנוק את מי שעיצבן אותו, בעל שליטה עצמית חזקה מאוד רקע: לא ממש מקובל בחברה ויש לו חיים מסובכים ובגלל זה ממש חיכה למשחק מקום שבו יוכל סוף כל סוף לעשות מה שהוא רצה רוב חייו הוא קיבל הרבה השראה מכל הסרטים והסדרות שהספרים שהוא קרא להיות גיבור להיות אדם בעל כוחות שיכול לעזור ולהשפיע (ובקטע המעט יותר אנוכי פשוט לקבל כוחות על טבעיים זה מה שהוא רצה כוחות על כמו לגיבורי על ולכל הדמיות שהוא קרא עליהם בספרים וקינא בהם) דמות 2 - כינוי: ת'יק מין: זכר שיעור גיל: נער סקילים: קסם רמה 11, בני לוויה רמה 2. מראה – http://www.digitaljournal.com/img/6/6/8/5/5/9/i/1/6/0/o/Scott_Haran_(Tom,_Wizards_vs_Aliens).jpeg פריטים/חיות/כלי נשק: ספר בני לוויה סך הכול כסף: 5,370 ₪ Skyler דמות 1 שם: סקיילר שיעור גיל: נערה מין: נקבה מראה: https://www.pinterest.com/pin/402227810451213477/ אופי: היא די מתבודדת, מעולם לא היו לה חברים אמתיים משום שתמיד נחשבה פריקית (למרות שלווא דווקא הייתה כזאת - כאילו, קצת XD - אבל אפשר להגיד שיש לה עולם פנימי רחב יותר.) היא בחורה קשוחה וחסרת פחד שתמיד מקבלת את מה שהיא רוצה. היא ממוקדת מאוד, וכשיש לה מטרה היא לא תעצור עד שתשיג אותה. היא החלטית (מהסוג שנוטה לעקשנות), אסטרטגית ויכולה לחשוב צעד אחד לפני כולם. היא דעתנית וחצופה מאוד, ולא חושבת פעמיים לפני שהיא מדברת, מה שיכול להכניס אותה למצבים מסוכנים. לא קל לה לסמוך על אחרים - באופן כללי, היא אדם עצמאי שמעדיף להיות ברשות עצמו - ואומנם היא לא הטיפוס הפתוח, אבל כשהיא תחשיב מישהו כחבר היא תהיה מוכנה לעשות הכל בשבילו. רקע:היא הבת הצעירה ביותר במשפחתה, אחרי תאומים (בן ובת) שבוגרים ממנה בשלוש שנים. מאז ומעולם שני אחיה היו ממושמעים, מוצלחים, וגם - איך לא - יפים יותר ממנה. הוריה, בעלי הסטנדרטים הגבוהים, תמיד דחפו אותה להידמות להם ולנסות ללמוד מהם, אבל ללא הצלחה מרובה. הם השתדלו לתת לה כמה חופש שרק הצליחו - לצבוע את השיער, להתבודד בחדר - אבל תמיד ניסו לשדל אותה ליותר מזה. היא לעולם לא תודה בזה, אבל הם תמיד רצו רק בטובתה. גם בקרב חבריה לספסל הלימודים היא לא הייתה הצלחה גדולה (בלשון המעטה), כי כפי שכבר ציינתי, תמיד הצטיירה כפריקית. בין אם זה היה העור הבהיר החולני שלה, או השיער שלה, שהיא טרחה לצבוע בכל צבע משוגע אפשרי כמעט - היא תמיד הרגישה (ואכן הייתה) שונה. היא לא מצאה את עצמה בין ספרי הלימוד כמו שאר משפחתה, וגם לא בשום תחום אחר, עד שבגיל 11 היא גילתה את עולם הגיימינג. ברור שתחילה הוריה לא הבינו ממה היא עושה עניין גדול, אבל כשראו אותה באמת מתלהבת סוף סוף ממשהו, הם לא יכלו שלא לנסות לעמוד לצידה. מאז היא נעשתה מומחית בכל משחק שקיים בערך, ויש לה המון נסיון. דמות 2 כינוי: סקיילר (המקוריות O_O) מין: נקבה http://loish.deviantart.com/art/immersed-608388641 שיעור גיל: נערה סקילים: ---- פריטים/חיות/כלי נשק: --- סך הכול כסף: 7000 ש"ח אראגון דמות 1- שם:טקאשי איג׳רושה גיל: 17 מין: זכר. מראה: שיער שחור לפעמים חלק (כשהמצב רוח טוב) ולפעמים קוצים (כשהמצב רוח רע או קרבי), עיניים מלוכסנות ושחורות, שמאלי, גובה מטר ושבעים ס״מ (בערך), רזה ושרירי, לבן ושזוף, צלקת בלחי בצד שמאל, בכללי מראה מאיים ונראה אחד שלא כדאי להתעסק איתו, לובש תמיד מכנסי ג׳ינס שחורות ומעיל או קפוצ׳ון שחור, בדרך כלל גם אוהב להסתיר את הפנים. אופי:מתעצבן מהר, לא מאמין לאף אחד, מסתבך תמיד בקטטות ובצרות, אוהב להסתכן ולהתגרות במזל, מגן תמיד על מי שהוא אוהב (אין הרבה כאלה), לא אוהב להתחבר לאנשים, אוהב להיות לבד, שקט מאוד אבל ערמומי, חי תמיד בפחד ורגיש לכל רעש. רקע: נולד בטוקיו שביפן, הוא לא זוכר את הוריו כי הם נרצחו כשהיה ילד בן 4, אחר כך הוא עבר כמה משפחות מאמצות שתמיד זרקו אותו בסוף מהבית, אחר כך שמו אותו בבית יתומים ואחרי חודש הוא ברח משם וחי ברחוב, אחרי מספר שנים שבהם הסתבך בקטטות ובפשע ועבר שלושה פעמים במוסד לעבריינים צעירים מצא חברה שאותה הוא פגש במוסד לעבריינים צעירים, היא לקחה אותו למקום מסתור ששם היא ואחיה הקטן חיים ומאז הוא נמצא שם תמיד כשמדי פעם הוא יוצא להשיג אוכל ולגנוב לעצמו משהו, באחת הפעמים הוא גנב למישהו מחשב, אחר כך חברה שלו הביאה לו את המשחק לכבוד יום הולדתו (חדש ואפילו עטוף באריזה!) והיא לא סיפרה לו מאיפה זה (מסתמא היא גנבה את זה מהחנות), ולא, אל תרחמו עליו הוא לא חושב שרע לו או שחסר לו משהו בחיים, טוב, אולי רק קצת. דמות 2 - כינוי: ארטמיס מין: נקבה שיעור גיל: נערה. מראה :https://goo.gl/images/A7aCJx סקילים: לב"ן רמה 9, בני לוויה רמה 3. חפצים/חיות/כלי נשק: 2 חרבות, 3 סכיני הטלה, סכין ציידים, 4 שוריקנים, חץ וקשת, 3 חיצים רעילים, ספר בני לוויה, קמע הסוואה ממוקד. סך הכל כסף: 3280 מטבעות. גיקי שם: לורן (לורי) גיל: 17 מין: נקבה מראה: עיניים בצבע חום-ירקרק, שיער חום בהיר וחלק שמגיע עד אמצע הגב, עור חלק ומעט שזוף, שפתיים מלאות ואדומות, ריסים ארוכים, יודעת להתאפר ממש יפה ואיכשהו תמיד נראית נורא טבעית. טיפה יותר גבוהה מהממוצע. מתלבשת יפה ובסטייל. אופי: נחמדה, עדינה, שקטה וטיפה שבירית, מהסוג שלא מזיק לאף אחד ואף אחד לא מזיק לה. יכולה להיות קצת תלותית, ולפעמים נשברת במצבי לחץ. כשהיא לבד היא מרגישה אבודה, אבל יכולה להיות מאוד יעילה בקבוצה. לומדת מהר. רקע: משפחתה של לורי לא הייתה עשירה, אם כי היו רחוקים ממעמד הביניים הממוצע. היה לה חדר גדול בבית גדול ומלא בחדרים גדולים. היה לה סוס גזעי משלה ולמשפחתה היה כלב לברדור לבן ועצלן. היא למדה בבית ספר פרטי לבנות ששימש כפנימייה לאלה שמסיבה כלשהי לא יכלו לחזור הביתה בסוף יום הלימודים, אך לורי מעולם לא הייתה מהבנות האלה. נהג פרטי היה מחכה לה ליד השער באופן קבוע ומחזירה לביתה בשלום. מימד 72 היה משחק המחשב הראשון ששיחקה בו אי פעם. הוריה קנו לה אותו, בהמלצת חברים שקנו אותו לילדיהם. לורי הסכימה לנסות את המשחק, מחצית בכדי לא לאכזב את הוריה ומחצית מתוך סקרנות. היא שמחה לנסות דברים חדשים, כל עוד היה זה בהסכמת הוריה. היא מעולם לא תכננה להיכלא במשחק. לאחר ששמעה כי לא תוכל להתנתק, לורי כבר הייתה מוכנה לוותר – לעזוב את חייה הקודמים ולשנות את שמה והתחיל את חייה מחדש. אולי תקים חנות כלשהי. חנות בגדים אולי. אבל הוא היה כל כך נחמד. הוא מצא אותה בוכה שם בכיכר וניחם אותה. לאחר מכן ביקש ממנה להצטרף אליו. הוא אמר לה שיוכל להגן עליה, הוא הבטיח, אבל היה לו תנאי: שגם היא תגן עליו. והיא הסכימה. תוך כדי התקדמות הם התאהבו. הוא הפך להיות כל עולמה, הוא היה כל מה שהיה לה והיא לא הייתה צריכה יותר מזה. כשהיא צפתה בו צורח מכאב כשהצללים תקפו וקולו הלך ונחלש, נדמה היה לה שכל התחושות והרגשות שהפכו אותה לאנושית נטשו אותה ביחד עם הזיכרון של שמו. כל שנותר בה היה פחד. היא עמדה שם קפואה ולא מסוגלת לזוז, עד ששמעה את קולו לוחש לה ממרחק עצום – "רוצי!" אז היא רצה. דמות 2- כינוי: PrankyFran מין: נקבה מראה: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/9b/ff/fe/9bfffe5d2c3c53c9b56d46ef73eaa503.jpg?noindex=1 שיעור גיל: נערה סקילים: בישול רמה 33, לחימה רמה 1 (מיומנות 13), קסם רמה 4, מלאכה רמה 6, ביגוד רמה 1 פריטים: תיק מסע מלא בבקבוקי שיקויים (כולל כמה רעלים) ומאכלים קסומים (מאכלים שהיא בישלה עם שיקויים..), צידה לדרך, שני קמעות חד פעמיים, סכין ציידים.
אוהבי דיסני!!!
קבוצה ציבורית
קבוצה לכל אוהבי דיסני! נדבר פה על הסרטים המצוירים, האמיתיים, דמויות ומה שבא לנו!!! D: *קבוצה לאנשים שמחים!!*
כל אוהבי הפנטזיה!! קבוצת אוהבי פנטזיה!
קבוצה ציבורית
כל אוהבי הפנטזיה, מוזמנים להצטרף לקבוצה! נדבר על ספרי פנטזיה וסרטי פנטזיה. תצטרפו!!!
" חנונים
קבוצה ציבורית

" חנונים
קבוצה ציבורית

whatsapp
קבוצה ציבורית
כל מי שיש whatsapp ורוצה קבוצה שיצתרף
מדע בדיוני ופנטזיה
קבוצה ציבורית
הקבוצה נותנת לקוראים אפשרות לראות, לגלות ולהכיר ספרים בנושא פנטזיה ומדע בדיוני. הקבוצה תיכלול בתוכה שמות של ספרים מסוג זה, כריכות של ספרים, ואפילו טריילרים (פרומו) לסרטים שנעשו בהשראת הספר.
ספיידרוויק
קבוצה ציבורית
הספר מספר על עלילותיהם של ילדי משפחת גרייס: ג'ארד, סיימון ומאלורי. ג'ארד וסיימון הם תאומים זהים בני 10 ומאלורי, אחותם הגדולה, בת 15. אביהם של הילדים עוזב את הבית, מצבם הכלכלי של משפחת גרייס יורד ועל כן מחליטה אימם של הילדים, גב' גרייס, לעבור לגור יחד עם ילדיה באחוזה הישנה של דודתה, לוסינדה ספיידרוויק. מיד כשעברו לאחוזה הישנה של משפחת ספיידרוויק, ניתקל ג'ארד במעשים מוזרים והתרחשויות מוזרות. לאחר זמן קצר מוצא ג'ארד את "המדריך השימושי לעולם הפיות והשדונים". הספר ניכתב על ידי ארתור ספיידרוויק, דודה של סבתו של ג'ארד, ואביה של בעלת הבית המקורית, לוסינדה ספיידרוויק. המדריך, מתגלה, מדבר על שדונים, גובלינים, פיות, גמדים, טרולים, ועוד יצורים מיתולוגיים אחרים, שעל פי המדריך, קיימים באמת, בכל מקום סביבנו. מגילוי זה, ג'ארד, סיימון ומאלורי מגלים את עולם השדונים ויוצאים להרפתקאה מופלאה ומוזרה בעולם החדש שנתגלה להם.
המלצות ספרים
קבוצה ציבורית
הקבוצה תכלול המלצות ספרים, למה כדאי לקרוא ולמה לא, מה מיוחד בספר ומה דווקא לא. הקבוצה תכלול את כל הז'אנרים והנושאים בלי יוצא מן הכלל, כולל ספרים חדשים שיצאו ממש עכשיו, סופרים ידועים ובעיקר כיף :)
מגויסי מחנה החצויים ומחנה יופיטר
קבוצה ציבורית
אנחנו קוראים בזאת לכל חצוי וחצויה שעוד לא נרשמו לקבוצה של החצויים שרוצים לפוצץ לגאיה ת'פרצוף, מחנה החצויים רוצה אותכם מחנה יופיטר דורש אתכם ואנחנו חייבים אותכם אז יאאלה תיכנסו לקבוצה ותתחילו לחפור.
חידות בנושא: הספרים בסדרת הארי פוטר.
קבוצה ציבורית
בס"ד כאן יתפרסמו חידות בנושא הארי פוטר וכל חבר בקבוצה יכול לענות על חידה שהתפרסמה ולהוסיף חידה משלו. כדי לשמור על הסדר הטוב אין לפרסם חידה לפני שניתנה תשובה נכונה לחידה הקודמת. אם החידה ממש קשה מי ששאל אותה צריך לתת רמז כלשהו. אני בדרך כלל אפרסם חידות בחרוזים אבל אפשר כמובן לפרסם גם חידות בלי. ואין למחוק חידה שנרשמה אם כבר נוספו עליה תגובות, ניתן כמובן להגיב לעצמך או לכתוב דיון חדש וכך לתקן את החידה שנרשמה. חוץ מזה אפשר להעלות כאן שאלות בנוגע לסדרה. ואין להעליב ולפגוע בחברים בקבוצה גם אם הם העלו נושאים שכבר דנו בהם בעבר בדיונים קודמים~! וזהו, אנו מקווים שתיהנו. אנונימית~! Aslan~אסלן כְּנָרַה הזוכה בתואר "גאון הארי פוטר" מתוך תחרות "פותר החידות של ספרי הארי פוטר" שנערכה עד התאריך : 19/8/12 היא כנרה!
אוהבי Manga & Manhwa
קבוצה ציבורית
לכל אוהבי המנגות(קומיקס יפני) והמנאוות (קומיקס קוראני) למינהם, גם אם באנגלית וגם אם בתרגום עברי.
יום הולדת מאוחר לנוגה די אנג'לו:)
קבוצה ציבורית
היי חבר'ה,זאת נוגה(די אנג'לו), רציתי להודיע לכולם הודעה חשובה- הייתה לי יום הולדת(אני לא זוכרת לפני כמה זמן) רק רציתי שכולם ידעו:) -- מזל טוב לעצמי^-^ וואי ואיזה אדיר זה יהיה אם אני אגלה שאני וניקו נולדנו אותו תאריך?! אמן אמן אמן אמן!!!
עצות ועזרים לכותבים צעירים!
קבוצה ציבורית
הקבוצה הזאת היא קבוצה מיוחדת לייעוץ ועזרה בכתיבת סיפורים. כל אחד יכול לחלוק בעיות או מכשולים בהם נתקל במהלך כתיבת הסיפור שלו, ושאר חברי הקבוצה ישתדלו לתת לו את העזרה\ הטיפ הטוב ביותר שלהם. מקווים שתהנו ושהקבוצה תצליח במטרתה ! הקבוצה נוסדה על ידי shubi120 ולואיזה מונטון ב2012.
מפגשי סימניה
קבוצה ציבורית
כל מי שבעד להתחיל לארגן מפגשים לקהילת סימניה בהם יהיה ניתן להכיר אנשים שאוהבים לקרוא, בעלי עניין דומה, אנשים שאוהבים לכתוב ובכללי את עולם הספרי. נוכל להחליף דעותינו בנוגע לספרים וכתיבה ולקרב את הקהילה האינטרנטית הזו.
קובוצת הארי פוטר
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב את הסדרה הארי פוטר או את הסרט מוזמן להיכנס בשביל לדון על הסרט והספר
קבוצת דיונים על הארי פוטר
קבוצה ציבורית
כאן יהיו כל מיני תאוריות (הגיוניות) שיש באינטרנט על הארי פוטר. ככה נוכל לדון עליהן ויהיו גם לאנשים שלא דוברי אנגלית. בנוסף, גם סיבות של למה אני (ואתם) אוהבים זוגות מסויימים, הוא סתם דעות על דברים מסויימים וביקורות על ספרים (אהמ הילד המקולל) יתקבלו
יום הולדת לזה שאין לנקוב בשמו
קבוצה ציבורית
הנכם מוזמנים לבוא לטקס היוולדי מחדש- אם הסלקטור פיטר לא נותן לכם להיכנס, אז תקשיבו לו, ותברחו כל עוד נפשכם בכם... ולא- תצטערו על כך... אך אם עברתם את מבחן הכניסה, אתם מוזמנים לעולם הבא- עולם שכל אחד היה חולם לחיות בו... נוף קסום ומרגש הכולל פרחים בכל הצבעים, ימים ואוקינוסים שופעים דגים ושמש תמידית וחמימה זורחת, וכמובן טכנולוגיה משוכללת... אבל אם בכל זאת לא תרצו לחיות בעולם כזה, אז לפחות תדעו שאתם מוזמנים לבוא ולראות בעצמכם עד כמה העולם הזה שווה תחייה...
פאנפיקים / הארי פוטר
קבוצה ציבורית
כל מי שרוצה לפרסם קטעים קצרים או ארוכים שכתב על הסדרה, מוזמן לעשות את זה פה.
נוער מחפש משמעות
קבוצה ציבורית
היה לי וויכוח עם אדם שטען שבני נוער היום מתעניינים בדברים שטחיים וקלים להשגה בלבד. זה המקום לכל הצעירים (והצעירים בנפשם) לדון בבעיות הרציניות שמעסיקות אותם, ולא יוצא לדבר עליהם. שתפו במחשבות הרות עולם...
שר הטבעות
קבוצה ציבורית
אוהבי שר הטבעות סרטים וספרים
ארץ האגדות!!
קבוצה ציבורית
שלום לכל אוהבי ארץ האגדות! בקבוצה הזאת נדון, נשתף בתמונות ובדעות על ארץ האגדות, וסתם נדבר ונשמח לדעת שאנחנו לא היחידים שאוהבים את ארץ האגדות. :-) אז למה אתם מחכים? תתצטרפו!! מחכה לדבר איתכם, מנהלת הקבוצה, תמר.
היה היה פעם (עד עצם היום הזה)
קבוצה ציבורית
מי ייתן ויפול מטאור על ראשכם
משחקי הרעב
קבוצה ציבורית
הקבוצה הרשמית של טרילוגיית משחקי הרעב. בימים אלו אנחנו מפיקים מחזה וירטואלי על בסיס הספר הראשון, רעיון חדשני של מילים - שגם עומדת בראש ההפקה. לצפייה במחזה ניתן להיכנס לקבוצה הפרטית. נשמח לקבל תגובות והצעות!
מומילדת לווינגי הסגידה ^^
קבוצה ציבורית
כן כן, אני יודעת שהיום כמעט נגמר אבל... יום הולדת שמח למישהי עם הכנפיים המגניבות ביותר ביקום.
יומולדת לסימניה!!~
קבוצה ציבורית
הייתם מאמינים?! סימניה שלנו גדלה בשנה~ אז לאלה שלא מודעים למצב - התאריך 21.1 נבחר בשל תכונותיו האדירות (שהייתי מפרטת אם לא הייתי דרך הפלאפון כרגע..) ותפקידנו לחגוג בו~ הידד~ אז כנסו וברכו או וואטאבר, ותחלקו עם כולם עד כמה האתר הזה משמעותי מבחינתכם.. *קונפטי כחול*
סיטקום סימנייתי. אנחנו בדיחה אחת גדולה.
קבוצה ציבורית
תקציר האירועים: דיון בקבוצת סקרים שהתדרדר למחוזות אפלים. משם הוחלט (אני בכוחות עצמי ובבלעדיות מעוררת חשד) שאנחנו חומר מרתק לסיטקום. החלטתי, ולא אקיים? אז הרי לפניכם - תשואות וחצוצרות, כולם - התסריט המקורי והמדהים לתכנית שלחלוטין תשבור שיאי צפייה בעולם כולו. תזכרו שאמרתי את זה. חברים, מאחורייך.
אלים נורדים!!!!!!
קבוצה ציבורית
קבוצה חדשה לדבר בה על הסדרה החדשה של ריק רירדן. כל מי שקרא את מגנס צ'ייס מוזמן להכנס ולחלוק את דעתו על הסדרה.
קבוצת מבוכים ודרקונים
קבוצה ציבורית
קבוצה לאוהבי מבוכים ודרקונים או לכאלה שרוצים לדעת מה זה.
בית הספר לטוב לרע לנצח
קבוצה ציבורית
הקבוצה לכל מי המת על בית הספר לטוב ולרע ורוצה שיצא הספר השלישי בעברית!!!
מומולדת שמח לסוקיי
קבוצה ציבורית
מזל טוב!!
"שאלות פילוסופיות שישאירו אותך ער/ה בלילה"
קבוצה ציבורית
דיבייטים.מישהו אומר דעה ומתדיינים עליה. אולי יש כזה, לא אכפת לי. .יאללה בואו ואפילו השקעתי בכם באיש החושב תודה אין בעד מה ואו אני כל כך שמח שעשיתי את הקבוצה זאת ^_^ אני טובע בפילוסופיה. ^_^_^_^ הווו אני לא מאמין שלא כתבתי קרדיט. .קרדיט למישי על השם!!! ( חתימות ביציאה )
A Story About You
קבוצה ציבורית
אז, מייטי העלתה את הרעיון הגאוני שאקח על עצמי עוד התחייבות שלא אוכל לעמוד בה. ולי היה הרעיון הגאוני להסכים. אם כן, ברוכים הבאים לסיפור אודותיכם. כמובן, המקור לרעיון הוא סיפור סימניה האגדי של מייטי: http://simania.co.il/group.php?groupId=305 רבים וטובים ניסו ללכת בעקבותיה, ומשטר הטרור שהוטל על פולו כשהוא ניסה לעשות משהו כזה בטח לא מרגיע (משגר טילים, מישהו?), אבל נראה שעכשיו הגיע תורו של החיקוי העלוב שלי. בהצלחה לכולנו. אורטש סוף.
קבוצת דן ופיל
קבוצה ציבורית
מה? סתמו. אני צריכה את זה ואני צריכה את זה עכשיו. אני אוסיף תמונה מאוחר יותר, כשאני לא ארגיש עצלנית כל כך. הצטרפו בהמוניכם, כדי שאני לא ארגיש כל כך לבד בעולם הזה.
קונספירציות סימנייתיות
קבוצה ציבורית
האם אורטש הוא אח של אולמו? מי יצר את אוטופיית א'-ב'? מי הדיקטטור האמיתי, אנג' או פול? תרגישו חופשיים להעלות תהיות, תיאוריות, וידויים ופילים אחרים :)
מי אני?
קבוצה ציבורית
כל חבר באתר סימניה (וגם אני מביניהם) מעוניין לדעת איך נראה האדם שמשוחח איתו בפרטי. או שסתם חבר שהוא רוצה לפגוש והוא לא יכול. כאן זה המקום המתאים שכל חבר באתר הזה שרוצה לתאר איך הוא נראה, יוכל לעשות את זה! נ.ב- אם בכל זאת אינכם אוהבים את הרעיון, אז אל תתעצבנו! (או שפשוט אל תהיו חברים בקבוצה...)
מועדון קריאה-ספרי מופת
קבוצה ציבורית
שלום, שמי רון. אחת לחודש מתכנסת בביתי שבגבעתיים קבוצת קריאה בכדי לדון באחד מספרי המופת של תרבות המערב. במפגש הקרוב בכוונתי לדון בספרו של ולדימיר נבוקוב "ייאוש". ניתן לצור איתי קשר בטלפון: 050-7481858
חתולי ספרים
קבוצה ציבורית
איפה שיש חתול, יש תרבות :) לכל בעלי החתולים, אוהבי החתולים, מעריצי המיסטיות שקיימת בעיניים שלהם ובכל ישותם, שבויים בקסמיהם והולכים אחריהם, על ספרות חתולים ושאר ירקות (וטונה)
מלחמת סימנייה השנייה (SW II aka)
קבוצה ציבורית
כשמלחמת מכסחות הדשא והנבוטים נסתיימה, סימניה שקעה בתקופה ארוכה של שלום ושלווה. אך השלום התערער, ואדמתנו בוערת בשנית. סימניה היא כמרקחה. התפקדו לצבא האימפריה ההמילטוניסטית (אוטופיית א'-ב') או התגייסו לצבא המורדים. לא ניתן להם לנצח! (כדי שזה יהיה הגיוני, לכו לא'-ב', ואז לדלק"ו). רשמו בקבוצה לאיזה צד אתם בוחרים להשתייך, ואז נוכל להתחיל את המלחמה. האימפריה בהנהגת אורטש (המילטון, למעשה). המורדים בהנהגת נופר, עם הסיידקיק כריס.
מחלוקות לשם שמיים
קבוצה ציבורית
פה אתם מוזמנים לצעוק על ארן שהוא אומר שטויות ולהתלהב מהחתול המדהים בחלל שהוא בחר כתמונה של הקבוצה 3: אז הרעיון פה הוא ליצור פלטפורמה נוחה יותר לויכוחים, כל אחד יוכל להעלות שאלה או מחלוקת שעלתה לו בראש, ואנחנו נדון בה ונסיק מסקנות מעניינות לגבי כל צד. שימו לב, בקבוצה הזו לא יהיו ריבים וצעקות, המטרה הטהורה פה היא פשוט להעשיר זה את זה ולהגיע לתובנות לגבי דברים. יאפ, סופסוף מקום שלו שבו אתם יכולים להביע את דעותיכם ללא חשש, אבל אתם צריכים גם להכיר בעובדה שיכול להיות שאתם טועים(או לא מבינים את המצב בדיוק), כך שהשתתפותכם בדיונים מחייבת אתכם (ובמיוחד אותי) לבוא עם ראש פתוח לרעיונות חדשים. אפשר לדבר פה על כל דבר ומחלוקת. חוקים: אל תדרדרו לריבים (למרות שטיפה גיצים זה לא נורא, אבל את תיקחו אישי או שתנסו לפגוע), תמיד תשקלו מחדש את הדעה שלכם ואת הדעה המנוגדת, תהיו פתוחים, תשתמשו בטיעונים מבוססים ומספרים אמיתיים. מי יודע, אולי כולנו נצא מכאן חכמים ונחמדים יותר. נושאים לדוגמה: פוליטיקה, מלחמות, משמעות החיים, המצב בסימניה, שיטות לימוד, דת, מדע ובכללי כל מחלוקת שעולה לכם בראש.
נוער קורא =)
קבוצה ציבורית
ראיתי שבסימניה יש המון בני נוער שרוצים לדבר מידי פעם על דברים שלא קשורים לספרים באופן ישיר... אז הנה...... פינה קטנה משלנו :)
בני הנפילים
קבוצה ציבורית
לכל מי שאוהב את הפנטזיה הזו וגם את קליריי סימון לוק וגיס
שבע הממלכות
קבוצה ציבורית
אומנם בינתיים יצא רק ספר אחד, אבל אני חושבת שכולם מייחלים לעוד ספר, ומדברים על הסדרה הזאת הרבה... (באמת התפלאתי שלא עשו קבוצה עוד קודם....) מוזמנים :) ~~~ משחק תפקידים נושא פרסים! יתקיים בקבוצה משחק תפקידים שעורך 10 פרקים. ובסופה, יחלקו כל מיני פרסים לפי קטגוריות- שחקן השנה, מרושע השנה, טוב השנה, הדמות האהובה (ועוד כמה שאני אחשוב עליהן), זוכה אחד יהפוך למנהל יחד איתי, בגלל שאני לבד בניהול בינתיים. כחלק מהשחק צריך לשלוח לי (אנג'ל) את הפרטים הבאים: לכל אחד צריכים להיות שני שחקנים, אחד בן אנוש, ואחד מחונן, מבלי יוצא מן הכלל! (טוב, חוץ מאריה) אי אפשר לעשות שתי בנות ושני בנים, צריך לעשות אחד בן ואחד בת. מחוננים צריכים לשלוח- שם: את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): גיל: מראה: ממלכה ממנה הדמות הגיעה: ההיסטוריה של הדמות: בני אנוש צריכים לשלוח- שם: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מקצוע: גיל: מראה: ממלכה ממנה הדמות הגיעה: ההיסטוריה של הדמות: רשומים: ~אנג'ל~ מחונן- שם: טיארה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: טלפתיה מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): אסירה בכלא של מלך, עושת צרות גדולה, הייתה פעם איכרה. גיל: 17 מראה: שיער בלונדיני, עין אחת כתומה, השנייה צהובה, בשתייהן ניצוץ אדום שמדמה אותן לאש בוהקת, אף סולד, פרצוף יפה עור חיוור להחריד וחולני במקצת. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: נאדר. ההיסטוריה של הדמות: עושת צרות קטנה, כל הזמן רוצחת מחדש למלך שומרים, אבל המלך מצליח להחזיק בה אחרי הכל, היא ממשכיה להתנגד לו ופעם או פעמיים ניסתה לרצוח אותו, והיא הייתה מצליחה אילולא המלך היה מחונן שמתמחה בשדה מגן. היא הייתה בת למשפחה די מרדנית, הרגו את כל בני משפחתה מול עינייה מכיוון שהם לא היו מוכנים לשלוח אותה אל בית הספר המיוחד, בגלל כל המרדנות שלה, טיארה הפכה לאסירה בעזרת אזיקים מיוחדים שהדחיקו אות כוחותיה. בן אנוש- שם: גארד גולן. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בן אצולה. מקצוע: מפקד המשטר המלכותי של לינד. גיל: 20 מראה: עיניים חומות, שיער שחור, תווי פנים ברורים ויפים, אף ישר, עור שחום, שרירי. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: לינד. ההיסטוריה של הדמות: למד מאז שהיה ילד בפנימייה שבה למדו אותו להילחם, מעולם לא למד קרוא וכתוב. הוא מעולם לא פגש את המשפחה שלו שוב. הוא התחיל בתור חייל זוטר רגיל בגיל 16 עד שעלה בדרגות והגיע לרמת מפקד המשמר. ~לוחמת הפגיון~ מחוננת- שם: לייר מחונן/בן אדם: מחוננת. אם את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: למידה מהסביבה. עם לייר רואה נמר שצד ציפור, המוח שלה מיד מצלם את זה והיא יודעת בדיוק את הטכניקה, את הזמן שנדרש לנמר ללמוד אותה, איך משתמשים בה ועל מי זה עובד. זה עובד על כל סוגי הדברים שקורים בטבע. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): לוחמת שברחה מצבא המלך. מעמד של פושעת חסרת בית, מה זה אמור להגיד לכם? גיל: 19 מראה: שיער חום עד המרפקים (לא ממש קצר, לא ממש ארוך.) רוב הזמן פרוע ולפעמים בצמה. עצמות לחיים גבוהות יחסית, פנים שלווים, עין אחת בצבע קרמל (חום כהה מבריק) ועין אחת צהבהבה-ענברית. גבוהה, עם צלקות מעטות על הידיים וצלקת אחת דקה שחוצה את העין החומה. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: נאדר, אבל היא ברחה משם ומסתובבת בעיקר בסאנדר. ההיסטוריה של הדמות: הייתה מפקדת צבא של המלך, עד שנפצעה באחד הקרבות הגורליים בממלכה בפגיעה קשה שלא אפשרה לה להילחם חודש. במהלך החודש מפקדי הצבא האחרים נטשו אותה בשדה הקרב בפקודתו של המלך, היא הייתה חייבת להסתדר ולהחלים לבד והיא שומרת טינה למלך ולמפקדי צבאו. נולדה למשפחה ממעמד גבוה יחסית וכיום חיה מגנבה וממכירת נשקים שהיא מכינה ממתכת גנובה וידע בנפחות. בן האנוש- שם: אונדר מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בן אצולה, אחיו של תיגר. מקצוע: אלכימאי גיל: 40 מראה: גבוה ושרירי מאוד, שיער שחור ארוך חלק אסוף בטבעת כסף. עיניו בצבע דבש, חמות ומבינות. הוא לובש לרוב בגדים אפורים וחומים פשוטים. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: סאנדר. ההיסטוריה של הדמות: הוא גדל בממלכת תיגר, אחיו הבכור ירש את הכתר כשאביו מת. אונדר נישא לאהובתו, בת לאדם עשיר מאוד, והיא הולידה לו שני ילדים מחוננים תאומים, בן ובת. הוא הסתיר את ילדיו מפני אחיו המרושע שתמיד התייחס למחוננים כאילו הם חפץ, ועבר לגור בלינד. תיגר אהב להוביל את צבאו לקרבות בלי שום סיבה, ואונדר חשש לחייהם של הילדים. הוא הסתיר את קיומם מיום היוולדם, והקים למענם ולמען כל המחוננים של הממלכה אגודה סודית להסתרת מחוננים.בעזרת נוסחא סודית ועלים של צמח נדיר הוא הצליח לפתח חומר המסווה את הצבעים השונים של עיני המחוננים, מה שהרבה מחוננים היו שמחים לקבל. ~דריי~ מחוננת- שם:דריה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מסוגלת להפוך כל דבר לנשק. זה יכול להפוך לרעל או לסם כלשהו.. או אפילו לכלי רצח. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): איכרה גיל:17 מראה: שער מתולתל בקבוקים חום בהיר עין אחת סגולה והשנייה כחולה כהה שיוצרת גוון של סגול, רזה במיוחד גובה ממוצע וצלקת בגבה ובצוורה בעלת נמשים רבים ויפיפיה. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: לינד ההיסטוריה של הדמות: מעולם לא נראתה מחוננת אך עיינה המשונות תמיד שידרו משהו על טבעי ולא ברור. רצחה את אביה בעזרת וילון ואת אמה ברעל שיצרה מיין והשליכה אותם לים בעקבות התקף זעם שעובר עליה מפעם לפעם בגלל טראומה שעברה בגיל צעיר . הסתתרה בספינת משא והפליגה איתה לסאנדר ומאז היא מסתתרת ביערות שם וחיה על הכוח שלה שלא מאפשר לאף אחד להתקרב אליה. מפעם לפעם שחוותה שוב את התקפיה הוציאה זעמה בריצה ארוכה המעניקה לה תחושת שחרור וחופש או על איכרים חסרי ישע וחיות למיניהם. מעולם לא חיבבה איש ונהנתה לענות ולהרוג גם ללא התקפי הזעם שלה. פעם אחת שרצה הגיעה למרגון סיטי ונשארה שם מאז. בן אדם- שם:זיאר מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם):איכר מקצוע:סייס גיל:15 מראה:שער בלונדיני לא ארוך ולא קצר,עיניים אפורות, גבוה וחסון. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:לינד ההיסטוריה של הדמות:נולד למשפחה במצב כלכלי לא הכי טוב, כשהגיע לגיל 12 טייל בשדה ומצא סוס חום יפיפה, מאז הוא שלו. הגיע לתצוגת המחוננים כמו כל תושב אחר וכן, גם כדי לרכוש לעזרת אביו מחונן שיעזור בעבודות החווה. אריה- שם: אלרוו (Alerwo) מחונן/בן אדם: בת אדם אם את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מתנקשת, שכירת חרב כשצריך גיל: 19 מראה: שער חום בהיר ארוך. אתלטית כזו, עיני שקד, אחת בצבע אינדיגו והשניה בצבע טורקיז (לא מחוננת! קורה שלאנשים יש עיניים לא תואמות!). עור כהה, רזה, גמישה, מהירה, בינונית. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: אסטיל ההיסטוריה של הדמות: התחזתה לגבר כדי שתוכל ללמוד לחימה בשמך כמה שנים, ואז ברחה ולימדה את עצמה את השאר, מתמצאת ברעלים בזכות נסיונות שונים, ואשפית בחץ וקשת ובהטלת סכינים. אבא שלה התנגד לזה שתלך ללמוד, אז הם ניתקו קשרים, ואמא שלה הייתה מחוננת שנשלחה למלך. שני האחים שלה עזרו לה ללמוד להילחם בהתחלה, ואז עזבו אותה כדי שתלמד להתסתדר, היא חיה במשך עשר שנים לבד, ונודעת כבר כמתנקשת למי שצריך אותה. קסטה- שם:אלאנורה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: ידע מעבר לכל רמת הידע של אנשי העולם מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): איכרית גיל:16 מראה:נערי,שיער שחור עם עיניים שונות בצבען- ירוק ואפור גוף אתלטי וגמיש. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:וסטר ההיסטוריה של הדמות:היא נולדה ככל הנראה למשפחת אצולה-ננטשה בפתח בית איכרים שגידלו אותה מהיום בו ננטשה בן אנוש: שם:אריון מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם):בן אצולה מקצוע: רפואה בבירן סיטי גיל:18 מראה:שיער בלונדיני ארוך וחלק עם עיניים חומות. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:וסטר ההיסטוריה של הדמות:נולד בסאות' ביי שבסאנדר לאימא שהיא מוסטר ואבא מסאנדר. ~נטע~ מחונן- שם: דין פין\בייט את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: שודד יכול לגנוב דברים רבים בלי שיתפסו אותו מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מהעולם השלישי גיל: 13 מראה: רזה, תלתלים שחורים, צלקת על הזרוע, שזוף מעט, גבוה עם עין ירוקה ועין בצבע זהב. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: וסטר ההיסטוריה של הדמות: אימו של דין גידלה אותו עד גיל 4. משפחה אחת הייתה חיבת למשפחת פיין כסף. לא היה לה מאיפה להשיג אז היא גידלה את הילד עד גיל 8. בגיל 8 משפחת בייט שלחו את הילד לפנימייה. דין ברח מהפנימיה והיום הוא נער רחוב. בת אנוש- שם: דינאה מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בת אצולה מקצוע: נסיכה גיל: 12 מראה: שער בלונדיני ארוך, עניים אפורות, שפתיים דקות, עור לבן, רזה ובגובה בינוני. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: וסטר ההיסטוריה של הדמות: היא הבת של מלך וסטר.
ארטמיס פאול
קבוצה ציבורית
קבוצת האוהדים הרשמית של ארטמיס פאול בישראל!!!!
סרטים
קבוצה ציבורית
סרטים שהרסו ספרים, סרטים שעומדים לצאת בעקבות ספרים, וסתם סרטים לא קשורים לספרים. הקבוצה מוקדשת לכל אלה שבאמת קוראים ספר במקום לרוץ לראות אותו בקולנוע.
קבוצת קריאה online
קבוצה ציבורית
כל שבוע נבחר ספר לקרוא וכשנסיים אותו נדבר עליו....כולם מוזמנים להרשם (:
אוהבי מיתולוגיה יוונית ורומית
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב את המיתוסים המרתקים של המיתולוגיה היוונית והרומית. נדבר פה על המיתוסים מהמיתולוגיות ונשאל עליהם שאלות. נדבר עליהם וסתם נפתח עליהם דיונים.
הייקו טיים!
קבוצה ציבורית
זוהי הקבוצה לחובבי ההייקו כתבו אותם פה ~~~~~~~ אז אם אתם יודעים מה זה (חוזה שיהיו פה הרבה ג'קסונים) ואוהבים לכתוב כאלו, זה המקום! ולסיום- השלג נמס ארטמיס ביקשה עזרה אני המלך (הייתי חייבת)
היום יומולדת ל.. ?
קבוצה ציבורית
שאלה מעניינת. שאלתם את עצמכם פעם? כי בטוח שיש למישהו היום יומולדת. איפשהו בעולם. אז אולי אנחנו לא יכולים לדעת את כל הימי הולדת של כל האנשים בעולם, אבל אנחנו בהחלט יכולים לדעת מה התאריך אחד של השני. בקבוצה הזאת נכתוב את כל ימי ההולדת של החבר'ה בסימניה. [כל מי שיצטרף, בכל אופן] בכל חודש נפרסם את רשימת ימי ההולדת של אותו החודש, וככה לא ייווצר מצב שלא נדע שיש למישהו יומולדת.. :P [הורדנו את התאריך העברי, כי זה עושה בלאגן. מי שרוצה, נכתוב לו את זה אחרי הלועזי] ינואר ג'קסונית3: 9.1 מע''ך: 11.1 סימניה: 21.1 אור: 22.1 פברואר כריס: 16.2 מרץ פרימרוז: 8.3 This is Me (מאיה): 16.3 (כ''ח אדר) אפריל יאיר111: 9.4 מומו: 27.4 (כ''ב ניסן) מאי נוגה די אנג'לו: 21.5 פפריקה: 29.5 יוני (אנג'ליקה: 14.6) ניימלס: 16.6 אנג'ל: 16.6 ניצוץ בחושך: 18.6 חדת קרן: י''ח סיוון ריצ' רצ': 30.6 (י"ז תמוז) יולי סונריסה: 6.7 חסה סטורמאגדון סמית' דה חצילוב: 7.7 אנוביס: 12.7 שירה: 23.7 די אנג'לו: 24.7 מלאכית: 24.7 ביני: 28.7 עלמה: 31.7 אוגוסט ארגו: 10.8 פולו: 15.8 elbereth: 30.8 ספטמבר תולעת ספרים: 2.9 (כ''ו אלול) ג'ן: 7.9 (כ''ז אלול) אפרת: 8.9 (ז' אלול) קילר: 17.9 7: 19.8.04 THE READER: 29.9 אוקטובר נדי לימונדי: 5.10 דרקמנדור: 7.10 דארקי: 12.10 סטינגריי: 21.10 רייני: 27.10 נובמבר די אנג'לו: 18.11 סנואו פוקס: 20.11 מיכל: 28.11 (י''ז כסלו) מישי: 30.11 הבלגית המעופפת: 30.11 דצמבר loly pop: 4.12 אנג'ליקה: 12.12 אורגת הדיו: 13.12 אורטש: 14.12 אנונימוס: 22.12 היוש אני פדופיל: 26.12 השורדת מהת'סון: 29.12 ---- את התאריך שלכם תשלחו או אל עורבני כחול [ג'קס] או אל מישי, ונוסיף אותו.
מי רוצה להחליף ספרים?
קבוצה ציבורית
אולי סופסוף נוכל למצוא משהו שירצה להחליף איתנו ספרים במקום לצבור עוד ועוד ספרים בבית??
שרה שרה שיר שמח
קבוצה ציבורית
שייקספיר, רחל, נתן זך, ואביתר בנאי - שתפו את כתביהם עם הצמאים למים. הערה חשובה: זו קבוצה לשירה, לא למוזיקה. שירים מודרניים מוזמנים, אבל הם צריכים להיכנס בגלל המילים שלהם. בקיצור הספימו את עצמכם לדעת בעוד 3.. 2.. 1.. ~~~ נ.ב: מוזמנים להציע תמונה
הרוקי מורקמי
קבוצה ציבורית
היא מפסיקה לקרוא ומסתכלת מבעד לחלון. החלון נמצא בקומה השנייה ואפשר להביט דרכו מטה על הרחוב ההומה. למרות השעה המאוחרת הרחוב עדיין מואר למדי ואנשים רבים באים והולכים. אנשים שיש להם לאן ללכת, אנשים שאין להם לאן ללכת. אנשים בעלי מטרה, אנשים חסרי מטרה. אנשים שמנסים לעצור את הזמן, אנשים שמנסים להאיץ בזמן. אחרי שהיא נועצת מבט ארוך בנוף המבלבל של הרחוב היא מסדירה את נשימתה ומחזירה את עיניה לעמוד בספר. ("אחרי החשכה").
מועדון קריאה
קבוצה ציבורית
מתגבשת קבוצה להקמת מועדון קריאה, שתיפגש פעם בחודש בבית פרטי, בהוד השרון ותדון בכל פעם בספר אחר ( שייבחר על ידי המשתתפים בה) המפגש הראשון ב4.5 . פרטים נוספים יימסרו בהמשך. כל מי שמתעניין מוזמן ליצור קשר במייל
מי מת על המיניונים!?
קבוצה ציבורית
אוהבי מיניונים להצטרףףףף
עזרה בשיעורים
קבוצה ציבורית
כל מי שצריך עזרה בשיעורים או בהתכוננות למבחנים יכול לשאול כאן וננסה לעזור. (תפתחו דיונים! אנחנו גוססים!)
פסיכואנליזה וספרות
קבוצה ציבורית
הקשר בין פסיכואנליזה וספרות הינו בלתי נפרד. וללא ספק ניכר בכתיבתו של פרויד עושר ספרותי הן מבחינת סגנון הכתיבה והן מבחינת התייחסותיו וגישתו לספרות. בקבוצה זו נדון ונתייחס לקשר שבין הפסיכואנליזה והספרות, ואתם מוזמנים לשתף ולכתוב.
סיפור (עדיין ללא שם ><)
קבוצה ציבורית
מגדת העתידות כבר עשתה משהו בסגנון פעם באתר. אז.. קרדיט למייטי ^^ זהו סיפור עליכם, חבריי היקרים לאתר! אני עוד לא בטוח לגבי העלילה. ואני לא בטוח שאתם באמת תהיו אתם. כלומר, חשבתי שכל אחד מכם יהיה חיה בסיפור שלי ^^ אני אהיה חתול כמובן. אם אתם רוצים להופיע בסיפור, תכתבו בדיון למטה D: ההרשמה פתוחה תמיד. דמויות: פולו (חתול)- http://www.fndvisions.org/img/cutecat.jpg מומו (דביבון)- https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8b/Procyon_lotor_(raccoon).jpg snow fox (שועל שלג)- https://secure.defenders.org/ac/img/animals/Arctic%20Fox/Arctic_Fox2.jpg ריצ'רצ' (נמר)- http://www.mrwallpaper.com/wallpapers/Beautiful-Tiger.jpg viper (ינשוף)- http://all4desktop.com/data_images/original/4185721-white-owl.jpg noa (סוס)- https://www.pinterest.com/pin/51087776993257434/ פפריקה (ג'וק)- https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A5:Periplaneta_americana_-_D8-10-2861Crop.JPG מטריקס (זאב)- http://www.hdwallpapers.in/walls/siberian_wolf-wide.jpg מישי (אייל)- http://blog.tapuz.co.il/MAXPICS/images/1219467_218.jpg no fear (פנדה)- http://i94.photobucket.com/albums/l81/jazzwerewolf/216550.jpg ביני (דולפין)- http://www.brandoncole.com/profile%20photos/DOLPHINS/bottlenose/my849-bottlenose_dolphin_brandon_cole.jpg ניצוץ בחושך (טווס לבן)- http://cafe.themarker.com/thumbnails/t/290/119/1/file_0_b.jpg?1367439154 אורטש (כבש)- http://36.media.tumblr.com/tumblr_lmgw7gKM881qcw9y0o1_500.jpg קטניס (תנשמת)- http://images.forwallpaper.com/files/thumbs/preview/0/3001__white-owl_p.jpg ריין (קוליברי זנב סנונית) https://he.m.wikipedia.org/wiki/יער_גשם_טרופי#/media/קובץ%3AEupetomena_macroura-5.jpg
משחק תפקידים - חקירת רצח
קבוצה ציבורית
רצח התרחש באחוזה. האדון העשיר, הקטנוני והמפונק של אחוזת בלונטש נמצא מת בחדרו הפרטי באחוזה, והסימנים מעידים בבירור על רצח. השאלה היא, מי היה יכול לבצע דבר כזה? אתם מכרים של הנרצח. כולכם הייתם לבד בזמן הרצח, וכולכם חשודים, אבל אין מספיק ראיות כדי לקשור אתכם לזה. אחד מכם, כל אחד מכם, יכול להיות הרוצח. כך יתנהל המשחק: בתחתית התיאור תופיע רשימת דמויות שהכירו את הקורבן. אתם בוחרים את הדמות ומעצבים אותה (מראה, אופי, שם... מניע אפשרי) אתם כותבים כאן בתגובה מה הדמות שבחרתם ושולחים לי בפרטי את התיאור שלה, ובתגובה אשלח לכם תיאור של מה עשיתם בזמן הרצח. *מותר לכם לשקר. *מותר לכם לשתף פעולה. *אסור להמציא אליבי שכולל דמויות חיצוניות (שהן לא חלק מהמשתתפים עצמם). *אני אפרסם רמזים שאמורים לקדם את החקירה. *משתתף שחושב שהוא יודע מה התשובה, ילך לתחנת המשטרה לדווח על החשדות שלו. אם הוא צודק, המשחק נגמר. אם לא, הוא יחשב לא אמין והמשטרה לא תתייחס לחשדות שלו. *לרוצח אסור להסגיר את עצמו. *אסור להאשים לפני שעובר פרק זמן של לפחות שבוע מאז פרסום הפרק הראשון. הדמויות: הבת של אדון האחוזה (בת 17) המשרת האישי שלו השכן, חברו הקרוב אשתו טבח/ית האחוזה המנקה אחיו (איבד את כספו ועבר לגור באחוזה) הגנן בנו של השכן בנו של בעל האחוזה (בן 15) משרתת עורך הדין של בעל האחוזה חבר נוסף של בעל האחוזה שומר שותף עסקי של בעל האחוזה הנער שגר בקצה הרחוב מנהל/ת משק הבית באחוזה נער שליח הטבחית - ביני שם: מארי מראה: שיער חום-אדום קצר, עיניים חומות, נמשים, יש לה משקפיים שהיא לא מסוגלת לראות בלעדיהם. היא נמוכה וקטנת גוף. אופי: מאוד מופנמת-בקושי מדברת ואין לה כמעט חברים באחוזה חוץ מהמשרתת של האחוזה (הדמות של גרייס). היא תמיד תנסה לעשות את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר עורך הדין - פפריקה ליאון גארפילד. בן 42, גבוה, צליעה קלה. שיער כהה ועיניים כהות. הבעה קודרת. נוטה להומור שחור. מוכן תמיד לרע מכל. בזמני פאניקה מגמגם. אחיו של בעל האחוזה - האופה בתלתלים שם: טום אלכסנדר בלונטש מראה: בן שלושים, אחיו הצעיר של בעל האחוזה. גובה בינוני, רזה מאוד. שיער שחור בתסרוקת פרועה. עיניים כהות וזיפים. לבוש מרושל, ריח של סיגריות. אופי: אדיש וממורמר לרוב, אבל לפעמים (כשהוא לא עייף) במצב רוח של שטויות עם אחיינים שלו. חושב שהעולם זבל וכדאי להנות לפני שמתים. איבד כסף ועכשיו גר אצל בעל האחוזה כי אביו מת, אמו מבוגרת והוא רוצה להיות קרוב לעיר, וחוץ מזה אין לו כוח לבשל לעצמו. לכאורה לומד משפטים אבל בעצם מורח את הלימודים נצח ומחפש דרכים להשיג כסף כדי לצאת לבלות. ישן בימים ויוצא בלילות. כשהוא באחוזה נשאר בחדר שלו (המבולגן להחריד, מלא בשאריות אוכל ובגדים זרוקים, פוסטרים על הקירות) וצופה בסרטים. אוהב לקרוא קלאסיקות אבל ישן רוב הזמן כשהוא בבית. השומר - ג'ים שם- בן וטאיה אופי - עצלן הוא רוב הזמן בבודקה מנמנם או פותר תשחצים וסודוקו,הוא די טוב בזה.אחרי העבודה הוא הולך לחדר המוקצה למשרתים שהוא ישן בו .הוא לא ישן רוב הזמן אלה יוצא החוצה להסתובב עד שהוא מרגיש עייף מספיק כדי לחזור לישון.אין לו חברה או אישה וההורים שלו מתו מדיזינטריה אי שם בעבר.הוא לא מצטער עליהם.אין לו אמון באף אחד אבל הוא משתדל להיות חביב לכולם פחות או יותר.בסהכ בעל האחוזה משלם לו מספיק כסף שהוא חוסך כדי לעשות איתו משהו אחר כך. פרטים שוליים-הוא כבן 24 ומועסק מזה 3 שנים אחרי שהשומר הזקן מת (כנראה מבעיות בכבד,הוא לא ממש ידע מה קרה שם). מראה-הר אדם.כמו הבחורים הממש ממש גבוהים אבל מוצקים קיינדה ויקינג. הנער שגר בקצה הרחוב - the dark dragon שם: ג'רמי טרנט גיל: 18 תיאור אופי: ציניקן חד לשון וחד מחשבה. סקרן יתר-על מידה. יודע לדבר ולדובב אחרים, ואף להקסים אותם(זה קורה לעיתים די רחוקות). חובב נשקים ואחת משאיפות חייו הגדולות היא לשרת ב S.A.S. תיאור מראה: גובה ממוצע (1.70+). מבנה גוף צנום למדי. שיער חום ועיניים שחורות. לפעמים נראה נחמד וטוב לב ולפעמים נראה משועמם עד לגלגני. שותף עסקי - POLLO שם: אוסקר גרין מראה: שיער חום קצר, עיניים כחולות, עור בהיר, אדם מהודר ורציני, לובש חליפות ומותגים יוקרתיים, זקוף, עם מבט ישיר. אופי: שאפתן, כריזמטי, תחרותי, דייקן ואחראי, נקי, מסודר, יצירתי. נאמן לחברת הפרסום והשיווק שמנהל עם אדון בלונטש. הבן של בעל האחוזה - אנג'ל שם: אנדרו דיאודורה בלונטש השלישי אופי: ילד כאפות קיצוני שנמצא בתקופת האימו שלו ומתנהג בקיצוניות גמורה, לא יאמר מה הוא מרגיש גם תחת איומים, הפתיל שלו קצוץ תמידית והוא מתפוצץ על כולם כל הזמן, אידיוט גמור. יכול להיות חכם אם הוא אשכרה יחשוב, אבל הוא נמצא בתקופת האימו הרצינית שלו, אז מבחינתו חשיבה זה אכיל, אכפת לו רק מדברים שיתפסו את תשומת הלב שלו, אבל בו הזמן אכפת לו מהכל. מראה: מקורות צרפתיים, אבל הוא בריטי חזק. עיניים כחולות, שיער בלונדיני במקור, עור חיוור, אירופאי רצח. צבע את השיער שלו לורוד, סגול, אדום, ירוק וכחול ביחד. וכולם ניאון, בגדול, כאילו חד קרן הקיא עליו. צנום, מטר שבעים. הבת של בעל האחוזה - ניצוץ בחושך הבת של בעל האחוזה שם: ג'יזלה אפריל בלונטש. ההורים שלה קראו לה ג'יזלה אבל היא שונאת את השם הזה אז ביקשה מאנשים לקרוא לה בשם השני שלה וכשקוראים לה ג'יזלה היא ממש מתעצבנת. בת 17 שיער חום כהה מאוד עם פס סגול בצד, תספורת קארה, עיניים כחולות-ירוקות שמתחלפות באור, יפה מאוד. בקשר לא טוב עם ההורים שלה ועם אמא שלה עוד יותר, גותית, אומנותית, מגדלת ארנבת בחשאי (שקוראים לה התר), נוראית בלימודים, מאוד דומה לאח שלה אבל שונאת אותו (והוא שונא אותה), כשהיא רוצה היא יכולה להיות רגישה אבל רוב הזמן היא צינית ומסתגרת. רוצה לצאת כבר מהאחוזה ולעבור לגור במקום כמה שיותר רחוק להיות אומנית. אוהבת צבע סגול. החבר הקרוב של אדון האחוזה - נוניטה שם: אדון בראון רקע: אדון בראון הוא חבר של בעל האצולה ומחזיק בבית גדול באזור. בראון הכיר את האדון מגיל צעיר מאוד ואז ומתמיד תכננו איך יהיו עשירים ומאושרים בעתיד, אבל בראון תמיד הרגיש פחות מוצלח. מראה:בראון שמנמן קצת תמיד בלבוש מסודר ואלגנטי ואין למצוא אותו בלי הסיגר והשעון שלו, נמוך עם שיער שיבה לבן, מקפיד מאוד להתבשם ולהראות רשמי ומסודר כפי יכולתו. הוא מאוד אוהב להראות שהוא אדם מצליח בעזרת תכשיטים וחליפות יקרות. אופי: בראון רודף בצע אך יש לו נאמנות ואהבה גדולה לאנשים מסויימים. הוא מתחבר רק לאנשים שאיתם הוא מזדהה. לכל האחרים הוא יראה כמו זקן עקשן רודף בצע. אומנם מבחוץ בראון מאוד קשוח ורציני אבל יש לו נשמה של ילד קטן שרק רוצה לשחק . אשתו לשעבר של בראון נפטרה עם התינוק בעת הלידה ומאז השמחה והילדותיות אצל בראון הלכה ודעכה. הגנן - ריין שם: קולין פיאדר (Coilin Peader) (הCoilin- כתוב אחרת כי אירים) (כי זה מ א ו ד ח ש ו ב ^^) מראה: גוון עור אפרפר בהיר, הקרקפת שלו מכוסה כליל בכובע קסקט משובץ אבל הגבות שלו כתמתמות-בלונדיות, גבוה למדיי, עיניים חומות, מבנה גוף מוצק. לבוש במכנסי ג'ינס ובחולצות טריקו רוב הזמן, פרט לימי ראשון. האמת היא שהוא בשנות הארבעים לחייו, אבל הוא נראה צעיר למדיי. נולד באנגליה, אבל יש בדיבורו מן המבטא האירי של אמו. הוא מהכפריים, מפקח על תחזוקת גן האחוזה הרחב וטיפוחו, פחות במובן הפיזי אלא יותר בהשקעת התקציב הניתן לו ובפיקוח על העובדים שהוא שוכר; רק מלאכות מסוימות הוא מבצע יחד איתם. (בגן ישנה מערכת השקיה ממוחשבת, בחלקים מסוימים בקרת אקלים). אופי: מדבר בנחת, אך העבודה לא מציבה לו יותר מדי אתגרים (כך שלא ידוע האם הוא שומר על קור רוחו במצבים יוצאי-דופן), בעל סדר יום קבוע, מגיע לאחוזה מביתו הקרוב אליה בשעה מוקדמת, אוכל ארוחת בוקר בחדר האוכל עם שאר צוות האחוזה, עוזב בשעות הצהריים המאוחרות וחוזר חלילה. יש בידו הסמכות לפטר ולשכור עובדים לפי הצורך, (הוא עצמו מונה על ידי מנהל משק הבית שסומך עליו בעניינים אלו, כי הוא מבצע את עבודתו כיאות וכי לא היו בעיות.) מנהל משק הבית - lich שם: ברטון ברקהארט. מראה: נראה בשנות הארבעים לחייו, שיער שטני בהיר ומעט פרוע, עיניים אפורות וקרות בעלות מבט חד ונוקב - משדרות לפעמים תחושת אי נוחות שנובעת מנעיצת מבטים ממושכת. זיפים זעירים מכסים את לסתו, עורו בהיר ופניו סימטריים. אופי: אנוכי, סרקסטי, שקול, מחושב ובעל ביטחון עצמי. מעדיף להיות עצמאי ושונא לקבל פקודות מאחרים. הוא טיפוס שנכנע לכעס שלו, ובגלל זה נכנס הרבה פעמים לצרות ותגרות. הוא מהיר מחשבה, ערמומי, חינני, ובעל לשון חלקלקה. יש בו צדדים של נימוס, סקרנות ומעט חוש הומור שלעיתים מכניסה אותו לצרות. פרפקציוניסט לא קטן, תמיד שואף לשלמות, שקרן מצוין, נחוש ולא מסיר את עיניו מהמטרה, הוא כריזמטי ויכולותיו החברתיות לניהול שיחה גבוהות. המשרת האישי - ortash שם: דניאל אדוארד בקלי (סר בקלי, בשבילכם). מראה: גבוה וזקוף, ההטייה הקלה של האף כלפי מעלה לא מועילה לכל העניין. עורו בהיר וחרוש קמטים. עפעפיו הכבדים יוצרים את האשליה שעיניו האפורות קורסות תחת משקלן של זוג גבות שיבה עבותות. שיער אפרפר, שעוד נותר בו שמץ מהגוון שהיה לו בצעירותו, מסורק תמיד בקפידה לאחור. עטוי לרב חליפת באטלר שחורה וזוג כפפות צחורות, אותן האסטיניזם אינו מאפשר לו לפשוט. בכיסו הפנימי הוא מקפיד להחזיק שעון המחובר בשרשרת אל חזייתו, המסייע לו להרגיש בשליטה. אופי: מנוכר, מתנשא משהו. ניקיון וסדר חשובים לו מאוד, והוא סולד מכל מה שאיננו מצוחצח. דוגל בנימוס קר ובאיפוק. עשוי להשתחרר מעט אחרי הכוס הרביעית, או אם הרוויח סכום יפה בערב פוקר. המשרתת - גרייס שם: מייזי אטווטר (Maisie Atwater) מראה: שיער אדום קצר, עיניים כחולות, גובה מטר שבעים וחמש, גוון עור בהיר, מנומשת, בת 28, לובשת מדים, צנומה אופי: מייזי יחסית חמימה. נחמדה, אדיבה, תמהונית, מופנמת, סקרנית, פסיבית, צינית, רגישה. חיצונית? היא מלאת ביטחון עצמי ורצון לעזור, חמימה ונחמדה - בדיוק האדם שתרצו להיתקל בו בעת צרה. היא אוהבת את האחוזה ואת דייריה כמו שהיא אוהבת לדבר על גורל ותורת הנסתר. פנימית? היא הפכפכה, בעלת שליטה עצמית, ועדיין - הפתיל קצר מאוד. האישה - זאבה שם: אמיליה בלונטש מין: נקבה גיל: 42 אבל נראת יותר צעירה מראה: שיער שהיה במקור חום בהיר, החל לקבל גוונים יותר בהירים ושערות לבנות, השיער מתחיל חלק ונהיה יותר ויותר גלי עד שנהיה מתולתל בקצוות משנים של גדילה, עור שחום-שזוף טבעי, עיניים ירוקות בהירות וצלולות עם גוונים של צהוב וכחול בהן. יש לה חיוך תמים במקצת ומלחיץ במקצת, תמיד נראה שהיא חושבת על עוד משהו בזמן שהיא מדברת איתך(חוץ מהפעמים שהיא מרוכזת במשהו אחד ואז הגוונים הצהובים והכחולים נראים כשולטים בעין. דבר ממש מלחיץ) אופי: פעלתנית, מלאת חיים אבל יכולה להיות שקטה וממקודת כשצריך. חושבת מהר ופועלת לעיתים מתוך דחף ולעיתים מתוך מחשבה. חברותית מאוד, נוטה לשכוח דברים(בלי קשר לגיל) ולהיזכר בהם באופן פתאומי לחלוטין. היא נחמדה ואוהבת מידע. המנקה - SHIRA שם: לוסי גיל: 17 מראה: שיער חום בהיר מקורזל, עיניים חומות, קצת נמשים על האף, נראית קטנה לגילה. אופי: צייתנית, מפוחדת, לא מדברת הרבה. השכן - ארן שם: רוברט קלארקסון רקע: השכן של בעל האחוזה. לאחרונה נפל לקשיים כלכליים, הוא היה חבר מאוד טוב של האדון והם נהגו להמר ולשתות יינות ביחד. הוא גם נוטה ללכת לבר או להישאר הרבה בבית. עובד כבעל חברה קטנה לייצור מכוניות בהזמנה אישית. אשתו מתה והוא לא אוהב לדבר על זה. מראה: בן חמישים, קצת מקריח, שיער אפור בהיר עם רמזים של חום, זקן מחודד קטן עם שפם, לפעמים חובש מגבעת ישנה, יש לו זוג משקפיים לקריאה שהוא שומר בכיס, מעיל צמר חום עם דוגמת משבצות, הוא קצת רזה, יש לו בעיה קלה בברך שבגללה הוא משתמש במקל הליכה. אופי: מבטא אנגלי קל, אדם טיפה מוזר שאפילו הוא לא מבין לגמרי את עצמו, קצת דומה לבעל האחוזה, אפשר לראות שהוא מעט שבור, אבל הוא עדיין שמר על חוש הומור. הבן של השכן - snow fox שם: ג'ייק קלארקסון מראה חיצוני: שיער שחור עם פוני, עיניים כחולות בהירות, מטר שבעים וחמש וידיים חזקות עקב עבודה קשה. אופי: נער די ביישן, רגיש, חכם ומופנם שטוב במדעים ומתמטיקה והופך לחבר טוב ולמורה הפרטי של בת בעל האחוזה בזכות זה. הוא לא סובל את אחיה שמתנשא ומעליב אותו כל פעם שהוא מגיע לשם. אימו, שהיתה קשורה אליו מאוד, מתה לפני מספר חודשים ומאז הוא מתרחק מאנשים ומרגיש שאם לא יתקרב לאנשים ככה הוא לא יפגע שהם יעזבו אותו. יש לו כלב שאבא שלו לא אוהב והוא אוהב חיות ולנגן על פסנתר. הוא לא מתראה הרבה עם אבא שלו והקשר שלו איתו פחות הדוק מזה שהיה לו עם אימו. הוא מנסה להצליח בלימודים כדי לעזוב את העיירה ולהקים חיים חדשים. הנער השליח - matrix מראה: אני בן 17, גבוה ורזה, בעל שיער שחור קצוץ, קצת שחום רקע: אני גר עם המשפחה שלי בדירה בינונית בקצה העיר, יש לי 2 אחיות קטנות, בנות 11 ו7. אני מאוד אוהב את אחיות שלי, אני דואג להן להכל. ההורים שלי הם לא מרכיב חשוב בחיים שלי. לומד בבית ספר ערב לנוער עובד, ועובד בשכר מינימום בדואר במשך רוב שעות היום, אני שונא את העבודה שלי, היא משעממת ומכריחה אותי להסתובב בעיר בשיא החום, אבל לא מצאתי שום דבר אחר. אני נער משועמם באופן כללי, אין לי תחביבים, בזמן החופשי שיש לי אני מסתובב עם החבר'ה שלי בעיר ומדברים על כלום. חלק מהכסף שאני מרוויח אני נותן להורים שלי, חלק אני חוסך, ברוב משתמש ליום יום, ונותן דמי כיס קטנים לאחיות שלי. את אדון האחוזה הכרתי כי אני האחראי על הגזרה שהאחוזה נמצאת בתוכה, והוא מקבל מכתבים בקביעות. בדרך אני נותן את המכתב לשומר האחוזה, רק פעם פעמיים ראיתי את אדון האחוזה עצמו. אופי: נאמן למשפחה שלי, לא בוטח באנשים, שומר טינה, דברן ודעתן, בעל חוש צדק, די אדיש רגשית, מוותר בקלות אלא אם זה מאוד חשוב לי ואז אני אלך ממש עד הסוף, עקשן, די גאוותן. מול אחיות שלי אני אהיה שונה מאוד, אני אעשה כל מה שהן יבקשו הבלשית - ג'ן שם: הבלשית ג'ונס (דאן) מראה: משקפיים (בעלות מספר קטן יחסית, לא נמצאות עליה כל הזמן. שיער כהה, חלק. עיניים ירוקות. פנים חדות יחסית. גובה כ 1.70.
השאלון
קבוצה ציבורית
זאת היתה הצלחה כזאת במפגש, שחייבים לנצל את המומנטום. אז איך זה עובד? זה הולך להיות מורכב קצת. היאזרו בסבלנות, במגבת (תמיד טוב), בדף ובעיפרון ושובו אלינו אחרי הפרסומות. [ ותודה לבייקר על התמונה! ] * שלב ראשון אתם רושמים לעצמכם עשר דמויות מספרים. ספרים! לא סדרות, לא סופרים, לא חברים. לנוחותכם, הרשימה צריכה להיות ממוספרת. * דוגמה * 1. נוויל לונגבוטום. 2. ארתור דנט. 3. אנבת' צ'ייס. 4. כריסטופר צ'אנט. וכן הלאה, עד עשר. שלב שני מישהו פותח דיון ומתאר סיטואציה. * דוגמה * 1 מתאבד. 8 כורה לו קבר ומספיד אותו בדמעות, כשלפתע מגיע 5 וצוחק. למה? או: 6 חוטף את 4 ומבקש משהו מ9 בתמורה לשחרורו, מה הוא מבקש? או: 2 ו7 מתחתנים. מי השושבין? שלב שלישי זה הזמן להגיב. תמצאו את הרשימה (נו באמת, כתבתם אותה לפני רגע. אין מצב שהיא הלכה לאיבוד!) הציבו את הדמויות שלכם בסיטואציה הנתונה, וספרו לנו מה קורה. * דוגמה * בלה סוואן מתאבדת כי אדוארד (הו אדוארד) התאבד בתחילת הסבב, פיטה מלארק מספיד אותה כי הוא אידיוט סנטימנטלי, ופורד פרפקט צוחק כי זה מצחיק. יש? [אם מדובר בדמות לא מוכרת, כדאי לרשום בסוגריים את הספר שבו היא מופיעה.] * שלב רביעי הקבוצה מתה ואצבע אבק מספיד אותה ודמבלדור שולח זר פרחים לאבלים. ופיטר פן בא וצוחק כי זה הרי היה כה צפוי.
שידוכים סימנתיים
קבוצה ציבורית

הנייר (שהפך לנייר דבק:O)
קבוצה ציבורית
הוא אכזרי. הוא חותך אנשים. הוא הורג אותם באיטיות. אין לו רחמים. הוא משליט טרור על כל הנבוטים והכפיות כולל מכסחות הדשא! הוא דיקטטור מרושע צמא דם! תרעדו בפני ה.. ניירררררר דבק!!!
משפחת קיין והאלים המצריים
קבוצה ציבורית
כאן תוכלו לדון על סדרת משפחת קיין והאלים המצריים ולדבר על ספריי הסדרה. אתם תוכלו להגיד מה דעתכם על הספרים ומה אתם חושבים שיהיה בספרים הבאים. עכשיו יצאו רק הספר הראשון ששמו הפירמידה האדומה, והספר השני ששמו כס האש.
בני לוריאן ספר 6!+דברים שבחיים לא שמעתם על בני לוריאן!!
קבוצה ציבורית
לכל מעריצי בני לוריאן אני מעריצה מושבעת של בני לוריאן ואני יכולה לתת המון פרטים על הספר ואם מישהו רוצה מידע על ספר קודם בסדרה הוא יכול לשאול אותי בקבוצה או בפרטי רק צריך לשאול כדי לכם להצטרף אני גם יכולה לתת לכם כתובת של אתר שנותן את שני הפרקים הראשונים בספר ואני יכולה לתת לכם מידע על הקבצים האבודים (מי שלא יודע זה ספרים אלקטרנים שלא הגיעו לארץ ויש בהם מידע שמסביר המון דברים שקרו בספרים למשל מה באמת קרה אם ג'ון ושרה מי הסגיר אותו איך זה אפשרי שטכנית אף אחד לא אסגיר אותו ועוד המון דברים חשובים אז תצטרפו שווה לכם!!!!!
ספרי בנות
קבוצה ציבורית
כן,כן,ידוע, אף אחת לא מודה שהיא קוראת...כולנו קוראות רק סוגה עילית (:...המלצות לספרים בקטגוריה.
קבוצת אסוציאצות(בעברית: תסמיך)
קבוצה ציבורית
קבוצה נחמדה שבה נרשמת מילה וכול אחד רושם מה מילה זו מזכירה לו,האסוציאציה מקשרת בין עצמים שיכולים להיות מסוגים שונים... הרעיון הוא של אביר
טורים :)
קבוצה ציבורית
קבוצה לפרסום דברים מעניינים / מרגשים / נוגעים / אישיים חובה לחתום כל טור בהצהרה: "זה אמנם לא טור אבל אין לי איפה לפרסם את זה וכו' וכו'." וברצינות, זאת פשוט גרסה חמודה יותר לפורום "סיפור שכתבתי". רק שאין פה סיפורים - אלא דברים בנגיעה יותר אישית. או שלא. מה שבא לכם. כל מה שבא לכם. העיקר תכתבו. זה הכל.
בני לוריאןןןןןן
קבוצה ציבורית
היוש אנשימים. יש סדרה מדהימה שקוראים לה בני לוריאן. אם עוד לא שמעתם עלייה רוצו עכשיו לספרייה או לקנות! אני ממש רוצה שתיהיה קבוצה של הספרים האלה כי הם לא כאלה פופולאריים אבל הם מושלמיםםםם אז תצטרפווווו

©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ